מה ללבוש עם נעלי אוקספורד לנשים | insightyv.com

מה ללבוש עם נעלי אוקספורד לנשים

יחד עם דירות מחודדות, ונעליים שטוחות בהשראת נעלי בית לעישון, נעלי אוקספורד שטוחות הן אחת מגמות הנעליים החמות ביותר לנשים בקיץ 2017. וגם, כשאוקספורדס לא “במיוחד”, הם עדיין בחירה אופנתית עבור נשים שרוצות להוסיף תחושה לבושה לתלבושת, ללא צורך ללבוש עקבים גבוהים.

הבעיה היחידה היא, הרבה נשים אינן בטוחות מה ללבוש עם oxfords שטוח. אני חושב הבלבול מגיע כי oxfords הם כל כך שונה מרוב סגנונות הנעליים של נשים אחרות, כי רבים פשוט לא משוכנעים כי הם יכולים לעבוד אותם לתוך הארון שלהם.

אמנם יש כמה פריטים שלא יעבדו טוב עם נעלי תחרה, כי הם בהשראת בגדי גברים, יש הרבה בגדים שעושים לעבוד איתם. להלן, אני מכסה כמה מן השילוב הפופולריים ביותר ומושך.

מה- to-wear-with-oxford-shoes-women.jpg

ג ‘ו’ ג ‘ינס’ מגולגל רזה סקיס ג ‘ינס’ תמונה: Nordstrom.com

בנוסף להיות הבחירה הברורה ביותר, ג’ינס הם גם הדבר הכי קל לזווג עם נעלי אוקספורד שטוח. ג’ינס רזה, מכנסי ג’ינס מתרחבים, קצוצים, מגולגלים, ואפילו מכנסי ג’ינס ישרים יכולים לטפל בגבריות של זוג נעלי אוקספורד, ואפילו להפיק תועלת מהיותם מזוהים איתם, שכן הלבוש של רוב אוספורדים יעזור להעלות את מכנסי הג’ינס של הנשים מזה “מדי מזדמן” טווח.

ובעוד אנחנו בנושא של לובש נעליים אוקספורד עם ג ‘ינס, אל תשכח לנסות זוג oxfords עם ג’ ינס צבעוניות האהוב עליך. ג’ינס אדום, שחור או לבן בולט במיוחד עם העיצוב המותאם של oxfords, אבל באמת, אין כללים, כל עוד הצבעים של שניהם מתאימים זה לזה.

ואם אתה הולך עם כחול קלאסי, או צורה כלשהי של ג ‘ינס צבעוני, יש לך כמה אפשרויות עבור ציפוי כל התלבושת. כדי להוסיף קצת נשיות לשילוב, אתה יכול ללבוש חולצה רופפת או טנק שימרי; עבור מראה מזדמן חמוד, לנסות פשוטה, סקופ או חולצת טריקו חולצת טי; ועל תלבושת נקייה קלאסית, לבחור בלייזר או כפתור למטה החולצה.

02
של 03

האוקספורד של נשים עם מכנסיים מקרית ומכנסיים

איך ללבוש- oxfords-women-2013.jpg

סיכות מחטים פרחוני הדפס מכנסיים תמונה: UrbanOutfitters.com

שמלות מכנסיים ונעלי אוקספורד הן עוד לא- brainer; ואת השילוב הוא כנראה הראשון שבו רוב הנשים לחשוב כאשר הם שוקלים זוג oxfords שטוח.

העניין הוא, אתה לא צריך לחשוב רק לאורך הקווים המסורתיים על ידי זיווג אותם עם זוג מכנסיים שחורים פשוטים, או חליפת עסקים בסיסיים.

למעשה, אתה באמת יכול לעשות זוג oxfords לעמוד בראש וכתפיים מעל דירות אחרות על ידי בחירת זוג הנכון של מכנסיים לבוש או מזדמנים – או אפילו חליפות – ללבוש איתם.

ברוב המקרים, זה לחתוך את המכנסיים כי תקבע אם יש לך שילוב מנצח.

לדוגמה, כל עוד הם מתאימים את סוג הגוף, מכנסיים רזה או סיגריה יקבלו נקודות בונוס סגנון; בעוד שמכנסיים רחבים ורחבים מוסיפים מעט תחכום אחורי לנעלי אוקספורד.

מצד שני, במכנסיים מרופטים או מקופלים יש להשתמש בזהירות, כמו שילוב יכול היה לך דריכה קרוב מסוכנת לשטח מטורף.

דרך נוספת ליצור באמת מראה דינמי עם מכנסי נשים ונעלי אוקספורד היא להשתמש בדפוסים ומרקמים כדי ליצור ניגוד בולט בין השניים.

אתה יכול לנסות לשלב מכנסיים מפוספסים או חותלות בדוגמת עם שני אוקסדורים מתכתי או מתכתי; או לובש זמש oxedords יחד עם מכנסיים טוויד יהיה באמת את המשוואה האופנה שלך, ולהראות כי הבחירה שלך נעשתה בכוונה ובבטחה.

03
של 03

שמלות וחצאיות עם נעלי אוקספורד

womens-oxford-shoes-with-dresses.jpg

דולצ’ה ויטה ‘ולנטינה’ תחרה תחרה תמונה: ShopBop.com

אם אתה מרגיש קצת הרפתקני, או במקרה מחפש דרך באמת לשנות את הסגנון שלך, ללכת עם שמלה או חצאית. אתה רוצה ללכת עם חצאית או שמלה המספק איזה ניגוד נעליים אוקספורד עצמם. מאחר ונעלי אוקספורד הן גבריות מטבען, הדרך הקלה ביותר להבטיח את הניגוד היא על ידי לבישתן במשהו נשי גלוי.

עכשיו, על ידי הנשי, אני לא מתכוון בהכרח הדפסים פרחוני cuffles – אם כי הדברים האלה בהחלט יכול לעבוד. מה אני לַעֲשׂוֹת כלומר, אתה רוצה לחשוב על מה הם נעלי אוקספורד, ואז להוסיף משהו שהם לא לתוך המשוואה, לאיזון.

לדוגמה, חצאית מחויטת עם דירות אוקספורד הוא בסדר, בתנאי החצאית היא לא ארוכה מדי. אם זה רחוק מדי מתחת לברכיים, זה עלול בסופו של דבר נראה כאילו אתה לובש איזה תלבושת שמרנית או מדים רטרו.

עם זאת, אם היית בוחר בחצאית מותאמת קצר יותר במקום, התלבושת שלך באופן אוטומטי יש קצת הנשיות המובנית, כי אתה מראה קצת הרגליים. לא אוהב להראות את הרגליים? אין דאגות, רק להוסיף זוג גרבונים או גרביים לתערובת.

מעדיף חצאיות ארוכות? זה גם לא בעיה, אתה עדיין יכול ללכת עם חצאית ארוכה יותר, אבל לחפש בד פחות מובנה כי יהיה לרכך את כל התלבושת קצת.

באותה מידה, דברים כמו מבטאים מתכתי או נוצץ; עיצובים מפוארים; ואפילו פשוט מאוד, שמלות לבוש יכול להיראות מסוגנן באמת עם זוג נעלי אוקספורד. אבל זכרו לא ללכת מעבר לים בדרך אחרת.

כמו רוב הדברים אופנה – ובחיים – הכל על איזון.

No Replies to "מה ללבוש עם נעלי אוקספורד לנשים"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    29 − = 22