ההיסטוריה של קו הכדורסל של נייקי ‘Uptempo’ – insightyv.com

ההיסטוריה של קו הכדורסל של נייקי ‘Uptempo’

באופן מסורתי נייקי כדורסל, היו שלושה קווים שונים של עיצוב, כל אחד התמחה עבור סוג מסוים של שחקן: טיסה, כוח, Uptempo. בשביל השומרים המהירים והקלים יותר: טיסה. עבור מרכזים חזקים וכבדים וכבדים: כוח. ולכל השחקנים ביניהם, Uptempo.

היסטוריה של כדורסל נייק

לקבלת רקע קטן על כל שלוש שורות, ראוי לציין כי קו Uptempo שנוצר עבור שחקנים שלא ממש מתאים לתוך עובש של שומר או שחקן כוח – לא היה קיים מתחילת ההבחנה של נייקי כדורסל של סגנונות נעליים . כמובן, “כוח” היה בלקסיקון הכדורסל של נייק מאז חיל האוויר המפורסם 1 שוחרר ב -1982, אבל זה לא היה עד סוף שנות ה -80 כי המותג נשבר ביותר של דגמי הכדורסל שלהם לשתי קטגוריות עיקריות: כוח טיסה. במבט לאחור על המשחק של הזמן, זה היה הגיוני רק אלה שתי קטגוריות, כי רוב השחקנים להתאים את שני סגנונות של משחק. שומר זריז כמו מייקל ג’ורדן לבש נעלי התעמלות (אייר ג’ורדן הרביעי מ -1989 היה בין הדגמים הראשונים שמוגדרים עם הטייס), בעוד שבחורים גדולים יותר דופקים בתפקיד כמו צ’ארלס בארקלי ודוד רובינסון לבשו דוגמניות כוח.

אבל באמצע שנות התשעים, המשחק של כדורסל החל להשתנות, וסגנון חדש ודינמי יותר של שחקן הופיע. בין אם זה היה פרצוף חדש כמו הנקודה הפנויה קדימה, פני הארדוויי, או הכישרון המקיף של סקוטי פיפן, שהפך לאט אך בבטחה מעיסוקו של אייר ג’ורדן לסופרסטאר חוקי בזכות עצמו, היה גם צורך הנעלה צדדי יותר; מודלים שיכולים לספק אור, עיצוב מהיר, אבל גם מציעים שפע של ריפוד ותמיכה. הזן את קו Uptempo.

פני Hardaway הוא אולי הדוגמה המושלמת של שחקן הדורש נעל יותר מסביב. אז השחקן הכי מגוונת מאז מג ‘יק ג’ ונסון, פני נראה היה מסוגל לעשות את כל זה על המגרש. כתוצאה מכך, פני של פני פני מ -1995 יכול להיחשב הראשון Uptempo חתימה נעל, גם אם זה לא היה ממותגים עם Uptempo בשם.

אייר פני היה רק ​​ההתחלה, ועל ידי בסוף שנות ה -90 היו הרבה מודלים קלאסיים עכשיו תחת חלוקת Uptempo של נייקי כדורסל. אמנם מאז שנת 2000 – כמו טכנולוגיות מתקדמות המותג התחיל לשים פחות דגמים מדי שנה זקוקים ספציפית טיסה, כוח או Uptempo הבחנה – נייקי נטש בעיקר מיתוג Uptempo. אבל הרעיון של נעליים צדדיות, מכל מקום, המתאימות לרוב השחקנים, בהחלט לא נעלם. רק לחשוב על הקו של לברון ג’יימס, שהם נעליים שנבנו עבור אולי שחקן צדדי ביותר אי פעם.

בעוד את “Uptempo” שם ייתכן נעלם מן הנוכחי נייקי כדורסל שורה, הוא חי על עם רטרו משחרר של דגמי 90 קלאסי, שחלקם הם בין הצללים המפורסמים ביותר של המותג אי פעם. להלן רשימה שנבחרו ידנית של הדגמים האופטמפו הבולטים ביותר בכל הזמנים.

כל האיורים באדיבות אל רודריגז של MisZapas.net

Friday
של 07

אייר אופטמפו (1995)

nike-air-uptempo-1995.jpg

MisZapas.net

הנעל הראשונה עם “Uptempo” בשם נקראה, פשוט, Uptempo האוויר. אף פעם לא מקבל שחרור רטרו ונשכח בעיקר היום, האוויר Uptempo היה זול, כל מודל מסביב עם אוויר גלוי בעקב ואת העיצוב קדימה.

02
של 07

אייר מקס אופטמפו (1995)

nike-air-max2-uptempo-1995.jpg

MisZapas.net

יחד עם חתימת ה- Air Max2 CB עבור צ ‘ארלס בארקלי, האוויר Max2 Uptempo היה נעל הכדורסל הראשונה יש את הטכנולוגיה החדשה אייר מקס 2 אז. מהדורה זו שונה של הקלאסי אייר מקס ניצלה מערכת של תאי אוויר עם צפיפויות שונות מבחינה אסטרטגית של לחץ אוויר לריפוד אידיאלי יותר. לא נראה לעתים קרובות בבית המשפט ב- NBA, אייר מקס 2 Uptempo הפך משויך יותר עם כדורסל המכללה כמו צוותים כמו דיוק, UCONN ומישיגן כל לבש את המודל בשנת 1995.

03
של 07

אייר מקס אופטמפו (1996)

nike-air-max-uptempo-1996.jpg

MisZapas.net

אייר מקס Uptempo היה הראשון נייקי כדורסל הנעל תכונה יחידה באורך מלא גלוי. למרות רק retroed כמה פעמים, המודל הזה הוא בין העיצובים האהובים של רבים 90 נייק כדורסל חובבי.

04
של 07

אייר עוד Uptempo (1996)

nike-air-more-uptempo-1996.jpg

MisZapas.net

בתחילת הקריירה שלו, סקוטי פיפן היה ילד כרזה לסדרת הטיסות, אבל ככל שהמשחק שלו התקדם, הוא התחיל ללבוש דוגמניות של אופטמפו כמו האופטמפו של אייר מקס והנעליים שקשורות אליו מאוד, האוויר יותר Uptempo. “Uptempo” היותר בולט לא היה נעל חתימה רשמית עבור פיפן, אבל הודות לו ללבוש אותם על אליפות 1996 לרוץ עם בולס ולאחר מכן באולימפיאדת 96 ‘, הנעל עם “AIR” מוטבע על פני העליון שלה סקוטי יהיה מקושר לנצח.

05
של 07

אייר מקס אופטמפו השלישי (1997)

nike-air-max-uptempo-iii.jpg

MisZapas.net

הקו של אייר מקס Uptempo המשיך עם Uptempo השלישי בשנת 1997. לפעמים המכונה גם “אייר מקס Uptempo 97”, הנעל בהשתתפות בועת האוויר הגדולה ביותר עדיין על הנעל כדורסל. העיצוב הייחודי שלה כולל מנסולה גדולה אך תומכת עם צורות “דמעה” גדולות וקווים גליים מעל. מודל זה הוא עוד כל הזמנים קלאסי לדעת רבים אוהדי כדורסל נייק.

06
של 07

אייר מקס Uptempo (1997)

nike-air-total-max-uptempo-1997.jpg

MisZapas.net

בדומה ל- The Max Max Uptempo III, סך הכל מקס Uptempo מ 1997 ואילך בהשתתפות בעצם אותה יחידת אוויר באורך מלא אבל היה יותר יעיל, נוזל למראה העליון. סך הכל מקס Uptempo קשורה קשר הדוק עם רג ‘י מילר, אשר לבש אותם במהלך עונת 1997-98 והיה המוביל הראשי של הנעל במודעות.

07
של 07

Vis Zoom Uptempo (1999)

nike-air-vis-zoom-uptempo-1999.jpg

MisZapas.net

לא רק זום Vis Vispo נראה נהדר, זה גם debuted זום גלוי הטכנולוגיה (ומכאן שם הנעליים) כדי נייקי כדורסל. מכל סיבה שהיא, ויס זום לא נשארה לאורך זמן, רק להופיע באופן ספורדי בתכשיטי כדורסל לאורך כל השנים – עד שהיא חזרה עם נקמה (אם כי בגרסה חדשה) ב 10 לברון. , שם Uptempo נראה די הרבה למות בשנת 1999, אבל המורשת של ביצועים גבוהים, נעלי כדורסל צדדי לחיות על שפת הכדורסל נייק של היום עיצוב.

No Replies to "ההיסטוריה של קו הכדורסל של נייקי 'Uptempo'"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.