כיצד הכנה לקראת הנשף – insightyv.com

כיצד הכנה לקראת הנשף

יש הרבה מה לשקול כאשר אתה מתכונן לנשף. השיער שלך, האיפור שלך, אם אתה רוצה לקחת תאריך … אה! הנה רשימה שימושי לנשף שיגרום ההכנות סופר קל. אתה תיראה כל כך מושלם, החברים שלך לעולם לא לנחש כמה זמן אתה מבלה grooming.

מה להביא לנשף

Friday
של 08

השיער שלך

PriceGrabber

כדי לוודא השיער שלך מבריק ובריא כמו manes באותם פרסומות שמפו, לטפל מנעולים שלך על מסכת שיער בערך שלושה ימים לפני הנשף. אני ממליץ Kiehl של שמן זית שמן עמוק Fixative שיער Pak. להשוות מחירים

לאחר מכן, במהלך מקלחת מראש שלך, אחרי כל שמפו ומרכך נשטף מתוך השיער שלך … לשטוף את השיער שלך עם מים קרים. בטח, זה יהיה לא נוח במשך כמה שניות וזה עלול לגרום לך צווחה, אבל המים הקרים יגרום השיער שלך לסגור בחוזקה, אשר נועל ברק ו עושה עבור מראה חלק יותר.

02
של 08

הפנים שלך

PriceGrabber

כולנו מקבלים zits. כדי לנסות למזער פצעונים ככל האפשר לפני הנשף, שקול לעשות פנים בבית כמה ימים לפני זה נפתח ו מנקה את כל הנקבוביות שלך.

התחל על ידי ניקוי הפנים שלך עם טיהור של מים רטוב Towelettes. הם לא קשים כמו סבון ו ייתפס כל הלכלוך והאיפור על הפנים שלך. להשוות מחירים

בעדינות exfoliate את העור באמצעות כפפה exfoliating. להזיז את הידיים במעגלים קטנים, איטיים על הפנים שלך.

קִיטוֹר. עכשיו הגיע הזמן לאדים את הפנים שלך ולפתוח את הנקבוביות. אם יש לך ספינת לבוש, להחזיק אותו במרחק של שלושה מטרים מן הפנים שלך ולתת את קיטור בעדינות swft על העור שלך בערך עשר דקות. אם אין לך ספינת קיטור, אתה יכול להניח מטליות רטובות במים חמים על פניך (להשאיר מקום לאף שלך & הפה!) להירגע ולעצום את העיניים כמו הנקבוביות שלך פתוח. מסכת פנים.

סיים את הפנים DIY שלך עם מסכת פנים לסוג העור שלך. לשטוף עם מים חמים, ולאחר מכן לחות.

בלילה שלפני הנשף, להירגע עם מסכת פנים, שוב. זה ייתן לעור שלך זוהר נוסף. להשוות מחירים

03
של 08

השיניים שלך

סֵמֶל

אם השיניים שלך נראה קצת משעמם, לשקול משטר הלבנת לפני הנשף. קרסט 3D לבן לבן משחת שיניים לבן ומבהיר השיניים רק כמה ימים, ולא דורש עבודה נוספת כמו רצועות הלבנה היה. היי, אתה צריך לצחצח את השיניים בכל מקרה, נכון?

04
של 08

הידיים שלך

תמונות של גטי

פרק כף היד שלך יהיה סביר להיות ספורטיבי מדהים כי אתה רוצה להראות, כדי לוודא את הידיים שלך חלקה הציפורניים שלך הם נוחים. אם אתה רוצה לחסוך קצת מזומנים, לדלג על סלון הציפורן ולתת לעצמך בבית מניקור בבית. להתאמן לפחות פעם בשבוע וחצי לפני הנשף אם אתה לא כל כך יציב עם מברשת פולנית. לאחר מכן, תן לעצמך את מניקור לנשף בלילה הקודם. הנה כמה רעיונות מסמר לנשף כי הם לגמרי DIY: קבל את המסמרים האולטימטיבי לנשף

05
של 08

כפות הרגליים שלך

PriceGrabber

אל תשכח על העקבים שלך בהונות! בערך שבועיים לפני הנשף, להתחיל לשבור את הנעליים, במיוחד אם הם חדשים. שלפוחיות על רחבת הריקודים הם לא כיף.

בלילה שלפני הנשף, לפני שאתה עושה את מניקור, לקלף את תחתית הרגליים ואת העקבים באמצעות אבן פדיקור exfoliating. לאחר מכן, להפעיל אבן ספוג מעל callouses ואת כתמים מחוספס להחליק אותם החוצה. סיים עם קרם סמיך, קרם … כמו חמאת הקקאו של שיאה.

לאחר מכן, לתת לעצמך פדיקור בבית. פולנית בהירה נראית הרבה יותר טוב בעקבי אצבע ובבוהן. השווה מחירים על pedicures בבית.

06
של 08

השמלה שלך

דוד של כלה, 1.877.923.BRIDE

כמה בנות להתחיל שמלה לנשף קניות חודשים מראש. הנה הכלל הכללי שלי:

אם אתה מזמין חנות מקוונת או חנות בוטיק קטנה, עדיף לקנות עד שמונה שבועות מראש. לעתים קרובות זה יכול לקחת 2-6 שבועות עבור משלוח השמלה, ואתה צריך גורם בזמן חייטות אם משהו צריך להילקח או לשחרר.

אם אתה מוכן להכות חנויות מקומיות בוטיקים, זה הכי טוב לקנות ארבעה שבועות מראש. זה ייתן לך זמן לנסות על חבורה של שמלות ולהשאיר שבוע או שניים עבור החייט, אם אתה צריך שינויים.

איך למצוא שמלות עבור סוג הגוף שלי

07
של 08

תוכניות הקידום שלך

תמונות של גטי

אתה צריך ללכת סולו, עם חבר, קבוצה של חברים, החבר שלך, או תאריך? ובכן, רק אתה באמת יכול להחליט. אבל תן לי להציע לך את העצה הזאת: אם אתה הולך עם תאריך סוג רומנטית, עדיף להחליט מי זה הולך להיות קרוב יותר לנשף. רגשות לשנות, חדש מוחץ לפתח היי, אתה יכול אפילו לפגוש בחור חדש, כי אתה מעדיף ללכת עם אם אתה מקבל את תאריך הנשף מוקדם מדי. חודשיים-שלושה מראש זה מוקדם מכדי לקבל את הנשף … אבל היי, זה רק אני.

08
של 08

תוכניות שלאחר הקידום שלך

תמונות של גטי

יש לך את התאריך שלך, את השמלה שלך ואת “הבנתי. מה אתה הולך לעשות אחרי הנשף נגמרה? אתה רוצה לקבל את ההודעה שלאחר הנשף תוכניות הבנתי בערך שלושה שבועות לפני הלילה הגדול. בית הספר בחסות לאחר מסיבת הנשף הוא רעיון טוב. אז זה הולך למועדון כל הגילאים לאחר מכן. כמו סנובר בבית של חבר שלך.

צריך עוד רעיונות? בדוק את אלה לאחר רעיונות לנשף

No Replies to "כיצד הכנה לקראת הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.