הדרך הטובה ביותר לשמור נעליים מפני נזק מים | insightyv.com

הדרך הטובה ביותר לשמור נעליים מפני נזק מים

בשלב מסוים הנעליים שלך יסבלו מנזק מים. אתה עלול להיתפס במבול או פעוט עלול לזרוק את הנעליים האהובות עליך לתוך בריכת שחייה. הדבר החשוב הוא לדעת איך להציל את הנעליים שלך מפני נזק מים. אל תשליך אותם!

קח את הצעדים הקלים האלה, ואתה תהיה זריקה נהדרת על מנת לוודא את זוג האהובים עליך של מגפיים או נעלי לחיות לחיות עוד יום.

רָץ stepping in puddle

מקור תמונה / Image Source / Getty Images

אם אתה מוצא את עצמך בגשם סוער והנעליים שלך יש נזק מים, הדבר הראשון שאתה רוצה לעשות הוא להסיר את רפידות (בהנחה הנעליים שלך יש רפידות נשלף). אם אתה חושב שהם יכולים לקחת ספין במכונת הכביסה, ואז לתת לו זריקה, אבל אם הם רק רטובים, לתלות אותם בחדר הכביסה.

אף פעם לא לשים אותם במייבש. אתה לא רוצה שום חום ישיר על כל חלק של הנעליים. זה יכול לגרום להם להתכווץ או לגרום להם אחרת unwearable.

02
של 04

הסרת עפר ובוץ ממים פגומים במים

כאשר הנעליים שלך להירטב, זה לא רק נזק מים אתה צריך לדאוג. אחרי שאתה מקבל את הנעליים שלך מתוך הגשם (או אחר עברין), הדבר הבא שאתה צריך לעשות הוא להסיר כל לכלוך או בוץ. קח מברשת נוקשה לנקות את הכל מהם.

אם זה בוץ, ייתכן שיהיה עליך dab ולאחר מכן לנגב אותם עם סמרטוט הראשון, ולאחר מכן באמת להשתמש במברשת להיכנס פנימה של nooks ו crannies. במיוחד כאשר העור פוגש את הבלעדית. זהו אזור ראשוני שיישארו בו לכלוך ושאריות.

03
של 04

יבש ספוג נעליים עם עיתון

ברגע שאתה מקבל את הנעליים שלך קצת בחינם מכל לכלוך או לכלוך, למצוא עיתון. צרור חתיכות קטנות יותר ואז דברים את הנעליים שלך מלא. העיתון יהיה לצייר כל לחות הנעליים שלך מנסה לשמור אותם. שוב, אתה לא רוצה חום ישיר על כל חלק של הנעל, אז לא לשים אותם על תנור או במייבש. זה יתייבש את העור להוביל סדקים להרוס את הנעל.

תרגיל קצת סבלנות ולתת את הנעליים יבש על שלהם – הם יהיו טובים כמו חדש בתוך זמן קצר. אם יש לך נעלי ספורט כי הם באמת מלוכלך ולא עובד שום דבר אחר, אני כבר ידוע לזרוק אותם במכונת כביסה עבור ספין. אני מניח זוג טוב של נעלי ריצה יש אחד לשטוף טוב בהם.

אם יש לך עור יפה או נעלי זמש, הקפד להגן עליהם עם זמש או תרסיס עור לפני היציאה לכל מזג אוויר קשה. זה יעשה ניקוי מקבל אותם בחזרה לנורמה.

04
של 04

הכנה למזג האוויר

כאשר אתה יודע מזג האוויר לא יהיה בצד שלך, הקפד ללבוש נעליים מתאימות. קמעונאים מסוימים מציעים נעליים מסוגנן, כגון נעליים, כי הם עמידים במים. מגפיים גשם סוף הפכו אופנתיים יותר ויותר במהלך השנים. הם זמינים בצבעים שונים, כולל שחור או חיל הים כדי לאפשר להם בקלות להשתלב עם ללבוש עסקים.

No Replies to "הדרך הטובה ביותר לשמור נעליים מפני נזק מים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    − 3 = 6