את 11 הטוב ביותר Mascaras לקנות בשנת 2018 | insightyv.com

את 11 הטוב ביותר Mascaras לקנות בשנת 2018

אנו מחויבים לחקור, בדיקה, ואת recommending המוצרים הטובים ביותר. אנו עשויים לקבל עמלות מרכישות שבוצעו לאחר ביקור בקישורים שבתוכן שלנו. למידע נוסף על שלנו תהליך סקירה. 

אנחנו דורשים לא מעט מהמסקרה. הקריטריונים למסקרה הם ספציפיים ומוכרים לכל מי שהשקיע זמן במציאת הנוסחה המושלמת. המסקרה האידאלית מתארכת, מתפתחת ללא גיבוב (אלא אם כן אתה מחפש במיוחד את מראה הריסים), מחשיך, שומר על תלתלים, אפילו מתנגד למים וזיעה ואינו מעצבן את העיניים – כל זאת בלי להתקלף. ייתכן אפילו רוצה אפשרות ללא אכזריות. למרבה המזל, הרוויה של שוק המסקרה פירושה הן את בית המרקחת והן את הקצה העליון מספקים שפע של אפשרויות המספקות כל רמה של סגוליות.

מתוך תקציב dupe עבור downdown גבוה יותר למסקרה יפני כי באמת כהה את הריסים שלך, יש כל מיני mascaras זמין כדי לשרת את הצרכים הספציפיים שלך. בין אם אתה מסתכל על נוסחה זה עמיד למים, volumizing או כל דבר בין לבין, יש פתרון זמין בכל נקודת מחיר, מן המרקחת כדי מותרות.

הנה, למצוא את המסקרה הטובה ביותר עבור הצרכים שלך.

האריזה אנימה עשוי להיות מחלוקת, בהתאם האסתטיקה שלך, אבל אל תלך שולל: על פי מאות אמזון ביקורות, זה מרקחת יפני המרקרה מחזיקה סלסול כל היום, מתארך, מפריד ו מעילים ריסים בשחור השחור שמכניס אפילו את כהה מסקרה אמריקאית כדי בושה. מסקרה זו פועלת אפילו על ריסים קצרים. הערה: מסקרה זו גם אינה יורדת בשום מצב, ולכן כמה בודקים הציעו להשתמש מסיר איפור שמן בסוף היום. בדיקה אחת טענה כי מסקרה זו נמשכה מזג האוויר במיאמי לח ללא שום בעיה, ואחד אמר שזה נמשך דרך השלג. אם אתה חי באקלים לח, תכנן להיות במזג אוויר סוער או צריך פתרון ללבוש ארוך, מסקרה של איסהאן יכול להיות מושלם בשבילך.

No Replies to "את 11 הטוב ביותר Mascaras לקנות בשנת 2018"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 1 = 4