האם אתה צריך ללבוש עקבים קצרים יותר אם אתה דייטינג גבר קצר יותר? – insightyv.com

האם אתה צריך ללבוש עקבים קצרים יותר אם אתה דייטינג גבר קצר יותר?

בתור אישה גבוהה, אם אתה מגביל את עצמך רק היכרויות גברים גבוהים יותר, לך לכווץ את פוטנציאל היכרויות הבריכה על ידי 80 אחוזים או יותר. כמו מפתה כמו זה כדי להפוך את גובה דרישה קשה ומהירה, עושה את זה באמת מוכר את עצמך, והרבה בחורים גדולים … ובכן, קצר.

זה לא אומר כי גברים היכרויות קצרים לא להזמין את הרגע מביך מדי פעם. הסטריאוטיפים החברתיים קובעים שבשותפות רומנטית הטרוסקסואלית, אדם צריך להיות גדול וגבוה יותר מאשר שותפתו הנשית.

בעוד אנשים פתוחים, אנשים אדיבים יודעים כי הגודל הוא כמעט אינדיקציה של תאימות, אתה עלול להיתקל בדיחות או הערות כי הם בטעם רע לחלוטין. גם כאשר אתה יודע את פסקי הדין של אחרים לא צריך להשפיע על היחסים שלך, זה לא הגיוני לנסות לעשות התאמות כדי למנוע את השיחה לגמרי.

אתה יכול להחליט כי בתור אישה גבוהה היכרויות גבר קצר, לא תוכל ללבוש עקבים. אבל האם זה הוגן לך? האם זה אנטי פמיניסטי, אפילו?

האמת היא, שאתה לא יכול לענות על שאלה זו באופן רחב ו גורף. אין תשובה אחת נכונה לכל אישה גבוהה! גבוה פירושו דברים שונים לאנשים שונים, וכמה נשים הן גבוהות יותר מחמישה סנטימטרים מאשר בן זוגן, בעוד שחלקן הן רק אחת או שתיים סנטימטרים. איך אתה מרגיש לגבי הגוף שלך ביחס לבן הזוג שלך (וכיצד זה משפיע על מה שאתה לובש) הוא אישי לחלוטין.

שאלות לשאול את עצמך לפני ויתור על העקבים שלך

עם זאת, אתה יכול לשאול את עצמך כמה שאלות, לדמיין תרחישים פוטנציאליים או לעשות כמה פשרות קלות שיכולים לגרום לך ו האיש שלך מרגיש נהדר כשאתה בחוץ.

1. שאל את עצמך: אם היית יוצא עם חברים או גבר גבוה יותר, היית מהסס ללבוש את favo שלךטקס עקבים?

אם התשובה לשאלה זו היא “לא” מהיר, אז באמת אין שום סיבה להתפשר על האיש שלך קצר יותר. האיש הזה צריך (וכנראה) אוהב אותך כמו שאתה אוהב אותך הכי הרבה כאשר אתה מרגיש הכי טוב עם עצמך.

אם אתה מרגיש הכי טוב בעקבים שלך, ללבוש אותם בביטחון ואמון כי התאריך שלך הוא רק elated כי פצצה כגון עצמך בחרה בו.

2. האם את הרעיון של מתנשא מעל תאריך שלך להטריד אותך?

הבחירה ללבוש עקבים או דירות בתרחיש זה הוא בעצם לא על השותף שלך, זה עלייך. מה גורם לך להרגיש בנוח, סקסי, רגוע ויפה? אם זה לא מפריע לך, ללבוש נעליים מה שאתה רוצה! אם זה כן? ואז ללבוש דירות! כפי שאמרנו לעיל, בהנחה שאתה לא היכרויות סה כופר, הבחור הזה ידע מה הוא מקבל את עצמו, וברור מעריץ כל סנטימטר מכם. כל אדם אשר חוסר הביטחון שלו נשלח לתוך overdrive סביב אישה גבוהה הוא לא האיש בשבילך.

3. נסה ללבוש עקבים קצרים.

אם יש לך כמות רצינית של אינץ ‘על החבר שלך, תאריך או בעל ו זה מטריד אותך אבל אתה אוהב עקבים – אתה יכול לשקול להחליף את העקב ארבעה אינץ ‘בולט עבור אחד זה רק 1.5 או 2 אינץ’. בערימה או בערימה גורמת עדיין לתת הרגליים קצת אורך, אבל לא להגביר אותך זֶה הרבה יותר גבוה.

 • צריך דוגמאות של עקבים קצרים יותר? אנחנו אוהבים את הסנדלים האלה פריי כי יש 2 “עקב, ואת אלה די סינית הסיטונאי עקבים חתלתול הם עירום, אשר עדיין ייתן לך את המראה של אורך הוסיף.כלות גבוהות אולי אפילו לשקול אלה מדהים Badgley Mischka חתלתול חתול מיופה לחתונה שלהם.

  נשים בטוחות יותר

  זכור זאת: יש כל כך הרבה נשים מדהימות, בוטחות, חזקות ומצליחות, אשר בשמחה ובאומץ תאריך גברים קצרים. קח ניקול קידמן קית ‘אורבן למשל (כמו גם שלה לשעבר פמור, טום קרוז). כריסי טיגן גבוהה יותר מבעלה ג’ון לגנד, הלן לאסיכאן גבוהה מהבעל המוסיקאי שלה, פארל והמודל קוקו רושה הרבה יותר גבוה מבעלה ג’יימס קונראן.

  העובדה היא, ההחלטה ללבוש עקבים צריך רק ציר על הנוחות שלך עם הרעיון, לא על הנוחות של הבחור שאתה יוצא. אין נקבה אוהבת אופנה צריכה להרגיש מחויבת לוותר על הנעליים שהיא אוהבת עבור בחור שאינו בטוח מספיק כדי לאהוב אותה בהם.

  No Replies to "האם אתה צריך ללבוש עקבים קצרים יותר אם אתה דייטינג גבר קצר יותר?"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.