מה אתה צריך ללבוש עם מגפיים קרסול? – insightyv.com

מה אתה צריך ללבוש עם מגפיים קרסול?

האם אתה מתאהב זוג חדש של מגפיים הקרסול בכל שנה אבל תוהה איך אתה יכול ללבוש אותם אז הם מחמיאים? הם כמה סגנונות אופנה “סגנונות לפחות האהוב של הנעלה של נשים. הם מרוויחים את המוניטין הזה לא איך הם נראים בעצמם, אבל על איך הם שחוקים, אשר לעתים קרובות בצורה מחמיאה ביותר האפשרית.

מה שאתה רואה על המסלולים במגזינים האופנה לא תמיד לתרגם טוב עבור הגוף שלך ואת אורח החיים.

לדוגמה, המגפיים הקרסוליים עם חותך קצוץ או גרבונים קצר הוא מוגדר “לא” עבור נשים שיש להם עגלים חדים. גם נשים אשר בצד הדק צריך להיות זהיר כמו השילוב נראה לקצוץ אינצ’ים מהגובה שלך תוך הוספת בתפזורת לרגליים שלך.

אז מה אתה צריך ללבוש עם מגפיים הקרסול? יש שילובים שעובדים הרבה יותר טוב מאחרים. הנה כמה מועדף נראה כי הם מחמיאים על רוב הנשים.

מגפיים עם חצאיות ארוכות

בין אם הם שטוחים או עקבים, מגפיים הקרסול חצאיות ארוכות או חצאיות מקסי הם שילובים קלאסיים ליפול. עדיף זוג אותם עם חצאיות ארוכות כי הם בצד מלא, אבל המגפיים הקרסול ניתן לזווג בהצלחה למדי עם חצאיות ארוכות כי הם צרים יותר. לפי הסגנון שאתה מעדיף, המפתח הוא לא להראות רגל. אם החצאית לא ארוכה מספיק כדי לכסות את החלק העליון של המגף הקרסול בכוחות עצמו, להוסיף זוג גרבונים.

חצאיות קצרות ומגפיים

זה נראה בהחלט קצת יותר קשה לשלוף, כי הרבה נשים לא אוהב את הרגליים.

אבל זה עובד טוב כי במקום להראות שום רגל, אתה מראה הרבה רגל (הצרה האמיתית מגיעה כאשר אתה רק להראות רגל קטנה). חפש חצאיות כי הם כמה סנטימטרים מעל הברך או קצר יותר לדלג על כל דבר שהוא מלא מדי, שמא התלבושת שלך להתחיל להיראות כמו דמות החלקה תחפושת.

המכנסיים הטובים ביותר עבור נעלי הקרסול

זה כמעט לא brainer. מגפיים קרסול לעבוד עם כל סוג של מכנסיים. היתרון ללבוש אותם על הנעליים או המגפיים הגבוהים הוא שאתה מקבל כיסוי הקרסול ללא חלק הארי של המגף גבוה הברך.

אם אתה רוצה לשים את המכנסיים לתוך המגפיים הקרסוליים, הם חייבים להיות מכנסיים הדוקים או לפחות אלה עם רגליים ישרות. מכנסיים רחבים רגליים תחוב במגפיים קצרים ליצור אפקט בלון מחמיא מאוד. ראה כיצד ללבוש קרסול נעליים עם ג ‘ינס לקבלת עצות נוספות.

מגפיים עם מגפיים או טייץ

חותלות קצוצות לא עובד טוב עם המגפיים הקרסוליים. ארוך leggings או גרבונים עם זאת, נראה נהדר, בהנחה כמובן, כי lggings נראה לך טוב מלכתחילה. אם הם לא, זיווג אותם עם מגפיים הקרסול לא הולך לעשות את המצב טוב יותר. קבל השראה נוספת נעליים הכי טוב ללבוש עם חותלות.

בגדים להימנע ללבוש עם מגפיים קרסול

הנה רשימה קצרה של הפריטים שאתה צריך לשמור בארון כאשר אתה רוצה ללבוש מגפיים הקרסול.

  • מכנסיים קצוצים
  • גרביונים מקופלים
  • חצאיות אמצעיות עם רגליים יחפות
  • חצאיות עיפרון
  • מִכְנָסַיִים קְצָרִים
  • קאפריס

No Replies to "מה אתה צריך ללבוש עם מגפיים קרסול?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.