חזרה הביתה: נוסטלגיה אצל אלמה מאטר – insightyv.com

חזרה הביתה: נוסטלגיה אצל אלמה מאטר

השיבה הביתה היא זמן לחגוג את בית הספר שבו אתה משתתף. ואחרי שסיימתם, הגיע הזמן לחזור (או “לחזור הביתה”) אל העיר ואל הקמפוס, לראות חברים ותיקים, ולהזכיר את ימי הלימודים שלך. זה חוזר לראש המאה ה -19, וכמה אוניברסיטאות כל טוענים שיש להם את השיבה הראשונה: ביילור, אוניברסיטת אילינוי, אוניברסיטת מיזורי, ו Southwestern University.

השיבה הביתה בדרך כלל על משחק כדורגל, אבל בתי הספר כבר ידוע שיש כדורסל הביתה, כדורגל, או אפילו משחקי הוקי. זוהי מסורת שנתית עבור רוב בתי הספר התיכוניים האמריקאים ומרבית המכללות והאוניברסיטאות.

יש שפע של פעילויות המרכז סביב השיבה הביתה, והם משתנים מבית הספר לבית הספר. חגיגות בדרך כלל להתחיל בבית הספר עם התלמידים הנוכחי ביום שני האחרון לאורך כל הדרך בסוף השבוע, כאשר הבוגרים להופיע.

שבוע הרוח

בתי ספר רבים להעיף את חגיגות השיבה הביתה עם רוח שבוע. החל מיום שני, כל יום בשבוע הוא נושא, ואת התלמידים מוזמנים להשתתף. לדוגמה, יום שני יכול להיות “יום שיער מטורף”, יום שלישי יכול להיות “לשכור בכיר” יום, “יום רביעי יכול להיות” ללבוש את הפיג ‘מה שלך לבית הספר יום. “כמה בתי ספר יש תחרויות בין הכיתות כדי לראות מי יש את הרוח בבית הספר ביותר.

מסיבת פפ

מפגש עצרת הוא זמן עבור כל התלמידים בבית הספר לאסוף ולהתעודד על צוות הספורט שלהם.

מעודדות, שומר צבע, וצועדים הלהקה בדרך כלל לבצע, וכמובן, צוות הספורט עושה הופעה. כולם מריעים ועושה רעש רב ככל האפשר כדי לפסוח את הקבוצה שלהם, כך שהם למחוץ את התחרות במשחק.

משחק מקיים

המשחק שבדרך כלל שיחק עבור השיבה הביתה הוא כדורגל, וזה האטרקציה העיקרית הביתה; זה לעתים קרובות לעתים קרובות על ידי דלת אחורית.

התלמידים והסטודנטים הנוכחיים משתתפים. בדרך כלל יש קהל עצום והרבה אנרגיה והתרגשות, ולכן הלחץ על הקבוצה הביתית לנצח. אם לבית הספר אין קבוצת כדורגל, המשחק עשוי להיות כדורסל, כדורגל או הוקי. שער אחורי לעתים קרובות לפני המשחק הביתה.

בית המשפט המשוחזר

חלק מבתי הספר מקיימים בחירות לכבוד מלך ומלכה משוחזרים עם חצר ביתית של נסיכים ונסיכות. הבחירות לבית המשפט המשובח שונות מבית הספר לבית הספר, אבל זה בדרך כלל יורד ככה: המלך והמלכה הם upperclassmen (זוטר או קשישים), ואילו בית המשפט הוא classclassmen. מאז השיבה הביתה היא על רוח בית הספר, התלמידים שנבחרו לבית המשפט הם בדרך כלל די מעורבים בפעילויות בית הספר. הם לעתים קרובות על קבוצות ספורט והם מעודדות. הם גם יכולים להיות סטודנטים שנמצאים הרבה מועדונים או מעורבים בפעילויות חברתיות.

מצעד מולדת

חלק מהעיירות משליכות תהלוכה עם צפים, להקת צועדים, צוותי ספורט ומכוניות קלאסיות. זה הזמן עבור כל העיר ואפילו תושבי לשעבר להתאסף יחד, להתרועע, לעודד את נבחרת הכדורגל, לחגוג את העיר שלהם בתיכון.

ריקודים חוזרים

ריקוד ביתי הוא רק עבור תלמידי בית הספר, וזה קורה בדרך כלל ביום שישי או שבת אחרי שבוע הרוח, תלוי, כמובן, על כאשר המשחק הגדול הוא.

זה בדרך כלל פתוח לכל תלמיד, לא משנה באיזו כיתה הם נמצאים. כמה בתי ספר שומרים על זה בצורה לא רשמית, בעוד שאחרים עושים את זה רומן חצי רשמי. תמיד יש DJ או להקה, אבל המקום הוא עד לבית הספר; לפעמים זה בחדר כושר או בקפיטריה מעוטרת, ופעמים אחרות הוא נמצא במקום חיצוני.

בין אם אתה הולך עם תאריך ריקוד מולדת שלך תלוי בך. לכל בית ספר יש מנהג משלו. כמה בתי ספר להשתמש בו הזדמנות להיות לילה מיוחד עם החבר שלך, חברה, או למחוץ. אחרים בתי הספר שמורת הנשף עבור “ריקוד תאריך” גדול לעזוב את שיבת הביתה כמו “ללכת עם החברים שלך” ריקוד. כך או כך, הריקוד הביתה הוא הזמן עבור בית הספר כולו לבוא יחד ומסיבה. השמלה היא בדרך כלל פחות רשמי מאשר לנשף, עם בנות ללבוש אורך הברך ולא שמלות אורך הרצפה ואת הבנים לובש חליפות ועניבות ולא טוקססים.

קבוצות של חברים לעתים קרובות הולכים יחד לריקוד, והם בדרך כלל יוצאים לארוחת ערב מראש.

מסיבת יום הולדת

כמה בתי ספר לזרוק משתה הביתה כחלק החגיגות שלהם. זהו ערב שבו התלמידים הנוכחיים והסטודנטים לשעבר זוכים להכרה בהישגיהם.

No Replies to "חזרה הביתה: נוסטלגיה אצל אלמה מאטר"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.