למעלה Online אופנה משחקים & Apps – insightyv.com

למעלה Online אופנה משחקים & Apps

אם אתה רוצה לחיות את החיים של אופנה, בעל בוטיק או מעצב אופנה, בימים אלה אתה לא צריך ללכת רחוק יותר מאשר את המחשב הנייד או iPhone. משחקי אופנה משחקים משתלטים, ומאפשרים לך לדמות מה זה כמו במלאי הבוטיק שלך, חנות בחנויות סוף גבוה, או לעבוד כמו מודל אופנה. אבל עם כל כך הרבה בשוק, קשה לבחור איזה הוא הכי טוב בשבילך; הנה כמה העליון שלי בוחר עבור יישומים אופנה עבור Facebook, iPhone, ipad, אש להדליק, או אנדריוד Tablet.

אופנה FACEBOOK APPS APPS

זו ילדה
זה נערה על ידי קהל כוכבים הוא משחק האופנה הפופולרי ביותר בפייסבוק, והוא חלופה פייסבוק למשחק הפופולרי iPhone המשחק Top Girl, גם על ידי כוכבים קהל. כאשר אתה משחק את זה, זה קל לראות מדוע המשחק הוא כל כך פופולרי בפראות – יש מעל 140 רמות, טונות של חנויות, ואלפי בגדים. כל הבגדים לעקוב אחר המגמות הנוכחיות, ורוב הגרפיקה הם אטרקטיביים מספיק כדי לאפשר למשתמשים להעריך את זה. הרעיון של המשחק הוא די פשוט – אתה מרוויח כסף מהעבודה שלך בכל שעה, אתה משתמש בכסף כדי לקנות ולקנות בגדים עם “חום” דרגה, ואז אתה נלחם בנות אחרות במסיבות כדי לזכות אפילו יותר כסף. אבל היזהר, המשחק הזה יש המון פריטים ופעולות שיש לרכוש באמצעות כסף אמיתי, פריטים אלה אינם זולים – זה לא נדיר למצוא שמלה אחת שעולה 4 $ או יותר. אבל הרבה כיף יכול להיות במשחק בחינם.

סיפורי גאלה
אחד מיישומי האופנה החדשים יותר בפייסבוק הוא סיפורי גאלה, וכבר כבר משתמשים בו הרבה משתמשים שנמאס להם מהמחיר שהמשחק הפך לקפיצות הספינה. הגרפיקה ב GalaStories הם מציאותיים יותר מרוב, אבל לא אטרקטיבי במיוחד. זה דומה לזה נערה בדרכים אחרות, כי אתה מתחרה נגד משתמשים אחרים כדי להרוויח כסף ותכונות אחרות.

ב GalaStories, אתה גם מקבל משימות מעת לעת אשר מאפשרים לך להרוויח אפילו יותר.

מעצב אופנה
השם די הרבה אומר את כל זה – במשחק מעצב אופנה פייסבוק אתה מקבל צעד לתוך הנעליים של כמה הטעמים האהובים עליך. המשחק מגיע chock מלא של אתגרים מלקוחות הזקוקים ספציפית לאירוע, עם מגע מיוחד משלך ויצירתיות אישית. ככל שאתה מסתכל על הצבע שלך, את הכסף ואת הנקודות שאתה מרוויח יותר, כפי שאתה עובד בדרך להפוך כוכב בסגנון בינלאומי.

אופנה משחק APHONE APPS

ילדה למעלה
הנערה למעלה דומה לזה נערה, אבל עבור iPhone שלך, טלפון Andriod או Tablet. במשחק הזה אתה מקבל עבודה כמודל, להרוויח כסף כדי לקנות בגדים חמודים, ואז ללכת על תאריכים עם החבר שלך בתורו נותן לך יותר כסף ובגדים. זה נשמע פשוט, אבל זה יכול להיות ממכר בטירוף.

ילדה מודרנית
מתוך כל המשחקים אופנה משחקים centric, האהוב האישי שלי הוא נערה מודרנית, כי זה מתמקד בעסקי האופנה, כמו גם על הבגדים. זה על ידי CrowdStars, היוצרים של הנערה למעלה, Sorority החיים וזה נערה, כך לצפות גרפיקה דומה הרבה בגדים אותו (וזה החיסרון היחיד עבור אלה מאיתנו שאוהבים לשחק את כולם!).
בחודש זה אין מאבק מייגע נגד בנות אחרות עבור התלבושת החמה ביותר; כדי להרוויח כסף במשחק האפליקציה המודרנית iPhone המשחק, אתה מקבל עבודה אופנה ולעבוד את הדרך שלך בסולם החברה. ואז, כמובן, אתה קונה עד שאתה טיפה!

סיפור אופנה
נוצר על ידי צוות לבה, אופנה סיפור יש הרבה יותר מאשר רק קניות, במקום זה מעמיד אותך בצד השני של הקופה. במשחק הזה iPhone המשחק אתה מקבל להפעיל בוטיק האופנה שלך וירטואלי – אתה בוחר את הבגדים, לעצב את החנות, ולנסות לצלצל את כל הלקוחות בזמן. יש גם הרבה אתגרים מיוחדים, כמו הבטחת פריטים בלעדיים לחנות שלך.

כל iPhone, יישומון ויישומי Tablet ניתן למצוא ב- Google Play, אמזון או חנות iTunes App.

No Replies to "למעלה Online אופנה משחקים & Apps"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.