בתי ספר מובילים לקוסמטיקה בארצות הברית | insightyv.com

בתי ספר מובילים לקוסמטיקה בארצות הברית

כאשר אתה מחליט להשתתף בבית הספר לקוסמטיקה, יש לך בתי ספר רבים לבחירה. מציאת בית הספר הנכון קוסמטולוגיה היא הצעד הראשון בקריירה יופי מוצלח.

בית הספר יופי הוא כיף, אבל זה לא קל. אתה תהיה ההוצאות הרבה זמן שם, ולכן חשוב לבחור את בית הספר היופי הנכון בשבילך. שקול את השאלות הבאות בעת בחינת האפשרויות הבאות:

 • האם אתה צריך שיעורים בלילה או אתה יכול להשתתף במשרה מלאה?
 • האם תוכל להתאמן על לקוחות אמיתיים ולא רק פאות?
 • מהי העלות המלאה של התוכנית?
 • האם בית הספר מוכר כך שהוא יכול להציע סיוע כספי?
 • האם לבית הספר יש תוכנית חינוך מתמשכת?
 • האם הם יעזרו לך עם מיקום העבודה לאחר סיום הלימודים?

מ מכללות הקהילה זיכיונות כי הם מקומיים יותר מאשר השמות הגדולים בתעשייה, רוב הסיכויים יש בית ספר יופי לידך. אתה רוצה למצוא בית ספר בעל מוניטין טוב בקרב תלמידיו לשעבר. הסטייליסטים בסלונים המקומיים שלך יוכלו להציע משוב על כל בתי הספר באזור שלך. מומלץ גם לבקש סיור לפני ההרשמה.

יַפָּאִית applying make-up to woman

במבו הפקות / אוסף אבנים / Getty תמונות

מכון אבדה הוא אחד מבתי הספר הטובים ביותר לקוסמטיקה. הסלונים ידועים במוצרי היופי הטבעיים שלהם, ולכן זוהי גישה חדשנית לתעשייה. אתה יכול להיות מובטח חינוך מעוגל ומרגש המכסה קוסמטיקה, שירותי אסתטיקה, איפור, עיסוי, ואפילו מכירות ושיווק.

Aveda מציעה טונות של תמיכה בצורה של סיוע כספי, לוחות זמנים גמישים בכיתה, והזדמנויות עבודה השמה.

המכון מציע מקומות ברחבי ארצות הברית וקנדה. כל מכון מציע שורה אחרת של תוכניות, לכן כדאי לחקור מקומות בודדים, כמו גם את התוכנית הכוללת.

אחד החלקים הטובים ביותר של האקדמיה Aveda הוא מסירותם להמשך החינוך. הזדמנויות הלמידה כוללות שיעורים שנתיים בחינוך של Aveda, Aveda Business College, Advanced Academies, ו- Aveda Master Jam, שבו אתה מקבל הזדמנות להיות בהשראת אמנים מובילים בתעשייה.
יותר ”

No Replies to "בתי ספר מובילים לקוסמטיקה בארצות הברית"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.

  + 25 = 26