סגנון טיפים עבור החבר 'ה על מה ללבוש כדי הנשף | insightyv.com

סגנון טיפים עבור החבר ‘ה על מה ללבוש כדי הנשף

מה צריך הבחור ללבוש לנשף, בדיוק? חליפה? טוקסידו? עונת הקונצרטים היא אחת הפעמים המרגשות ביותר בשנה בה אתם נמצאים בתיכון, ולכן חשוב לכם לבחור מה אתם לובשים לריקוד הגדול! כשמדובר בהלבשה רשמית של בחורים, אנחנו יודעים שזה לא מסובך כמעט כמו שהם עבור הבנות, אבל זה לא אומר שהם יכולים לקמץ על הפרטים או להימנע מתכנון מראש.

התחל לעשות מחקר מקוון ואפילו בטלוויזיה, לראות מה כמה סלבריטאים הזכר האהוב עליך (מדיה חברתית משפיעים) כבר ללבוש לאחרונה לקבל השראה. קח כמה הערות, אולי לשמור כמה תמונות בטלפון שלך עבור הפניה, ככה תדע מה אתה מחפש כאשר אתה מוצא את זה.

מרגיש כמו עצמך ולהיות בטוח הוא המפתח, אבל גם יש לזכור כי ישנם כמה קווים מנחים עבור מה בחורים ללבוש לנשף שיסייעו לך למצוא את המראה הטוב ביותר שלך (ואת נראית הכי טוב שלך על dancefloor).

* ואם לא הבנת איך לשאול את התאריך עדיין, לבדוק את #promposals אלה!

מיילס Teller

תמונות של גטי

רק בגלל שאתה נדרש ללבוש חליפה, זה לא אומר שאתה צריך להקריב את חוש הסגנון האישי שלך. יש הרבה דרכים לתת מבט החתימה שלך – אם זה חולצות מודפסות, מכנסיים רזה או בחירות צבעוניות מוזרות, לזרוח באמצעות חליפת טוקסידו או חליפה.

כאשר בוחנים את המראה שלך לנשף אידיאלי, לא לשכוח לשקול אורך הז’קט ואת סגנון הכפתור, צבע הכולל וכמובן, מה אתה ללבוש מתחת (אפוד, cummerbund, עניבת פרפר, וכו ‘),

לדוגמה, אנחנו אוהבים כאשר טוקסידו שחור קלאסי מקבל מופעל על ראשו. את יכולה ללבוש חליפת טייל כהה או חליפת לילה כחולה, או למה לא לנסות חולצה צבעונית או מודפסת במקום לבן.

02
של 04

לתאם עם תאריך שלך

חָמוּד couple formally dressed

תמונות של גטי

לפני שאתה אפילו לשקול את האפשרויות שלך טוקסידו, לבדוק עם התאריך שלך על צבע וחומר של השמלה שלה. (סליחה, היא באה ראשונה אפילו אם אתה רק חברים!) זה גם נחמד לשאול אם יש לה העדפות על הבחירה שלך (חליפת טוקסידו או חליפה), כי אתה תהיה מופתע כמה עצות היא עשויה לתת.

אתה לא רוצה להיות יותר מדי תואם עם התאריך שלך (זה tacky!) אבל cummerbund משלים או עניבה מוסיף מגע מגניב מאוד למראה כל הנשף שלך; בתוספת תאריך שלך יהיה מאושר.

אל תשכח! הפרטים המתאמים החשובים ביותר עבור הנשף הם הסלט שלך boutineer. ודא את הפרחים ואת הצמחייה ללכת ביחד.

03
של 04

אל תפחד להיות טרנדי

אנסל Elgort

תמונות של גטי

זה אולי לא יהיה הצעד הטוב ביותר לאמץ את המראה המלא של הראש אל הבוהן (זוכרים את התמונות של אבא שלך של חליפות פוליאסטר בצבע כחול אבקה משנות ה -70), אבל אלמנט אחד או אביזר אופנתי יכולים להיראות מדהים עם חליפה נצחית או טוקסידו.

למה לא להתנסות עם חפתים פאנקי או שובבה? נסה עניבת פרפר לא מסורתית (או עניבה רזה) מאיזה מקום כמו בר עניבה. אפוד תחת המעיל שלך הוא בחירה מסורתית ותמיד נראה טוב, אבל cummerbund מוסיף קלאסי, מגע קלאסי. ללא שם: כמו כן – לחשוב על כיכר כיס! הם לפעמים נשכח פרט אבל יכול להוסיף רק את הזכות לסיים את המראה הרשמי שלך.

אתה יכול גם לקחת רמז מן השטיח האדום מראה שטיח אתה מעריץ! עיון באינטרנט ולראות אם משהו משוחק על ידי אדם מוביל קורה לתפוס את העין. (אנחנו אוהבים את המראה של אנסל אלגורט כאן).

04
של 04

אל תשכח את זה ספירת פרטים קטנים

כריס Pine

תמונות של גטי

בהתחלה, אתה לא יכול לחשוב על דברים כמו השיער שלך, בושם, או אביזרים כל כך הרבה, אבל הם באמת יכולים לעשות או לשבור את כל המראה שלך!

הדבר הראשון של הראשון: בהחלט לקבל תספורת או לקצץ כשבוע לפני הנשף, ולשקול לנסות את חלק חדש או קצת מוצר כדי מסמר מראה מלוטש, לבוש.

אם אתה לא בדרך כלל ללבוש את זה, לנסות אוֹר קולון של בושם בלילה הגדול. אל תשכח גם את השעון שלך!

אחרון חביב? נעליים! אם אתה sneakerhead מטבעו, למה לא סלע טרי, זוג בלתי נשכח עם טוקסידו שלך? אם הטעם הנעלה שלך הם קלאסיים יותר, רק להיות בטוח יש נעליים השמלה שלך מלוטש מחפש הכי טוב שלהם לפני הלילה הגדול.

No Replies to "סגנון טיפים עבור החבר 'ה על מה ללבוש כדי הנשף"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    49 − = 40