דרכים יצירתיות כדי לקבל תאריך הביתה

דרכים יצירתיות כדי לקבל תאריך הביתה

זה לא משנה אם אתה רווק או יש לך חברה: כשאתה שואל בחורה כדי לחזור הביתה, אתה רוצה שזה יהיה מיוחד, בלתי נשכח, ולכן לא ניתן לעמוד בפניה כי היא לא תוכל להגיד לא!

כמה דברים שכדאי לזכור:

להיות כנים. במקום לדקלם כמה שורות כי החבר הכי טוב שלך כתב לך או מנסה להרשים אותה עם שיר שיננת אותך, להשתמש במילים שמגיעות מהלב שלך. שאל את עצמך: איך אתה באמת מרגיש לגבי אותה?

אם אתה חושב שהיא מצחיקה, אמור לה. אם אתה אוהב לבלות איתה, תגיד לה. אם אתם חברים אבל אתם מתחילים להרגיש רגשות, תגידי לה.

תראה את המיטב. לתקן את השיער שלך, ללבוש חולצה נקייה שנראית טוב לך קורטוב של בושם. הו, ואל תשכחו נשימה מנטה! אתה כנראה רוצה לחבק (או אפילו לנשק) אותה אחרי שהיא אומרת כן, ואתה רוצה להיראות הכי טוב שלך.

תחשוב על איזו בחורה היא. אם היא על הצד הביישן, היא כנראה לא רוצה להיות מתבקשת לחזור הביתה מול קהל עצום. אם היא לא יכולה לאכול ממתקים, לדלג על הממתק. קח את האישיות שלה בחשבון לפני שאתה שואל אותה לרקוד!

דרכים רומנטיות לשאול בחורה כדי לחזור הביתה

עוגה. שאל את החברים שלה מה טעם cupcake הוא האהוב עליה, ולאחר מכן להביא אחד לבית הספר. הדבק דגל נייר תוצרת בית זעיר שבו כתוב "האם אתה הולך הביתה איתי?" תן לה את זה בארוחת צהריים או מיד לאחר.

מתכון עבור עוגות שוקולד מיני דל שומן

שולחן מכוסה ממתקים. ממש לפני הכיתה, מסדרים את הממתק החביב עליה ללב על שולחן הכתיבה שלה.

שים פתק בתוך או ליד זה שמבקש ממנה לחזור הביתה.

קולאז 'צילום. אם אתה כבר היכרויות או חברים לזמן מה, לעשות לה קולאז 'באמצעות חבורה של תמונות של שניכם. במרכז, לכתוב "הביתה?" במכתבים מפוארים (זה בסדר לבקש עזרה לחבר!)

איך לשאול בחורה לנשף

נרות, עלי כותרת של ורדים ופיקניק. אתה צריך את העזרה של חבר עבור אחד.

הגדר חבורה של מיני נרות, עלי כותרת של ורדים וכמה חטיפים (גבינה, קרקרים, פירות וסיידר תפוחים נוצץ) על ספסל פיקניק בפארק. יש לחבר להדליק את הנרות בזמן שאתה הולך לאסוף אותה. להוביל אותה אל הרומנטיקה להקים, ולבקש ממנה לחזור הביתה. לאחר מכן, ליהנות הפיקניק.

ורד אחד. צרף פתק לורד אחד שאומר "שיבה הביתה? "תן לה אותו באופן אישי.

כרטיס לב. אם יש לך דרך עם מילים, לכתוב את הכרטיס (תוצרת בית או חנות קנה) כי מבקש ממנה לחזור הביתה. התחל עם כמה מחמאות (אני אוהב את הזמן שאנחנו מבלים יחד, אתה יפה, וכו ') ולאחר מכן לספר לה כי אתה רוצה לבלות את הלילה המיוחד ביחד.

איך לכתוב מכתבי אהבה

גיר על המדרכה. להגיע לבית הספר מוקדם, ולאחר מכן להשתמש בגיר בצבע פסטל לכתוב "_____, אתה הולך לחזור הביתה איתי?" על המדרכה. ודא שהיא כתובה במקום שבו היא בדרך כלל הולכת - או מבקשת מאחד מחבריה לוודא שהיא הולכת ככה!

דרכים יצירתיות לשאול בחורה כדי לחזור הביתה

רעיונות אלה ייקח קצת יותר תכנון, אבל הם בהחלט יהיה בלתי נשכח!

השתמש בכלב שלך. אם הכלב שלך הוא התנהג במיוחד, לצרף פתק או כרטיס הצווארון שלו שאומר "הביתה עם _____?", ואז להביא אותו לבית שלה כאשר אתה יודע שהיא תהיה בבית.
לגרום לו לשבת על סף דלתה, לצלצל בפעמון הדלת, ואז להסתתר בצד. אולי תרצה לתת להורים או לאחיה ראשים כדי לוודא שהיא עונה על הדלת.

משלוח מיוחד! להזמין פיצה סוג האהוב עליה, ואז לכתוב "אתה הולך לחזור הביתה איתי?" על החלק הפנימי של המכסה העליון. קח אותה לבית שלה, וכשהיא עונה לדלת, תפתח את הקופסה. אחרי שהיא אומרת כן, ליהנות פרוסה יחד!

עפרונות חרוטים. חברות כמו מסחר מזרחי יאפשר לך להתאים אישית כמעט כל דבר על זול. להזמין כמה עפרונות שאומרים "השיבה הביתה עם ______?" ואז להחליק אותם בעדינות לתוך תרמיל הגב שלה.

צור סרטון YouTube. זה יכול להיות מערכון קומדיה מטופש, מסר כנה או אפילו שירה שיר. פרסם אותו ושלח לה את הקישור.

איך לעשות וידאו

כדור חוף. קבל כדור חוף ענק לכתוב הודעה ישירות על זה מבקש ממנה לחזור הביתה.
גלגל אותה אליה בשעת ארוחת הצהריים או בזמן שהמסדרון אינו צפוף.

לקשט את התא או המכונית שלה. מכסים את הארונית שלה עם פרחים, ממתקים, בלונים ואפילו בעל חיים ממולא. אל תשכח לכלול פתק לשאול אותה לריקוד. או, להשתמש פולנית נעליים או גיר חלון המכונית לכתוב הודעה מיוחדת על השמשה הקדמית שלה.

ציד נבלות. התחל עם פתק בארונית שלה, ואז להסתיר הערות סביב בית הספר, עם החברים שלה ועם המורים. יש לך את הרמז האחרון להוביל אותך. יש ממתקים ופרחים ללוות כל רמז לאורך הדרך.

בוקר או אחר הצהריים הודעות. שאל את האדם שעושה את ההודעות אם הוא יוסיף פריט אחד נוסף לרשימה שלו: "ו ___ רוצה לדעת אם _____ ילך הביתה עם אותם!"

משחק כדורגל. אם תאריך הפוטנציאל שלך יהיה במשחק הבא כדורגל, לשאול את הקריינים לבקש ממנה לחזור הביתה על האינטרקום במהלך המחצית.

צריך עוד רעיונות? הנה עוד יותר דרכים לשאול בחורה לרקוד כאן וכאן.

No Replies to "דרכים יצירתיות כדי לקבל תאריך הביתה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    52 − 48 =