הרם את הדפדפן ב 3 שלבים פשוטים | insightyv.com

הרם את הדפדפן ב 3 שלבים פשוטים

הרם את הדפדפן ב 3 שלבים פשוטים

מציאת הדרך המושלמת כדי לשפר את הגבות שלנו יכול לפעמים להרגיש כאילו זה לוקח חיים כדי לשלוט. מ שעווה, מרטש, השחלה, וכל מה שביניהם, הגבות שלנו הם אחד המאפיינים החשובים ביותר לטפל על הפנים שלנו. לא רק חשוב לדעת את הצורה גבות הנכון בשבילך, זה חשוב לא פחות לדעת איך לשמור על הגבות כך שהם נראים מלוטש מושלמת.

כל כך הרבה הולך לתוך יצירת צורה מושלמת המצח, וידע היכן להתחיל את המוצרים הטובים ביותר לשימוש הם אידיאליים בעת ביצוע בטוח שלך לעמוד בכל הסטנדרטים הנכון. 

3 צעדים פשוטים

1. מסגרת גלישה עם קונסילר: אחת הדרכים המהירות ביותר לתת להרים מיידית לגבות היא מסגרת אותם עם קונסילר. זה נותן הדגשה אוטומטית היא דרך מצוינת לשפר את הצורה של הגבות שלך, במיוחד אם אתה מישהו לובש מעט ללא איפור. פשוטו כמשמעו להשתמש קונסילר להתחקות סביב הגבות, ואת תערובת עם מברשת הבסיס שלך או ספוג איפור. זה מוסיף הדגשה בכל המקומות הנכונים תוך שמירה על הצורה. טריק גדול כאשר אתה רוצה ללבוש מעט ללא איפור בכלל, זה יעזור לך להיראות ערים וננוח בתוך שניות. 

2. מלא למלא את הקשת: הדפים נראים הכי טוב כאשר הם טבעיים ככל האפשר. הוספת להרים מיידית הוא בקלות לעשות, על ידי מילוי חרש הקשת שלך, נותן לו הגדרה יותר או פשוט עושה את הקשת מעט גבוה יותר מאשר איפה זה טבעי יושב.

קשת משורטטת יתר על המידה יכולה להרוס את הצורה כולה של הגבה וגם להיות ממש ברור, מומלץ להשתמש בעיפרון או אבקה שיש לה גימור טבעי מאוד, ולכן התוצאה הסופית היא נקייה ורכה. התחל על ידי צחצוח השיער שלך כלפי מטה כדי לראות איפה אתה יכול למלא את הפערים עם עיפרון או pomade, ולאחר מכן להתחיל למלא בקלילות את הקשתות וגבות המברשת בתנועה כלפי מעלה עם מברשת מצח.

3. הימנע יותר מדי Shimmer: באמצעות הדגשת מוצרים וליישם אותם ממש מתחת למצח הוא מושלם עבור מגע רך של תאורה, אבל כמה הוא יותר מדי כשמדובר הדגשת הגבות שלך? באמצעות צל מאיר או סימון נוזל מתחת לקשת היא דרך מושלמת להוסיף הדגשה, מבלי להסתכל overdone. אתה רוצה ל הימנע מצללי איפור מרופדים בכבדות עבור מדגיש, פשוט כי זה יכול לגרום למראה להיראות נוקשה ולא טבעי, למשוך תשומת לב לצל עצמו ולא את הגלים בצורת מושלמת. היצמד לצבעים שנהב רך או גוני שמפניה של צללית מתחת לגבות שנותן בקושי, יש לסיים אבל להדגיש מספיק רק בשביל מה שאתה מחפש להשיג.

מעצב איפור טיפ: לקבלת סוגי העור בוגרת יותר, הימנעות כבד שימר הוא המפתח כשזה מגיע שיש איפור עיניים גבות תערובת מושלמת יחד. שימר יכול לפעמים לשפר את הקמטים ואת הקווים בסדר, אז זה הכי טוב לשמור דברים נראים טבעיים ככל האפשר. לבחור עבור צל מט מט, או להשתמש קונסילר שלך כדי להדגיש, במקום צללים שימורי כי לעתים קרובות נוטים להגזים שורות בסדר. זה יהיה להאיר את הפנים ואת המצח, ללא שיפור קמטים.

אם אתה מרגיש אבוד לחלוטין כשזה מגיע לגבות, אתה לא לבד!

  מגמה זו בהחלט המריא בשנות ה -90 ועל כמה, את השיער או הצורה מעולם לא חזר לחלוטין. הימנע over- למרוט גבות עם פינצטה, כדי להבטיח כי הגבות שלך להישאר עבה מספיק כדי לתת לך הגדרה גדולה. כאשר אתה יתר על המידה, השיער גבה יכול לאט להתחיל לא לגדול עם הזמן, נותן לך פחות שיער לעבוד איתו. אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות הוא לעבוד עם אסתטיקה או מישהו החתנים גלים מקצועית על בסיס עקבי. בעקבות אותם לגעת את הגבות כל שבועיים עד שלושה הוא אידיאלי בדרך כלל, הם יסייעו להדריך אותך מה הצורה הכי מצח הוא בשבילך יחד עם וודא שהם מטופחים באופן מושלם בכל פעם. 

זקוק לעזרה בצמיחה הגלישה שלך? ישנם מוצרים כגון סרום גבות המסייעים לגבות לגדול באופן טבעי, כל מה שאתה צריך לעשות הוא ליישם אותם מדי לילה לפני השינה ולהיות עקביים, ועל פני כמה חודשים לראות את השינויים לקרות הצמיחה.

למעלה בחירת המוצר: Lashfood Brow Enhancer 

No Replies to "הרם את הדפדפן ב 3 שלבים פשוטים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    57 − 56 =