12 מוברש בחזרה תסרוקות לגברים | insightyv.com

12 מוברש בחזרה תסרוקות לגברים

יפה תואר man with brushed back hair

צילום: דריו קנטורה / גטי

הדבר הראשון שעולה על הדעת כשאני חושב על מברשת בחזרה תסרוקות לגברים זה נראה קלאסי. זה מאוד Ivy הליגה, ספורטיבי ו dashing כל באותו זמן.

02
של 12

באופנה

יפה תואר guy with brushed back hair

צילום: ויטוריו זונינו Celotto / Getty Images

יותר ויותר אני רואה את זה בחזרה בסגנון מוברש על מודלים גברים במודעות על מסלול האופנה. אפילו מעצב השיער שלי מנסה לגרום לי ללבוש את השיער שלי ככה. ברור שמדובר במגמה חמה בתסרוקות גברים.

03
של 12

פחות זה יותר

יפה תואר guy wearing sunglasses

צילום: פיטר מיכאל דילס / סטרינגר / גטי

לאחר תסרוקת בחזרה מברשת לא אומר שאתה צריך לשים הרבה ג’ל או מוצרים אחרים בשיער שלך. אם סוג השיער שלך מאפשר, אתה יכול להשתמש כמות מינימלית של המוצר כדי לשמור על השיער שלך מנוסח תחת שליטה. השיער של המודל הזה יש מראה רך יותר טבעי מאחרים בגלריה זו.

04
של 12

גישה יותר מסובכת

איש with thick brushed back hair

צילום: אסטריד סטוויארז / סטרינגר / גטי

מודל זה ראה מאחורי הקלעים לפני תצוגת אופנה לובש יותר פרוע בסגנון מוברש בחזרה זה באמת רק דורש קצת הדבק סטיילינג. כדי להשיג את המראה הזה, מכה את השיער הראשון ולאחר מכן להחיל את המוצר סטיילינג. זוהי תסרוקת קלה.

05
של 12

שיער גלי

זָכָר model with wavy hair

צילום: ויטוריו זונינו Celotto / Getty Images

זה עושה מודל יש שיער גלי עבה מדהים. באמצעות מוצר כמו pomade או טופס להחזיק ג’ל אתה יכול “מברשת” את השיער שלך בחזרה עם האצבעות. החל את המוצר על השיער היבש. זה יהיה לאלף את סלסול וגלים.

06
של 12

פומפדור

זָכָר model with pompadour hairstyle

צילום: ויטוריו זונינו Celotto / Getty Images

זה כזה תסרוקת כיף, אבל זה לוקח את האדם הנכון כדי למשוך אותו, כמו ברונו מאדים. אם האווירה שלך ואת נראית רטרו ויש לך את השיער רוק זה לעשות איקוני, ואז ללכת על זה!

07
של 12

ג ‘רארד באטלר הוא תחת שליטה

ג'רארד Butler with curly hair

צילום: אלברטו א. רודריגז / גטי

השחקן ג ‘רארד באטלר יש שיער סמיך ומתולתל אשר בדרך כלל אומר, עבור רוב האנשים עם סוג של שיער, זה יכול להיות פרוע. אבל כאן באירוע שטיח אדום, הוא שולט בו. השיער שלו ארוך יותר בתמונה הזאת ואני בטוח שיש לא מעט מוצר של סטיילינג בו כדי לשמור את הכל במקום.

08
של 12

לעצב את לעשות

דֶגֶם with thick brushed back hair

צילום: דריו קנטורה

כמה בחורים אולי רוצה להבריש או לסרק את השיער שלהם בחזרה רק בגלל זה הדרך הטובה ביותר לאלף שיער ראש פרוע אחרת, פרוע. מודל אופנה זה יש שיער עבה מעורר קנאה אבל אני יכול לראות על ידי שמירה על זה יותר זמן באמצעות pomade כדי לשמור את זה מסורק לאחור, זה נראה מסודר תחת שליטה. אם הוא לא היה לובש את השיער שלו ככה, זה יהיה אתגר למצוא סגנון זה ייראה נחמד. לקחת הערה.

09
של 12

היפסטר או מורד?

בלונדינית hipster with brushed back hair

צילום: אסטריד סטוויארז / גטי אימג ‘

אפילו עם שיער בלונדיני פלטינה, זה מודל אופנה צעיר נותן הנחה ג ‘יימס דין vibe. אני בדרך כלל לא אוהד של בחורים עם צבע זה של שיער, אבל במקרה זה, זה עובד.

10
של 12

דייויד בקהאם

דוד Beckham with brushed back hair

צילום: פסקל לה סגרטיין / גטי

דייוויד בקהאם אינו זר לנסות את תסרוקות שונות. הוא אוהב להתנסות באופנה והפך לסמל אופנה בזכות עצמו. הנה הוא ספורטיבי מראה גב מבריק אבל עם גובה קטן אליו.

11
של 12

מנופחת לגמרי

צָעִיר guy with brushed back hairstyle

צילום: דריו קנטור / סטרינגר / גטי

תלבושת תסרוקת כי הוא לגמרי coiffed עשוי לדרוש קצת עבודה אבל זה בטוח נראה נחמד. יתר על כן, זה המודל של מודל השיער הוא לא רק מסורק ישר בחזרה, אבל הוא קצת נפרדו בצד יש כיוון קטן. ייתכן שלא רק צריך ג’ל ו / או להדביק סגנון כדי להשיג את המראה הזה, אבל קצת hairspray עשוי להיות שימושי גם.

12
של 12

משולבת ונפרדת

בלונדינית model with gelled hair

צילום: ז ‘וליאן מ’ חקימיאן / גטי

כמובן עוד דרך קלאסית ללבוש התספורת לאחור מוברש הוא למעשה חלק זה מסרק אותו באמצעות pomade או ג’ל. סגנון זה נראה נהדר על גברים בכל הגילאים ויש לו ערעור רטרו גם כן. ראה את גלריית התמונות של ‘גברים קלאסיים’.

No Replies to "12 מוברש בחזרה תסרוקות לגברים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    5 + 5 =