דרכים יצירתיות להגיע לנשף – insightyv.com

דרכים יצירתיות להגיע לנשף

הגעה לימוזינה לנשף יש די הרבה להיות נקוב עבור הקורס. בואו נודה בזה – כמעט כולם לוקחים לימוזינה לנשף. אין בזה שום דבר מיוחד. וודאי, לגזום בלימוזינה עם החברים שלך יכול להיות כיף, אבל יש בהחלט דרכים חלופיות להגיע לנשף.

תחבורה אלטרנטיבית

המתוח האמר. אלה הפכו פופולריים יותר ויותר בשנים האחרונות, ולמה לא?

הם כמו לימוזינה על סטרואידים. רק לוודא שאתה לא לשבור עקב כאשר אתה קופץ מתוך זה.

מכונית יוקרה. תמיד רציתי לנהוג בפורשה, באסטין מרטין או בבנטלי? לילה אחד, נסיעה מרומה יכול להיות שלך. מה הלילה טוב יותר כדי לבזבז על מכונית החלום שלך מאשר לנשף? חפש יוקרה השכרת רכב באזור שלך, ולאחר מכן להתמכר בעצמך.

אוטובוס ישר. נסיעה באוטובוס הצהוב לבית הספר אולי נפלו מן האופנה השני יש לך את הרישיון. אבל מה אם אתה הזמנת נהג לקחת אותך 30 של החברים שלך על אוטובוס מחוץ לבית הספר, ואתה מעוטר אותו מבפנים ומבחוץ? רק לדמיין את הכיף שאתה יכול עם צבע חלון ו streamers. אתה בהחלט תהיה לדבר על הריקוד.

סוס עגלה. אם אתה רוצה לקבל את כל רומנטית עם התאריך שלך ואתה לא רוצה כל הדרמה של החברים שלך מעורב, לבחור עגלת סוסים קלאסית מצוירת. רק לוודא שאתה מביא קצת בושם תוספת בושם איתך, רק למקרה מר או גברת סוס מקבל קצת מסריח על הנסיעה מעל.

אה, ולהיות בטוח לתכנן את זה כמה חודשים מראש, כמו סוסים מצוירים עגלות כנראה לא קל למצוא כמו לימוזינות.

ואן גולש. אלה צריך להיות קל למצוא אם אתה גר במערב, במיוחד בקליפורניה. יש לך חבר מבוגר או הורה להיות הנהג, אז אתה ואת התאריך יכול צד מאחור.

עם כל החדר, לא תהיה לך שום בעיה לתפוס את הבגדים שלך אחרי הבגדים, או. אל תשכחו לקשט את הגג עם מחרוזת של אורות לכניסה גדולה.

מכונית רטרו. רכב ישן יכול באמת להוסיף קצת בכיתה לנשף שלך. שאל את ההורים שלך ואת השכנים אם הם יודעים מי שומר קלאסי מאוחסן במוסך שלהם. ייתכן שיהיה עליך לעשות קצת מתוק לדבר (ולתת להם לנהוג את זה) כדי לשאול את זה. אבל בסופו של דבר זה יהיה שווה את זה.

א להמרה. לא משנה איפה אתה גר, לילה לנשף האביב יהיה כנראה חם ויפה. איזו דרך טובה יותר ליהנות הלילה מאשר עם מלמעלה למטה? סוכנויות רכב רבות לשכור את להמרה ללילה. ישנם גם עסקים השכרת רכב המתמחים אלה מיני דברים. התקשר מסביב כדי לראות מה התקציב שלך יכול להשיג אותך (וודא שיש לך מבוגר שיכול לחתום על הסכם!)

אוטובוס המפלגה /. אורות, ספות עור, רחבת ריקודים מיני … אוטובוסים המפלגה יש את כל זה. אם המטרה שלך היא להתחיל את המסיבה מוקדם לשמור את זה הולך לנשף לאחר מסיבה, לקבל קבוצה של החברים שלך יחד וללכת כל החוצה. רק לא לפוצץ את כל האנרגיה שלך לפני שאתה מגיע לרקוד בפועל!

משאית איסוף. אם אתה לא צריך להיות לנשף מפואר, אם אתה רוצה ללכת למדינה קטנה, או אם אתה רק רוצה להיות נחמד אוויר פתוח לנשף, לשקול רכיבה בחלק האחורי של להרים את המשאית.

רק לוודא את המיטה של ​​המשאית היא נקי מכל לכלוך לפני שאתה לטפס פנימה או, טוב יותר, הניח שמיכה נוח להגן על השמלה שלך. אתה והתאריך שלך יכולים תמיד להשתמש בו כדי להתכרבל מאוחר יותר.

No Replies to "דרכים יצירתיות להגיע לנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.