סקירה: Tecnica של הירח Boots

סקירה: Tecnica של הירח Boots

אתר היצרן

עם הופעה חד פעמית שניתן לזהותו, והאותיות הרטרופיות הגמישות שלהם, טוניקה של מקורי הירח Boots ® הם סמל יליד איטלקי הנעלה, ולאחרונה היתה לי הזדמנות סוף סוף לנסות זוג - משהו שרציתי לעשות עבור רוב החיים שלי. וכשאני אומר את רוב חיי, אני מתכוון לזה פשוטו כמשמעו, כמו מון בוטס היו סביב מאז 1970 - רק כמה שנים פחות ממה שיש לי.

המחשבות הראשוניות שלי על הירח

אז, תמיד היה לי משהו על הדרך שבה נראה ירח בוטס, אבל, לאחר שמעולם לא ממש בבעלות זוג, זה היה רק ​​משיכה פיזית. ובעוד אתה עשוי לחשוב שזה סוג של יחסים ארוכי טווח - למרות שזה היה רק ​​דבר חד צדדי - השאיר אותי predisposed לאהוב אותם, אני ממש מצאה את ההפך להיות אמיתי: ככל הציפיות אתה שם על משהו, כך קשה יותר עבור אלה ציפיות להיות נפגשו; כל בעיה קטנה, ואתה לא יכול שלא להרגיש אכזבה.

אחרי שאמרתי את זה, בואו הראשון כתובת התגובה הראשונית שלי על הירח Boots. אחרי שראיתי אותם במגזינים, בחנויות ובאתרי אינטרנט במשך שנים, לא הייתי בטוח שהם ייראו טוב, אבל שמחתי לגלות שהם נראים טוב יותר על הרגליים מאשר בתמונות, זה הגרסה השחורה הבסיסית. אני יכול רק לדמיין כמה אלוהי הם היו נראים באדום, ורוד, או - היה עדיין הלב שלי - את הגירסה קשת.

אז, כן, נראה חכם, מון Boots בהחלט נמדד עד הציפיות הגבוהות מאוד שלי.

כשהפסקתי להתפעל מהדרך שבה נראו המגפיים והחלטתי ללבוש אותם, הופתעתי לגלות שאין גרסה ימנית או שמאלית. שני המגפיים נראו זהים. חיפשתי פנימה והחוצה איזה סימן שמציין מה שהיה, אבל לא היה שום דבר שאפשר למצוא, אז אני סוף סוף רק תקע את הרגליים לתוך אותם, וזה נראה עובד בסדר, אם כי לא יכולתי לצפות מראש מה קרה הבא: צחוק מתאים.

ללא שם: נכון, לאחר שממש לבשתי אותם, לא יכולתי להפסיק לצחוק על איך הם מרגישים.

קודם כל, הרגשתי בגובה של מטר וחצי - וזה היה מגניב ומוזר בעת ובעונה אחת; הרגשתי גם קצת "מרחפת", כאילו אני עלולה להתמוטט. אני בטוח שההרגשה הזאת באה מכל הריפוד.

כן, הייתי צריך לצפות הן לגובה והן ל"צף "- כלומר, ברור בתצלומים שהמגפיים האלה הם מאוד גרועים, אבל זה עדיין הרגשה מוזרה שקשה להסביר. אני גם חושב שההרגשה המוזרה, המוזרה שתיארתי, החריפה בעובדה שהמגפיים היו קצת גדולים מדי - מה שמביא אותי לסוגיית הגודל.

הירח מגפיים גודל: איך נעליים הירח מתאים?

מגפי הירח אינם זמינים בחצי גודל, או אפילו בגדלים שלמים. במקום זאת, כל "גודל" למעשה מכסה מגוון גדלים, סוג של נעלי בית לעשות. עם כמה סגנונות נעליים זה לא יעבוד בכלל, אבל בהתחשב בגודל מגושם, מרופד, וניתן להתאמה, של הירח Boots, זה לא יותר מדי בעיה, אבל זה בהחלט משהו שאתה צריך להיות מודע; ואם אתה נופל על קצה אחד טווחי הגודל שלהם, ייתכן שיהיה קושי לבחור איזה גודל אתחול ירח לבחור.

בהתבסס על הניסיון האישי שלי, אם אתה נופל בחלק התחתון של טווח הגודל שלהם, אני ממליץ לעבור מטה לגודל הבא של Tecnica.

אם אתה נופל באמצע או בחלק העליון של הטווח שלהם, אז אתה צריך להיות בסדר הולך עם תרשים גודל הציע.

האם הירח נעליים נוח?

לאחר שהתאמתי לחוויה המיוחדת של לבוש בגדי ירח, מצאתי אותם נוחים מאוד, ובתוך דקות ספורות של הליכה סביבם מצאתי שאני באמת נהנה - וזה הרגשה שאני לא בדרך כלל לקשר עם זוג חדש של מגפי חורף. הדבר היחיד שעדיין הרגיש מוזר היה להיות הרבה יותר גבוה בלי ללבוש עקבים גבוהים - אבל שוב, זה היה דבר טוב.

דבר נוסף שבאמת היה מרוצה ממני היה העובדה שלכל מגף ירח יש שני אמצעי הסתגלות: תחרה קדמית קבועה שחוצה את הערפד ורצה באמצע הדרך למעלה; ועוד שרוך על הפתח העליון של המגף. השרוכים התחתונים גרמו למגפיים להתהדק סביב רגלי, מה שהופך את המגפיים להרגיש הרבה יותר בטוחים, ולא ממש כמו שאני שוחה בהם.

שרטוט העליון עוד משפר את ההתאמה, אבל הוא גם אידיאלי לשמירה על קור, שלג וגשם להגיע העגלים או הרגליים.

תכונות מעשיות של Tecnica המקורי של הירח המגפיים

עם נעלי ניילון מרופדים קצף עבה, את הירח המקורי Boots הם הוכחה מים חמים, אבל מאז יש לנו חורף מתון במיוחד בחלק שלי של העולם, אני יכול להעיד יותר על היובש שלהם ממה שאני יכול לחמם שלהם . אני כבר משוחק זוג זה של מגפיים בתנאים קרים, מושלגים קלות, רטוב מאוד במשך יותר מחודש עכשיו, הרגליים שלי הרגשתי חם toasty, ויבש כמו עצם.

בגלל בדיקה זו, החורף הזה היה בפעם הראשונה בחיי מצאתי את עצמי באמת מייחל שלג יותר וטמפרטורות קרות יותר: רציתי באמת לשים את המגפיים האלה באמצעות צעדים שלהם. אבל, לפחות, אני יכול להמליץ ​​להם בלב שלם על תנאי החורף המתון.

המגפיים המשמשים לבדיקה זו נשלחו אלי על ידי Tecnica, ויתרמו לצדקה לאחר השלמת הסקירה. אז, המבחן חומצה אמיתית היא זו: האם אני קונה זוג לעצמי? בהחלט.

האם אני ממליץ על Moon Boots לחבר? בהחלט, אבל רק אם הם מחפשים זוג כיף ומגפיים אופנתיים כי במקרה לשרת מטרה מעשית. אם הקרירות היתה פחות גורם, והם חיפשו מגפיים מעשיים מאוד, בעלי מזג אוויר, שהיו צריכים לראות אותם דרך טמפרטורות תת-אפס או תנאים קיצוניים אחרים, ו / או היו זקוקים להם כדי להחזיק מעמד במשך שנים על גבי שנים, D כנראה לנווט אותם לכיוון אחר.

אתר היצרן

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "סקירה: Tecnica של הירח Boots"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    6 + 1 =