אייר ירדן סניקר כינויים | insightyv.com

אייר ירדן סניקר כינויים

אייר ירדן סניקר כינויים

הנה רשימה יסודית של כל הכינויים הנפוצים ביותר פופולרי אייר ג’ורדן. אמנם זה לא רשימה מקיפה של כֹּל אייר ג’ורדן colorway כינוי ידוע לאדם, היא נקודת התייחסות לכל הצבעים הבולטים ביותר, ערכות נושא חבילות של קו ירדן כולו.

פופולריים אייר ג’ורדן כינויים

Bred: כל אייר ג’ורדן בשיקגו בולס הבסיסי שחור ואדום. פופולרי Air Jordans בהתחשב “ברד” כינוי colorway לכלול את ירדן האוויר 1, 4, 11, ו 13.

בטון: לוח שחור אפור מנומר הראשון נמצא על לבן / שחור / מלט גריי אייר ג’ורדן 4, מאוחר יותר משמש מוטיב reoccurring על מודלים אחרים אייר ג’ורדן.

שיקגו: מודלים שונים של אייר ג’ורדן זכו לכינוי “שיקגו” בשל צבע הצבעים הברור שלהם, בהתאמה לצבעי הצבעים של שיקגו בולס. כמעט כל Air Jordan יש colorway כי יכול להיות dubbed “שיקגו”, אבל השם הוא הנפוץ ביותר כדי לתאר את colorways של Air Jordan 1 ו 10.

עיר סדרה: קבוצה של colorways של אייר ג’ורדן המקורי 10 התאמת בלוקים צבע אבל עם colorways מבטאים שונים, כל המייצג בערים שונות שבו שחקנים בחסות ירדן שיחק. הערים כללו את שיקגו (מייקל ג’ורדן, עם מבטאים אדומים), אורלנדו (ניק אנדרסון, עם כחול מלכותי), סיאטל (קנדל ג ‘יל, עם ירוק), וניו יורק (הוברט דייוויס, עם מבטאים כחולים ואת הלוגו Jumpman כתום על הבלעדית) . היה גם צבע שחור כל עם מבטאים סגולים עבור סקרמנטו (מיץ ‘ריצ’מונד).

הַרמוֹנִיָה: מתייחס ל”לבן הלבן / שחור / שחור / קונקורד “של אייר ג’ורדן 11.” קונקורד “AJ11 הוא אחד נעלי הכדורסל הפופולרי ביותר איקוני בכל הזמנים.

אפור מגניב: Colorway הראשון בשימוש על אייר ג’ורדן 11 רטרו בשנת 2001, אשר הופיע אז על אייר ג’ורדן 9 רטרו בשנת 2002. “צבע אפור” קולורוויי מאופיין על ידי אפור אפור בינוני בעיקר עם מבטאים לבן.

DMP: עומד על “הגדרת רגעים Pack”. בשנת 2006, יצר המותג ג’ורדן סט מיוחד של שתי נעליים של אייר ג’ורדן 6 ו -11 בצבעי צבע מודפסים בזהב כדי לחגוג את הקריירה של מייקל ג’ורדן עם שני הדגמים הפופולריים ביותר שלו אייר ג’ורדן. מאוחר יותר, חבילות DMP אחרים הגיעו כולל אחד עם שני colorways של Air Jordan 1 ועוד עם שתי גירסאות של Air Jordan 7.

פיל: או הדפס פיל. דפוס שהוכנס במקור לקו האוויר בירדן על אייר ג’ורדן 3 שהפך מאז לאחד מרמזים העיצוביים האיקוניים ביותר של כל השושלת מותג הירדן.

חבילת פחד: סט שלוש נעליים של אייר ג’ורדן 3, 4, ו 5 רטרו עם צבעים כהים דומים בהשראת הפחד הירדן לשים את ליבם של מתנגדיו.

אדום אש: גוון אדום ששימש במודלים הראשונים של אייר ג’ורדן 3, 4 ו -5.

אינפרא אדום: צבע אדום בהיר הראשון נעשה שימוש בשני colorways של Air Jordan 6 בשנת 1991.

ספורט: Colorways של אייר ג’ורדן 5 רטרו ו 6 רטרו תוכנן במיוחד עבור המותג ירדן Motorsports אופנוע מירוץ צוות נמכר בכמויות מוגבלות מאוד.

אוֹלִימְפִּי: ארה”ב- coloredways של אייר ג’ורדן 6 ו 7. מייקל ירדן לבשה את “אולימפי” אייר ג’ורדן 7 כחבר צוות החלום בשנת 1992. אייר ג’ורדן 6 רטרו מאוחר יותר יש “אולימפי” colorway עבור אולימפיאדת הקיץ 2000 שבו הוא היה שחוק על ידי חברי צוות ג’ורדן ריי אלן וין בייקר במהלך המשחקים האולימפיים.

פלייאוף: שונות אייר ג’ורדן colorways כבר dubbed את “פלייאוף” פשוט כי הם היו שחוקים על המשפט על ידי מייקל ג ‘ורדן במהלך הופעות הפלייאוף. באופן מסורתי את שיקגו בולס היה לעבור נעלי ספורט שחורות עבור הפלייאוף, כלומר כל הדגמים הנושאים את הכינוי “פלייאוף” כולל אייר ג’ורדן 8, 12, ו 13 יש בעיקר colorways שחור.

נָחָשׁ: מתייחס לכל אחד מהצבעים של אייר ג’ורדן, עם מוטיב נחשאי מזויף על אדן הבוץ. שני “נחש” אייר ג’ורדן 11 שוחרר בשנת 2001, אחד colorway לגברים (לבן / חיל הים) ונשים (לבן / ורוד), ועוד colorway שחור וירוק שוחרר בשנת 2014.

מרחב החלל: מתייחס ל “Black / Varsity Royal-White” colorway של אייר ג’ורדן 11, כי הם נראו לראשונה להיות משוחק על ידי מייקל ג’ורדן בסרט מרחב החלל.

No Replies to "אייר ירדן סניקר כינויים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    + 41 = 51