איך ללכת בעקבים גבוהים | insightyv.com

איך ללכת בעקבים גבוהים

איך ללכת בעקבים גבוהים

למרות שרבים מאיתנו אוהבים עקבים גבוהים, אחרים לא ללבוש אותם לעתים קרובות מאוד. חלקם מאוימים על ידי עקבים גבוהים, בעוד אחרים פשוט לא היה הזדמנות ללבוש עקבים גבוהים.

כך או כך, כאשר “אירוע העקב גבוה” rears הראש המכוער שלה, רבים יישארו בבית עם חבר מהימן שלהם, הנעלה. אם הפחד הוא שומר אותך מתוך העקבים הגבוהים לך לחמוד, את הפוביות בצד הצידה! הליכה בעקבים גבוהים זה לא כל כך קשה, ועם קצת תרגול, תוכל לצאת בעקבים גבוהים בתוך זמן קצר.

הנה איך

 1. ראשון בפועל פשוט עומד בעקבים גבוהים. מול מראה באורך מלא, לעמוד זמן מה, ואז פונים מעט לכל צד. לא רק אתה יכול לבדוק את היציבה ואת הפרופיל שלך, אבל המעשה רק עומד בעקבים גבוהים יעזור להסיר חלק החשש שלך, ולתת לך להתרגל לגובה נוסף של העקב.
   
 2. קח כמה צעדים בעקבים הגבוהים שלך. אם אפשר, לעשות את זה בהתחלה על הרצפה קשה (לא חלקלק מדי), או בחדר עם שטיח נמוך, כמו שטיח עבה או מרופד באמת יכול לזרוק את היתרה שלך.
   
 3. כמו שאתה הולך בעקבים גבוהים, זכור לשמור על הרגליים ישרות קרוב ככל האפשר. עם כל צעד, הצבע את הרגליים ישר מולך כפי שאתה יכול. התחל עם צעדים איטיים, שנקבעו בהתחלה, להיות מצפוני יותר של כל צעד. כפי שאתה בונה אמון וניסיון הליכה בעקבים גבוהים, זה יהיה הרבה יותר טבעי.
   
 1. המשך ללכת הלוך וחזור חוצה את החדר, פונה לכיוונים שונים, ונעצרת בלי להתנדנד על עקבך הגבוה. ברגע שאתה מרגיש בנוח עם זה, לנסות את אותו הדבר על משטחים שונים הרצפה, ולזכור להתחיל לאט עם כל אחד.
   
 2. כשמדובר בעצם הליכה בנוחות, תרגול, תרגול, תרגול. אם אתה לא פעם שחוקים עקבים גבוהים, או שאתה כבר נוח בעקבים גבוהים, זה נשמע טיפשי. אבל תאמין לי, בפעם הראשונה שאתה לובש אותם, תראה למה אני מתכוון. ללבוש עקבים גבוהים היא חוויית הליכה שונה לחלוטין, ואם אתה לוקח את זה כמובן מאליו, אתה לא רק בסופו של דבר עם רגליים כואבות אבל אולי פציעה. וגם, אם יש לך ניסיון רע בפעם הראשונה, אתה נידון לדירות לנצח.
   
 1. כפי שאתה לגדול בטוחים יותר את היכולות שלך ללכת, להסתובב, ולעשות את כל הדברים האחרים ייתכן שיהיה עליך לעשות בעקבים גבוהים, אתה יכול לעלות עד גובה הנעל יהיה ללבוש ביום או בלילה של האירוע שלך – אבל זכור להתחיל לאט עם כל מעט גובה הוסיף. קפיצה מ 2 אינץ ‘העקבים עד ארבעה אינץ’ העקבים כנראה לא יהיה די כמו disorienting כמו הצעד הראשון שלך בכל עקבים גבוהים, אבל זה עדיין ידרוש סבלנות בפועל.
   
 2. כאשר לובש עקבים גבוהים על גרם מדרגות, תמיד להשתמש במעקה אם הוא זמין, או לפחות להיות קרוב מספיק כדי רכבת כי אתה יכול להגיע אליו אם אתה צריך. כאשר מטפסים במדרגות, את כל העקבים הנעל, ואת הבלעדית צריך לנחות בחוזקה בבת אחת על כל צעד.
   
 3. אם אתה יודע שאתה תהיה ריקוד איטי בעקבים הגבוהים שלך, אתה צריך להתאמן מצד לצד צעד, כמו גם מפנה האטה בעקבים הגבוהים שלך לפני ממש להכות את רחבת הריקודים.

טיפים

 1. אם העקבים גבוהים הם לא הדבר שלך, או אם זו הפעם הראשונה שאתה תהיה הליכה הרבה בעקבים גבוהים, מומלץ לשקול “עובד את הדרך שלך” לגובה העקב אתה רוצה להיות לובש. התחל עם עקב נמוך יותר בעקבים גבוהים אתה תהיה ללבוש ביום או בערב של האירוע, ולתרגל הליכה בהם תחילה, באמצעות השלבים הנ”ל כפי שאתה עובד בדרך שלך עד עקבים גבוהים.
   
 1. שקול להתחיל עם עקב גבוה chunkier, בניגוד stiletto. אם את העקבים הגבוהים אתה תהיה בסופו של דבר הליכה יש עקב דק יותר, אתה יכול לפחות להתאים תחילה את “גובה הוסיף” אלמנט לפני הוספת איזון המשוואה.
   
 2. אם אפשר לנסות להגביל את מספר המכשולים בעקבים הגבוהים הראשונים שתלבש – לדוגמה, זוג עקבים גבוהים עם אצבעות מעוגלות יהיה כנראה נוח יותר מאשר נעליים מחודדות, ואתה יכול להתרכז יותר בהליכה בחן בעקבים גבוהים אם בהונות שלך לא להיות צבט יחד.
   
 3. נסה בהתחלה כדי למנוע עקבים גבוהים או דקיק מאוד. בחירה במשאבה, או סנדל עם רצועת קרסול יוסיף תמיכה בקרסוליים שלך, בהחלט לעזור בניסיון שלך ללכת בעקבים גבוהים.
   
 4. ריקוד מהיר בעקבים גבוהים יכול להיות מסוכן מאוד יש להימנע. אבל אל תחשוב שזה בסדר פשוט לזרוק את הנעליים שלך ואת הראש יחף על רחבת הריקודים. זה יכול להיות פחות או יותר מסוכן אם היית צעד על זכוכית שבורה או יש מישהו אחר של העקב ממוסמר לרדת ישירות על החלק העליון של הרגל שלך. אם יש לך הזדמנות להסיר עקבים גבוהים לפני הריקוד, לעשות! כאשר clubbing, לבחור נעל עקב נמוך כי אתה יכול לרקוד בבטחה ב – או ללכת למועדון, לא לרקוד.
   

  No Replies to "איך ללכת בעקבים גבוהים"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   − 1 = 5