אתה לא צריך לבזבז כסף קניית שמלה! – insightyv.com

אתה לא צריך לבזבז כסף קניית שמלה!

ריקודי בית ספר רשמיים מתרחשים פעם בשנה, ולפעמים, פעם בחיים. אם קונים שמלה רשמית ללבוש פעם נראה אקסטרווגנטי, שקול לשכור במקום. החבר ‘ה לשכור ללבוש רשמי כל הזמן, אז למה לא בנות?

השכרת שמלה יש יתרונות: זה זול יותר, אף אחד לא יוכל להגיד שזה הלווה, ואתה יכול בסופו של דבר swathed בשמלת מעצבים מפוארת שלעולם לא תוכל להרשות לעצמך אחרת.

בדוק את אתרי אינטרנט אלה המתמחים בשכירת שמלות לנשף, השיבה הביתה וענייני פרופיל גבוה אחרים!

אבל זכור

השכרת שמלות יפות הפכה פופולארית יותר ויותר; לא רק שזה הרבה יותר זול מאשר לקנות שמלה יקרה, במיוחד אחד אתה יכול ללבוש רק פעם אחת, אבל זה גם דבר אחראי וירוק לעשות. את אחד לתפוס כי מעצבים הם משונה quirky על השמלה גדלים. גודלו של מעצב אחד יכול להיות ששה של מעצב. זה סיכון זה שווה לקחת אם התוצאה היחידה היא שלך צורך לשלוח אותו בחזרה ולקבל גודל אחר. אבל אם אתה מחכה עד הרגע האחרון, מקבל עוד גודל לא יכול להיות אפשרי בזמן לנשף שלך. זה כנראה שווה את זה כדי להוסיף כמה ימים נוספים על דמי השכירות הפוטנציאליים כדי להיות בטוח שיש לך את השמלה שאתה צריך.  

Friday
של 03

שכר את המסלול

השכרה the Runway Founders, Jennifer Carter Fleiss and Jennifer Hyman at the headquarters

Kempton / Flickr / CC BY-NC-ND 2.0

השכרת המסלול מתמחה בשכירת שמלות אופנתיות איכותיות. מידות טווח בין 0 ל -12 מחירי השכירות להשתנות מ 40 $ ליותר מ 250 $, בהתאם למחיר של השמלה. שמלות נע בין מאות נמוך עד 3,000 $.

חברים יכולים לגלוש דרך שמלות באינטרנט על ידי מעצבים כמו Badgley Mischka, הוט היפי, ראה על ידי קלואי ו דולצ’ה ו Gabbana. לאחר שחברים עושים בחירה השמלה, היא נשלחת ישר אל סף הדלת שלהם בשני גדלים, רק כדי לוודא את ההתאמה היא מושלמת. RTR מציעה גם ללקוחות הזדמנות לשכור שמלה שנייה שווה או פחות ערך עבור $ 25. כל דמי השכירות כוללים גם דמי ביטוח בסך 5 $ ומשלוח דמי משלוח. החזרת המשלוח ללא תשלום. תיקים ותכשיטים זמינים גם להשכרה.

RTR מציע כי הלקוחות למקם את ההזמנות שלהם עד שלושה שבועות מראש. כל השמלות הספינה מניו יורק הם מושאלים להשכרה ארבעה או שמונה ימים.

02
של 03

ללבוש היום נעלם מחר

ללבוש היום נעלם מחר שמלות שמלות מכל רחבי ספקטרום המעצב, מ Jovani ו Alyce Designs כדי בטסי ג ‘ונסון ולנטינו. חברות סטנדרטית היא חינם, בעוד עלויות השכירות הם כ -10 אחוזים מן העלות של השמלה (שמלה של $ 250 היה לשכור עבור $ 25). חברים יכולים למצוא השכרות החל מ $ 25 ו הולך עד כ 300 $, בהתאם העלות הקמעונאית של השמלה. בנוסף לעלות השכירות, יש גם דמי ניקוי יבש בסך $ 10. משלוח חינם.

כדי להבטיח את השמלה שלך מתאים, WTGT יש תרשים גודל מפורט כי הוא מותאם לכל פריט, יחד עם הגודל המלצות המבוססות על סוג הגוף. גודל יועצים זמינים גם לשוחח עם.

גדלים זמינים בטווח 0 עד 24, ואת הספינות שלך בסגנון מאיווה ומגיע תוך 2-3 ימי עסקים. השכירות האחרונה במשך שבעה ימים, אבל ניתן להרחיב.

03
של 03

ההלוואות יוקרה

ההלוואות יוקרה דמי השכירות רשמית של מעצבי מעצבים קלאסיים כמו Terani Couture ו Jovani כמו גם מעצבים מתקדמים כמו Tadashi Shoji ו טרייסי ריס. גדלים טווח בין 0 ל 16, ואת טווח השכירות נע בין 12 $ ל 120 $. החזרת המשלוח, הביטוח והניקוי היבשתי כלולים במחיר השכירות, אם כי הלקוחות משלמים את דמי המשלוח הראשונים.

שמלות השכירות נמשכות ארבעה ימים, כשהלקוח מחזיר את השמלה ביום החמישי. ואם אתה לגמרי להתאהב השמלה, האתר הזה גם מאפשר לך לרכוש אותו בסוף ההשכרה שלך. כמה שמלות זמינים גם לרכישה בהנחה ללא שכירות ראשוני.

ההלוואות יוקרה גם משכיר צמרות, תחתיות, ו rompers, מה שהופך אותו קל לשכור תלבושת הרוצח למסיבה שלאחר הנשף, מדי!

No Replies to "אתה לא צריך לבזבז כסף קניית שמלה!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.