עיצוב אחד של A- סוג שלך שמלה לנשף מקוון | insightyv.com

עיצוב אחד של A- סוג שלך שמלה לנשף מקוון

שמלות לנשף הם מיוחדים רגשני. ואתה רוצה להתבלט ולא להיראות כמו אף אחד אחר באותו לילה מיוחד. אתה יכול לעצב שמלה לנשף משלך באמצעות אתרים מקוונים יהיה לך שמלה מותאמת אישית זה זול יחסית עבור הנשף לילה. אם אתה יודע איזה צבע, סגנון, בד אתה רוצה, אתה יכול לעצב את שמלת הנשף של החלומות שלך עם קצת עזרה מאתרים אלה נוח. ואם אתה wiz תפירה, לבדוק את המשאבים עבור דפוסי חופשי ורעיונות ליצירת אביזרים לנשף.

לפני שתבצע את הבחירות שלך באתר שאתה בוחר, זה רעיון טוב יש את עצמך נמדד על ידי התופרת או תופרת אז אתה מקבל את הגודל בדיוק. נסה על שמלות בחנות כדי לגלות אילו סגנונות בדים נראה הכי טוב עליך לפני שאתה עושה בחירות עבור העיצוב שלך. אתה צריך להתחיל את התהליך הזה כמה חודשים מראש של הנשף שלך כדי לאפשר שפע של זמן שמלה מותאמת אישית שלך כדי להיעשות.

נשף dresses in shop window

סטיוארט מק ‘קאל / גטי

תהילה ושותפים לקחה באינטרנט עיצוב השמלה ועשה את זה לגמרי שיק. כלי העיצוב שלה זמין דרך אתר האינטרנט שלה, וזה מיועד bridesmaids, אבל אתה יכול בקלות להשתמש סגנונות וצבעים לעשות שמלה לנשף. כמו כן, יש כלי שיתוף nifty כך שתוכל לשתף את העיצוב עם חברים ובני משפחה כדי לראות מה הם חושבים לפני שאתה מתחייב.
יותר ”

No Replies to "עיצוב אחד של A- סוג שלך שמלה לנשף מקוון"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    83 + = 84