בדיוק מתי אני צריך לשאול מישהו לנשף? – insightyv.com

בדיוק מתי אני צריך לשאול מישהו לנשף?

מתי הוא הזמן הנכון לשאול מישהו לנשף (או כל ריקוד רשמי)? אתה לא רוצה לשאול מוקדם מדי, או ברגע האחרון. הנה איך לספר מתי הזמן הנכון. 

כשזה מגיע לשאול תאריך לנשף או לחזור הביתה, העיתוי יכול להיות הכל! אתה, כמובן, רוצה לתת את תאריך מספיק זמן להתכונן הלילה הגדול. איך שמלה, עובד את התחבורה שלך לנשף, להרים כרטיסים, ביצוע לאחר תוכניות הנשף וכל שאר הדברים הקטנים כיף נוסף שמגיעים עם הלילה הגדול לקחת את הזמן לתכנן.

אז הייתי אומר שלא יותר משמונה שבועות ולא פחות משישה שבועות לפני הלילה הגדול הוא רק הזמן הנכון. 

אם אתה שואל מישהו לנשף עם יותר מדי זמן מראש … אומרים שלושה חודשים או יותר, אתה עלול להסתכן לאבד עניין זה בזה (תאמין לי, ראיתי את זה קורה). זוגות שיחליטו ללכת יחד כחברים ייקלעו פתאום למחוץ על מישהו אחר שהם מעדיפים ללכת איתו. זוגות שיש להם מוחץ הדדית ימצאו אחד או השני נופל מתוך עניין (כי בואו נודה בזה, בני נוער יכולים להיות קצרי טווח תשומת לב כשמדובר המין השני). אדם אחד יכול אפילו להחליט כי proms פשוט לא עבורם והם לא רוצים ללכת בכלל (ראיתי את זה קורה, גם … עצוב אבל נכון). בדרך כלל, שישה עד שמונה שבועות הוא מקום מתוק של זמן זה ייתן לך מספיק זמן לתכנן מספיק זמן כדי להישאר מעוניין.

עכשיו בשלב זה, הנשף שלך הוא בערך חצי שנה משם.

מכיוון שכבר יש לך מושג על מי אתה רוצה לקחת, הנה מחשבה: למה אתה לא לפלרטט איתם קצת, ואז לשאול אותם על תאריך עכשיו? זה יהיה דרך טובה לבדוק את המים כדי לראות אם שני באמת להסתדר ואם יש עניין הדדי לנשף. אם התאריך הראשון הולך טוב, לשאול אותה על אחרת.

  ואז עוד אחד. בדרך זו אתה יכול לבנות מערכת יחסים אחד עם השני לפני שתתחייב ללכת לנשף יחד. אם הדברים ישתפרו, היא עלולה אפילו להיות חברה שלך, ואז אתה יודע שאתה הולך לנשף יחד!

מצד שני, אם הדברים לא הולכים טוב על התאריכים שלך, אתה יכול להמשיך ולשקול לשאול עוד בחורה לנשף. יהיה לך מספיק זמן לחפש אפשרויות אחרות, להכיר בנות אחרות, ולתכנן את מי עוד אתה רוצה לשאול לנשף.

עכשיו שיש לך את העיתוי למטה, אני יכול להציע עוד קצת לקרוא על איך לשאול את זה מישהו מיוחד לנשף? אתה רוצה לעשות את זה בלתי נשכח ולעשות את זה בצורה שהאדם השני פשוט לא יכול לסרב. 

No Replies to "בדיוק מתי אני צריך לשאול מישהו לנשף?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.