מהיר וקל ב- Home כתם שפתיים – insightyv.com

מהיר וקל ב- Home כתם שפתיים

כתמי שפתיים הם דרך חלופית מצוינת לצבוע את השפתיים כאשר אתה לא רוצה לדאוג להחיל מחדש שפתון. הם נראים טבעיים יותר ואינם דורשים מגע קופצים כמו מבריק ו lipsticks לעשות, והוא יכול להיות ידידותי התקציב התקציב של איפור כאשר אין לך מזומנים מיותרים להוציא. תמשיכו לקרוא את הטיפים שלנו כיצד ליצור סבירים בבית כתם שפתיים הביתה רק באמצעות ג ‘לו!

איך לעשות את זה

  • כדי לקבל ממש נהדר ומהר שפתיים הכתם, כל מה שאתה צריך לעשות הוא ללכת למטבח שלך. אם אתה מוצא קופסה של אדום ג’לי אז אתה בעסק. אם אין לך אחד על היד אז אתה יכול לתפוס קופסה קטנה מן המכולת המקומית שלך רק כמה דולרים. הטעם הטוב ביותר לשימוש הוא תות או שרי כי הם נותנים את הכתם האדום הטבעי הטוב ביותר.
  • ברגע שיש לך ג’לי, קח מיכל קטן (עם מכסה) ורוקן את ה- Jell-O לתוכה. יש לך כמה אפשרויות על מה להשתמש כדי להחיל את ג ‘ל O על השפתיים. אתה תמיד יכול להשתמש באצבע שלך, אבל אם אתה מודאג מכתים את האצבע שלך אז אתה יכול להשתמש Q- עצה, מנקה צללית נקי, או מברשת שפתיים. 
  • מערבבים את ג’ל- O ואת צבע הבדיקה על היד שלך הראשון כדי להיות בטוח שזה הצבע הרצוי, ואם זה לא אתה יכול לשמור ערבוב זה עד שאתה מקבל את הטון הנכון. תלוי כמה קל כדי מודגש אתה רוצה את הצבע להיות תלוי כמה אתה משתמש כדי לערבב את זה, אז לנסות כמה דוגמיות לפני ההתיישבות על צבע קבוע, כי אתה מרגיש תוכל ללבוש לעתים קרובות. 

איפור מעצב איפור: בעת שימוש בשפתיים הכתם זה הכרחי כדי פילינג השפתיים שלך כמה פעמים בשבוע כדי להבטיח את הצבע הוסר כראוי ואתה למנוע שפתיים סדוקות מתקלף. אתה יכול להשתמש exfoliator, פשוט על ידי לשפשף אותו על השפתיים ולאחר מכן להסיר אותו עם מים חמים. כמה exfoliators יש מוצרים לחות שנבנו בפנים, אבל אתה תמיד יכול להחיל את שפתון על שפת לאחר hydrate.

ברגע שזה קורה

  • ברגע שאתה מיישם את ג’ל- O על השפתיים שלך, לשפשף אותם יחד. אם יש גבישים שנותרו על השפתיים שלך אז אתה יכול buff אותם עם טריז קוסמטי או Q- קצה נקי. עכשיו תסתכל על השפתיים שלך ואת מדוד את רמת הכתם. אם אתה רוצה צבע נוסף, תוכל להחיל יישום שני. רק לוודא שאתה לא הולך overboard עם מכתים. זה אמור לשמש כדי צבע השפתיים שלך ולגרום להם להיראות טבעי. הכתם שלך צריך לאפשר לך ללבוש אניה שפתיים קטנה במידת הצורך, וכן מגע של שפתון או מבריק. הדבר הגדול על כתם שפתיים הוא שאתה יכול להשתמש בו תחת השפתון גם כן, אז כאשר השפתון שלך לובשת משם אתה עדיין יש שפה מוכתמת להפליא.
  • כבונוס, ברגע שאתה מקבל את התלייה של מכתים השפתיים שלך עם ג’ל- O אתה יכול לקבל יצירתי על ידי לקיחת כמות קטנה של Balm, כגון סמית ‘s Rosebud Salve, ו ערבוב זה עם כמות קטנה של Jell-O כדי ליצור מבריק כמו כתם. אתה יכול לשים קצת צנצנת קטנה ולשמור אותו לשימוש עליות מגע במהלך היום כמו עוד מוצר איפור לשמור בתיק שלך. אתה יכול למצוא מכולות קטנות בחנות אמנות כי הם מתאימים לשים את השפתיים החדש שלך לתוך הכתם. ברגע שאתה מקבל את העיקרון של ערבוב הסכום הנכון, אתה יכול גם להשתמש בו כתם הלחם נחמד מדי. דרך מצוינת וזולה להפוך את הכתם משלך בבית; מה עוד אתה מוכן לעשות DIY?

No Replies to "מהיר וקל ב- Home כתם שפתיים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.