8 מיטב התרופות יסודות לקנות בשנת 2018 | insightyv.com

8 מיטב התרופות יסודות לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

אם בילית כל הזמן של צפייה באיור הדרכות ב- YouTube, ייתכן שיהיה שם לב הפופולריות המכריע של כל הרוקחות סמים. ומסיבה טובה: כיום יש בשוק מגוון של איפור איכותי, עם נוסחאות שמנות, פיגמנטיות ומגוונים יותר מאשר בשנים האחרונות.

הודות כמה מותגים יוזמה, עכשיו אתה יכול להרים קרן גימורים מרובים גוונים כמה מעברים מעל המותג שלך נייר טואלט הבחירה. אז אם אתם מחפשים קרן גלישה על פגמים, מסווה תיקונים יבשים או לא רק לבוא שנהב, יש שפע של אפשרויות לבחירה לא משנה את סוג העור שלך. מ מבחר גדול הכוללים טווח 16-צל טווח כדי מועדף dewy האהוב, יש נוסחה בסיס שמתאים לצרכים שלך. החלק הכי טוב? כל עלות פחות מאשר לקנות דחף ב ספורה.

קרא על היסודות מיטב דראגסטור אתה יכול לקנות עכשיו.

NYX Professional® Makeup Stay Matte Powder Foundation - Medium Shades - 0.26oz

באדיבות יעד

NYX נוטה להצטיין בכל הקטגוריות, לא פחות ביסוד. יסודות מאט, אבקות כללו, ליצור את האשליה של עור חלק יפה, אבל להסתכן של קיטור הממד מתוך הפנים שלך. הדגשה נוספת נדרשת לעתים קרובות כדי להתמודד עם אפקט זה משטחים. מושלם עבור אלה שרוצים כיסוי ללא רבב עם מוצר מינימלי או רוצה לגעת מעלה תוך כדי תנועה, זה קל לחצה אבקה נמנע בעיה. זה לא זמין רק בגוונים מרובים, אבל מתאים נימות שונות גם כן. אתה יכול לצחצח או לטפוח על קרם לחות עבור גימור קטיפה טבעי, או לחץ על שכבת יסוד נוזלי לכיסוי נוסף. הסוקרים דיווחו על תוצאות טובות בכל מקרה.
יותר ”

No Replies to "8 מיטב התרופות יסודות לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    86 − 85 =