4 דרכים להשיג מלא מראה | insightyv.com

4 דרכים להשיג מלא מראה

4 דרכים להשיג מלא מראה

סולאנג נואלס / סקוט ברבור / Getty Images

גבות לבוא בצורות ובגדלים רבים, ובמהלך השנים כולנו בהחלט היה חלק הוגן של מגמות הגבות שלנו. מ רזה ו רזה כדי מלא ועבה, הגבות שלנו יש לראות את כל זה. רואים כי הם אחד המאפיינים החשובים ביותר על הפנים שלנו, ולהביא את המבנה של התכונות שלנו יחד, יש הרבה לשים לב בעת מציאת הצורה המושלמת. אז מה הם המוצרים הטובים ביותר להשתמש כי לשמור על הגבות שלנו נראה מלא וטבעי, וכיצד אנו יכולים לגרום להם לגדול כאשר כל נראה אבוד עם בקושי יש שיער? כל הטיפים הטובים ביותר הם רק לחץ אחד במרחק. 

02
של 05

לעורר את הצמיחה

4 דרכים להשיג מלא מראה

מריסה ווב / Mireya Acierto / Getty תמונות

הרבה מאיתנו גמרו את גבותינו ורובנו לא ירשנו את הגנים העבותים שגורמים לתאווה שלנו לגבות של ברוק שילדס ולילי קולינס עד ארבע פעמים ביום. החדשות הטובות על זה יש סרום גבות אתה יכול להשתמש בו כדי לעורר באופן טבעי את צמיחת השיער, אם אתה רוצה תיקון נקודה קירחת או להיות אגרסיביים יותר עם צמיחת השיער שלך. הם באמת עובדים! שימוש בסרום כמו זה, מ GrandeBrow כל יום במשך שישה עד שמונה שבועות יעשה שיפור משמעותי בצמיחה המצח שלך באמצעות חומצות אמינו, פפטידים וויטמינים עבור זקיק שיער חזק יותר ועבה. זה גם יעזור השיער לצמוח במקומות הרבה יותר מהר מאשר אם היית בעקבות מחזור צמיחת השיער הטבעי ללא כל גירוי. רוצה עוד ריסים מדי? זוג סרום שלך בסרום עם סרום הרצועה ולצפות הכל משולש בגודל. 

למעלה מבחר מוצרים: גידולי מזון Phyto-Medic גבה משפר, מעבדות לוזרן Bio-Suisse Lash ו- Brow שיפור סרום

03
של 05

לא להתבייש, למלא את הדפים

4 דרכים להשיג מלא מראה

קארה דלווינגן / דייב י

ראינו הרבה overdrawn ו overfilled הגבות צף דרך תחומי המדיה החברתית ו Instagram, אבל מעל עושה את הגבות יכול למעשה לפעול נגדך במקום לעזור. כאשר הגבות שלך נראה כאילו הם צבועים על, אתה מצייר תשומת לב מיותרת להם, ולא אם הם היו בצורת ומילא יפה עם מוצרי היופי הנכון. אתה יכול להשתמש בנקודה עדינה גבות בעיפרון כמו זה כאן מהיתרון לצייר משיכות בתנועה כלפי מעלה הדומים שיער ואז מברשת דרכם עם ג’ל הגדרה המרים את השיער ומסייע להם להופיע הרים יותר. זה גם שומר את השיער במקום. עוד טריק גדול? ספריי hairspray על spoolie המצח ואת המברשת דרך הגבות שלך עם זה במקרה שאין לך ג’ל להגדיר אותם. 

לראש העמוד מבחר המוצרים: Glossier Boy Brow, אנסטסיה בוורלי הילס ג ‘ל כהים ג’ ל, NYX מקצועי איפור ג ‘ל ג’ ל, תועלת קוסמטיקה ג ‘ים Brow + Volumizing הגבות ג’ ל

04
של 05

ללבוש מינימום איפור עיניים

4 דרכים להשיג מלא מראה

ג ‘ואן Smalls / Venturelli / Getty תמונות

אם אתה רוצה את הגלים שלך להתבלט מופיעים מלא, לקחת גישה מינימלית יותר כשמדובר איפור עיניים. אמנם יש תמיד מקום וזמן עבור עין מעושן מעושן, אתה יכול רוק איפור עיניים מינימלי להיראות לתת תשומת לב רבה יותר לגבות שלך במקום. נייטרלית קרם eyeshadows ואת זה צללית צבעים מ מהפכת איפור עם שיזוף עדין הן אפשרויות נהדר כדי להחליק על המכסה לתת קצת עומק מיידי וצבע. אתה יכול גם לעשות אניה כנפיים נקי ופשוט כחלופה. 

05
של 05

קצף על שמן הקוקוס

4 דרכים להשיג מלא מראה

יצירתי RF / אלנה Kulikova / Getty תמונות

באמצעות שמן קוקוס אורגני קר לחוץ על הגבות שלך במשך חודש עד חודשיים היא דרך מצוינת לעורר את צמיחת השיער באופן טבעי אם אתה רגיש לשימוש במוצרים. כל שעליך לעשות הוא פשוט לחמם כמה טיפות ביד ולשפשף את הגבות כדי לעזור לעורר את הצמיחה, ולצפות עובי שינוי השיער לאורך זמן. זהו גם מוצר נהדר לשימוש לאחר השחלה או שעווה כדי לעזור להרגיע את העור אם זה הפך אדום או מגורה. אתה יכול לעשות משלך שמן קוקוס תערובות פשוט על ידי המסת השמן, לשפוך אותו צנצנת או מיכל פלסטיק, והוספת כמה טיפות של שמנים אתריים האהוב עליך כדי להמתיק את הריח. השיטה הטובה ביותר היא לעשות את זה כל יום כדי לעזור לעורר את זקיק השיער. 

מבחר המוצרים: שמן לחות 100% שמן קוקוס מיותרים, 100% שמן קוקוס אורגני

No Replies to "4 דרכים להשיג מלא מראה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 5