סרטים גדולים עבור אנשים מעל 50 – insightyv.com

סרטים גדולים עבור אנשים מעל 50

 

מילניאלים הם לא רק קבוצת הגיל המתרחשת בסרטים. הצורך להתבדר משתרע על פני הדורות. כמו – מי לא אוהב לצאת מן התיאטרון מרגיש כמו הסיפור דיבר את האמת שלך? ובכל זאת, עם הרבה תרבות פופולרית שמכוונת לקהל הצעיר בימים אלה, לפעמים זה קשה לדור המבוגר להרגיש את זה למשוך. למרבה המזל, ישנם מספר סרטים אשר בבקשה קהל בוגר יותר.

מ קלאסיקות כדי comedies, הרשימה שלנו מכיל כמה מועדפים.

אודות שמידט (מדורג R)

ג ‘ק ניקולסון משחק וורן שמידט, אדם מול פרישה, מותו של אשתו, ואת הניכור של הבת שלו באותו זמן. הקומדיה האפלה הזאת חושפת את שמידט מתמודד עם דרכו של חייו, עם גילוי עצמי כלשהו שהושלך לאורך הדרך.

אפוקליפסה עכשיו (מדורג R)

זה 1970, וייטנאם, וכל המתגייסים רוצים לעשות זה לגלוש ולעשות סמים. זה סרט קלאסי, בהשראת הרומן לב החשיכה, מתעד את קפטן וילארד (מרטין שין) מחפש את קולונל קולץ (מרלון ברנדו) בג’ונגל הקמבודי. זה חייב לראות קלאסי לראווה cinematography נהדר היה מועמד שמונה פרסי אוסקר.

לוח שנה בנות (מדורג PG-13)

זה סרט מצחיק אך נוגע ללב מתאר את הרפתקאותיה של קבוצת עקרות בית בריטיות אשר מציבים עבור לוח השנה עירום לגייס כסף עבור החולים המקומי שלהם.

 בהתבסס על סיפור אמיתי, זה כוכב הליהוק מירן בכיכובו – גורם לנו לצחוק, לבכות, לעודד אותם ואת שלהם מגייס לבוש דלה.

Cocoon (מדורג PG)

תושבי הקהילה הבכירה בפלורידה מעידים על “תרמילים” זרים בבריכת השחייה של התושבים. תרמילים אלה מציעים “מעיין הנעורים” היכולות לכפות עליהם לבחור בין חיי נצח לתמותה שלהם.

דון אמצ’ה ו יום קרונין מובילים יצוק דק בסרט מהורהר על החוסן של הרוח האנושית.

להתראות, לנין! (מדורג R)

כאשר אמו הסוציאליסטית נופלת לתרדמת – רק כדי להתאושש מיד אחרי נפילת חומת ברלין – בנה, אלכס (דניאל ברול), מנסה לשמור על בריאותה על ידי יצירתה מחדש של גרמניה הסוציאליסטית. סרט יוצא דופן, מצחיק ונוקב זה עוסק באיחוד של אומה ומשפחה כאחד.

קרמר נגד קרמר (מדורג PG)

דסטין הופמן ומריל סטריפ עשו את הסיפור הזה על גירושין מפורסם על ידי המפרט את האומללות של זוג ואת המאבק שלהם על המשמורת של הבן שלהם. דרמה קלאסית אמיתית, קרמר נגד קרמר גורם לך לבחור צדדים, ואז להזדהות עם השני, כל אחד יושב. 

אריות יד שנייה (מדורג PG)

זה סרט ידידותי משפחה נוקב כוכבים רוברט דובאל ומייקל קיין כאחים זועף ו אקסצנטרי עם עבר מסתורי. כאשר וולטר, אחיינו בן ה -14, זורק עליהם קיץ אחד, הוא מאלץ את הצמד לגלות מחדש את הרוח האימפולסיבית של נעוריהם באמצעות סדרה של פלאשבקים קומיים.

משהו צריך לתת (מדורג PG-13)

סיפור רומנטי של אישה, חברתו הצעירה, ואת אמה מזדקנת מציגה את הכישרונות של דיאן קיטון וג ‘ק ניקולסון.

שני ניגודים מלאים, זה זוג מתאהב באופן בלתי צפוי באהבה לאחר ניקולסון סובל התקף לב וקיטון לוקח על עצמו את התפקיד של סיעוד אותו בחזרה לבריאות. 

No Replies to "סרטים גדולים עבור אנשים מעל 50"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.