לבוש שמלה ללא גב? נסה טיפים אלה (כולל דבק Boob!)

שמלות ללא גב, חזרה לגזור outs לאחור לאחור VS הם סופר פופולרי פופולרי מגמות השמלה כי הם לא הולכים לשום מקום בזמן הקרוב. בעוד המגמה עור חשוף הוא סקסי, אני לא יכול לעזור אבל לחשוב כי מעצבים שכח דבר אחד קטן ... איך אתה יכול ללבוש שמלה ללא חזייה? אנחנו עדיין צריכים קצת תמיכה השד!

כאשר אתה לובש גב או גב תחתון שמלה, חזייה רגילה פשוט לא לחתוך את זה - זה עובדה אופנה מוחלטת. אני יודע שכללי האופנה נעשים לעתים קרובות כדי להישבר, אבל אתה לא רוצה להיתפס עם הלהקה חזייה מכוער הולך על הגב שלך, או אצבעה מציצה בין המחשוף שלך. אז, כדי למשוך את זה בחזרה לגזור את השמלה, אתה הולך צריך לקנות פתרון חדש החזייה ללכת יחד עם התלבושת שלך.

למרבה המזל, ישנם פתרונות רבים שאינם כוללים רצועות, claspps או להקות עבות. מאחר שגדלים שונים של השד דורשים רמות שונות של תמיכה, הקפד לנסות את זה שעובד הכי טוב בשבילך ... לפני הלילה הגדול שלך, כמובן!

לבוש שמלה ללא גב? נסה טיפים אלה (כולל דבק Boob!)

תמונה 4 מתוך: מנואלה יודיצ'ה / מומנט / גטי /

חזייה דבק מורכב רק כוסות הקדמי של החזייה - אין להקה, אבזם או רצועות כדי לתכנן את זה. אתה פשוט להסיר את מגן דביק ולהדק את החזייה ישירות אל השדיים שלך. חזיית דבק מספקת מעלית, תמיכה והגנה ... ונשאר בלתי נראה לכולם. אם אתה צריך פתרון השמלה backless וכמה תמיכה, לנסות אחד מאלה.

02
של 06

מקל על כוסות חזייה

בדומה חזייה דבק ... מקל על החזייה כוסות הם רק כוסות של החזייה, והם לא מחוברים. הבחירה הטובה ביותר עבורך תהיה תלויה בגודל של השדיים שלך ואת רמת התמיכה ולהרים אתה רוצה להשיג. אני מציע להתנסות עם שניהם לפני שאתה הולך ריקוד גדול שלך.

03
של 06

עלי כותרת השד

אם אתה קטן יחסית חזה, אם השמלה שלך כבר יש קצת תמיכה אבל אתה צריך שכבת הגנה נוספת, או אם אתה לובש מספר סופר סקסי כי הוא חסר גב ויש לו חזית עמוקה V, ללכת על עלי הכותרת החזייה. אלה מדבקות קטנות nifty מעוצבים כמו פרח, הם בצבע עירום, ויש להם דבק בטוח העור עדין כי יהיה לתקן את הפטמות שלך. אלה מדבקות קטנות חמוד ימנע הפטמות שלך מראה דרך השמלה שלך, ולתת לך את הביטחון הנוסף שאתה צריך, כי לא תהיה לך תקלה מלתחה.

04
של 06

הוליווד אופנה קלטת

כאשר אתה לובש שמלה ללא גב, שמירה על הרצועות במקום הוא המפתח. רצועה אחת נפלה על רחבת הריקודים ואתה יכול לחשוף דרך יותר ממה שאי פעם רצית! אחת הדרכים שבהן הסלבריטאים והסטיליליסטים שלהם מתמודדים עם שמלות חסרות מגן היא עם קלטת אופנה הוליוודית (או מוצר דומה). זה בעצם רצועת סרט דו צדדית בטוחה לעור, שתדביק את שמלת הבד ישירות לעור. זה מועדף של בנות הולך formals כי זה מספק את הביטחון הנוסף כי השמלה שלך לא הולך לשום מקום. זה נהדר גם עבור סגירת כל הפערים בין הבד ואת העור, וכן לאבטח שמלות drapey. אחד שלי לקטר עם הוליווד אופנה קלטת היא שזה לפעמים משאיר סימן קריאה על העור שלי אחרי שאני משתמש בו. זה הולך אחרי יום או יומיים, אבל אם העור שלך הוא רגיש במיוחד, רק להיות מודעים.

05
של 06

להחליק על דבק Boob

Boob דבק הוא מוצר חדש אשר נועד להחזיק שדיים במקום בתוך כוסות חזייה ושמלות. זה בא עם roll-on applicator כי מפיץ דבק דק, דביק על כל השד. אחרי זה מוחל, רק להחזיק את השד במקום בתוך השמלה שלך או כוס, ולתת לו להתייבש. זה "דבק" boob שלך במקום, אז אתה לא צריך לדאוג שזה הולך לשום מקום. למרות שזה נקרא דבק, זה די עדין וזה לא הכתם את השמלה שלי כאשר השתמשתי בו.

06
של 06

שאל חייט לעזרה

החייטים הם לא רק עבור hemming ולקחת שמלות פנימה הם יכולים גם לתפור כוסות או בטנה תומכת לתוך השמלה שלך.

No Replies to "לבוש שמלה ללא גב? נסה טיפים אלה (כולל דבק Boob!)"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    37 + = 43