איך לעשות מניקור צרפתי – insightyv.com

איך לעשות מניקור צרפתי

יש אנשים חשים כי מניקור צרפתי היא דרך מיושנת כדי לסדר את הציפורניים. אבל רבים עדיין רואים את זה כדי להיות דרך נצחית לסיים את התמונה שלך. הציפורניים שלך יהיה חכם, יפה, נקי ומתאים לכל אירוע.  

בכל פעם שאתה מתכנן לצייר את הציפורניים שלך, זה תמיד הכי טוב לתזמן קצת זמן כאשר אתה יודע שאתה תהיה מופרע. אתה רוצה להבטיח כי החוויה היא מהנה ללא מתח, כך לאפשר לפחות שעה.

 להלן רשימה של יסודות תצטרך לאסוף יחד לפני תחילת מניקור שלך:

מה אתה צריך

קערה קטנה של מים חמים

• לוח אמרי

• מסמר מסיר פולנית  (לא אצטון אם יש לך מסמרים מזויפים)

• מספריים

• כלי לציפורן

• קרם להסרת העור

• קרם לחות / קרם ידיים

• מגבת מטבח

• כדורי כותנה או כריות

• מקלות אוזניים

• חבילת מניקור צרפתי (זמין ברוב סמים) 

• ערכת צביעה מניקורית צרפתית

• ניקוי משחה עליון

• מגבת ידיים להתגלגל למקום מתחת לפרקי הידיים שלך בזמן הציור

• 2 שקיות ניילון קטנות

טכניקה מניקור צרפתית בבית

1. הסר תכשיטים ולמחוק את כל עקבות הלק לקרצוף, באמצעות כדורי כותנה או כריות. זכור אצטון יתייבש מסמרים החוצה באופן משמעותי. לא אצטון הוא טוב יותר אבל לוקח זמן רב יותר כדי להסיר פולנית עקשן או נועז (לא אצטון חיוני מסמרים מזויפים, אחרת הם יתמוססו.)

2. קובץ או לחתוך מסמרים לצורה הנדרשת. בעת הגשת, זכור לעשות את זה בכיוון אחד בלבד, לא בתנועה קדימה ואחורה.

 צורת הציפורן היא דבר אישי לחלוטין. כיכר הם הרבה יותר פופולרי עכשיו, אבל אליפסה עדיין יש את מקומה.

3. החל מסיר לציפורן לספוג ידיים בקערה של מים כדי לרכך את cuticles. עדיף לתת 5 דקות טוב להשרות. * אם הידיים שלך יבש במיוחד אז אתה יכול למקם אותם בשקיות פלסטיק במשך 5 דקות נוספות.

 זה יעודד את cuticles כדי לרכך עוד יותר את הידיים כדי להרגיש פחות מחוספס.

4. יבש את הידיים ואת הציפורניים עם מגבת מטבח כדי למנוע מוך או חוטים מגבות רגילות.

5. עם הכלי לציפורן, בעדינות מאוד לעודד cuticles בחזרה לכיוון בסיס הציפורן. לא לגזוז העור החיצוני עם מספריים, אלא אם אתה בטוח שזה מת אחרת אתה תגרום נזק לציפורן.

6. את הקצה השני של כלי לציפורן ניתן להשתמש כדי להסיר פסולת מן החלק התחתון של הציפורן.

7. החל קרם לחות או קרם ידיים לעסות את הידיים ואת החלק התחתון של הידיים. זה משפר את השאלה והוא מאוד מרגיע. לפני הציפורניים, לקחת אחד Q- טיפים לטבול אותו מסיר פולנית. נגב רק את פני הציפורן. אם אתה לא קרם לחות עדיין יכול להיות נוכח על הציפורן ימנע פולנית מ דבקות בהצלחה.

8. החל את מעיל הבסיס על הציפורן מתחיל עם שבץ אחד במורד המסמר ולאחר מכן אחד מצד שמאל וידיים. ודא את כל המעילים של פולנית הם רזים. הפיתוי הוא להתחיל עם מעיל עבה כדי לקבל אותו מהר יותר אבל זה יהיה gloopy ולא יבש כראוי.

9. עצה לעודד לק לקרקר לייבוש מהר יותר, כ 1-2 דקות לאחר החלת הלק על הציפורן האחרון להריץ את הידיים ואת הציפורניים מתחת למים קרים.

 

10. חבילת מניקור צרפתית שלך צריך להכיל רצועות מדריך, כך שתוכל לקבל הבחנה טובה של צבע על קצה הציפורן.

11. לאחר מעיל הבסיס שלך ביסודיות יבש ליישם רצועת מדריך מתחת לסעיף לבן באופן טבעי בסוף הציפורן. אתה מכוון עבור קשת יפה, נקי לבן. הגודל של arc הוא באמת תלוי העדפה אישית; עם זאת, אם יש לך מסמרים קצרים במיוחד (או מסמר קטן מיטות) עדיף רק טיפ לבן קטן מאוד אחרת זה ייראה לא מאוזן ולתת את האצבעות שלך את המראה של להיות קצר. אותו הדבר חל גם אם המיטה שלך מסמר גדול, טיפ קצר לא יתאזן.

12. צבע את קצה לבן באותו כיוון כמו מעיל בסיס ולא אופקית. התחל באמצע הדרך על רצועת המדריך לרדת למטה בסוף הציפורן עם כל שבץ.

.13 המתן עד שהמעיל יתייבש לפני הסרת המדריכים.  

14. אם יש שאריות שנותרו מן רצועות המדריך ניתן להסיר את זה (פעם כל פולנית הוא יבש לחלוטין) על ידי טבילה אחד Q- טיפים אלכוהול טהור קל צחצוח אותו על פני השטח של הציפורן.  

15. כדי למנוע סתימה חותם את כל העניין עם המעיל העליון ברור. מניקור שלך הוא עכשיו מוכן ומוכן להיות נערץ. 

No Replies to "איך לעשות מניקור צרפתי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.