האירוע המיוחד של בית הספר התיכון המתחיל בקומיקס – insightyv.com

האירוע המיוחד של בית הספר התיכון המתחיל בקומיקס

עד לאחרונה, היה מקובל שבנים ביקשו בנות לרקוד, אבל לא להיפך. זה כבר לא נכון עבור proms תיכון, בהחלט. אבל משהו שנותר מהנוהג הזה מיושן בדרך כלל במה שמכונה “ריקוד סיידי הוקינס” או “ריקוד יום ההולדת של סיידי הוקינס”, אירוע ריקוד מיוחד שבו רק הילדה רשאית לשאול; הבנים מקבלים לחוות את ההרגשה להמתין ולתהות אם יזמינו אותם.

 

מי היתה סיידי הוקינס?

אז מי היתה הנערה הזאת של סיידי הוקינס? תאמינו או לא, כל המסורת של הנערה שואלת – ריקוד הבנים מקורה רצועה קומית. בסרט הקריקטורה המפורסמת “ליאל אבנר”, היה יום ייעודי בנובמבר, שבו נשים רווקות יכולות לרדוף אחרי רווקים ברחבי העיר. אם הם תפסו אותם, כך הסיפור, הגברים נאלצו להינשא לרודפיהם. 

על פי הסיפור, שהוזכר לראשונה במהדורת נובמבר 1937 של הקומיקס המפורסמת של אל קאפ, היתה מיס סיידי הוקינס “הגלית הבנויה ביותר בכל הגבעות”, והיום הגורלי הזה היה האהוב עליה – והרווקים העירוניים הכי פחדו – יום השנה. כמו קומי הפופולריות צבר, חג בהשראת סיידי יחיד מתמיד נולד

מתי יום סיידי הוקינס?

איש אינו יודע בוודאות. האירוע הוזכר לראשונה בקומיקס ב -15 בנובמבר 1937, אך ללא ציון תאריך.

זה היה אירוע שנתי של ליל אבנר, אבל Kapp לא היה עקבי כאשר זה קרה מעבר להציג את זה בכל עת מן באמצע עד סוף נובמבר. 

יום אחר לגמרי, 29 בפברואר הוצע גם כן. הזמן של מליסה לוקר כתב מאמר 2012 על הריקוד והציע כי זה תמיד קרה ב -29 בפברואר כי באותו יום מתרחשת רק בשנים מעוברת.

היא עשויה (או אולי לא) לבלבל את התאריך הזה לריקוד שבו נשים שואלות גברים עם מסורת אירית מבוגרת יותר, יום מעוברת, שבו ריקוד עם אותו תפקיד התהפך התרחשה. 

איך סיידי הוקינס רוקדת?

שתי בתי הספר התיכוניים והמכללות ברחבי ארה”ב שאבו השראה מהחופשה המוזרה והחלו לזרוק ריקודים על תאריך המיועד ליום סיידי הוקינס. הוגשו נימוקי ניגוד שונים לפגישת הריקוד, אבל זה היה אירוע בדיוני מלכתחילה, שבו יוצר האירוע מעולם לא ציין את התאריך. קאפ, מקרוב, לא היה חביב ביותר של אמנים, וכאשר נחקר על התאריך היה אומר רק כי “זה היה בכל פעם שאני אומר את זה.” בהיעדר תאריך מוצא, כל מוסד היה חופשי לבחור את התאריך שלו ולספור את פרטי הריקוד בכל דרך שמושכת אותם. 

הערת שוליים מעניינת

שתי סדרות שונות של העונה של סדרת דיסני ליזי מקגוויר התייחסו לריקוד. אחד מהם, העונה השנייה של 2004 פרק שמונה, במרכז על הדרמה בבית הספר התיכון שכלל את איתן דוחה את ההזמנה של ליזי לבית הספר של סיידי הוקינס ריקוד. 

קאפ מת כ -25 שנים קודם לכן, אבל עורכי הדין של העיזבון נכנסו לפעולה ותבעו את דיסני בגין הפרת זכויות יוצרים.

הם הפסידו. 

No Replies to "האירוע המיוחד של בית הספר התיכון המתחיל בקומיקס"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.