מה הם נעלי אוקספורד? – insightyv.com

מה הם נעלי אוקספורד?

פשוט לשים נעליים אוקספורד הם נעליים עם שרוכים. הם מאופיינים על ידי סגירה סגורה, כלומר הנעל יש לולאות שרוך המצורפים הערפד אבל מוסתר על ידי הגרון של הנעל. באופן מסורתי oxfords הם נעלי גברים, אבל הם התפתחו למספר צורות, כולל נעלי ספורט ואפילו עקבים של נשים. כל נעל המכילה את החתימה החתימה של אוקספורד סגור יכול להיות מסווג כמו אוקספורד.

הִיסטוֹרִיָה

אוקספורד מקורו בסקוטלנד ובאירלנד ונקראו Balmorals לאחר Balmoral טירת בסקוטלנד. המגף שלט על הנעליים של גברים במשך כמה מאות שנים עד שהאוקסוני, מגף וחצי, יצא לאוניברסיטת אוקספורד.

אוקספנים היו תגובה מרדנית למגפי הגברים הנוקשים, הלא-נוחים, שהיו פופולאריים באותה תקופה. לנעליים היו חריצים בצדדים שהפכו אותם נוחים יותר ללבוש בזמן שנסעו ברחבי הקמפוס, שלא כמו מגפיים נוקשים. במשך הזמן החריצים הצדדיים הוחלפו בשרוכים, שבסופו של דבר נעו לזרם. העקב הוריד וגרון המגף הונמך כדי לחשוף את הקרסול, והנעליים נקראו “אוקספורדס”.

הנעליים הפכו את הסגנון המועדף על הנעליים של גברים. Boots היו עכשיו רק מתאים פעילויות חוצות, כמו רכיבה על סוסים, בעוד oxfords היו נעל היומיום המושלם. הם היו בסגנון מאז.

סוגי נעלי אוקספורד

האוקספורד מאופיין בשרוך סגור, עקב נמוך וגזור נמוך החושף את הקרסול.

כל אוקספורד מכיל את שלושת המאפיינים האלה, ויש כמה סגנונות שונים:

אוקספורד רגיל אין שום piecing מסובך או ניקוב. הפשטות שלו עושה את זה בחירה טובה עבור נעל ערב רשמית. אוקספורד רגיל עשוי עם עור שחור הפטנט מתאים לאירוע עניבה שחורה.

כמה נעלי אוקספורד פשוטים או גוונים אחרים של עור מלוטש, אבל אתה כמעט תמיד למצוא אותם בשחור.

כובע הבוהן הוא אחד הסגנונות הגדולים ביותר באוקספורד המיינסטרים. הוא כולל פיסת עור נוספת על כפות הבוהן שעשויות לכלול גם ניקובים מאופקים מאוד. שווי הבוהן oxfords נחשבים לבוש מספיק עבור המשרד, אבל לא מספיק לבוש לאירוע רשמי.

Brogues, או כנפיים כמו שהם נקראים בארצות הברית, נקראים לעתים קרובות oxfords והם, כל עוד הם תכונה כי סגירת החתימה סגורה. לברוגים יש כובעי בורג מנוקבים שהתפשטו אל צדי הנעליים בצורת כנפיים, ומכאן “כנפיים”. למרות המורכבות של העיצוב, brogues נחשבים פחות מזדמנים מאשר אצבע הבוהן כובע.

איך ללבוש

אוקספורד הם נעלי עבודה. הצמד הנכון של oxfords יכול לעבור מיום ללילה, והוא מתאים לעבודה, ערבים החוצה ו בהזדמנויות לבוש. כובע הבוהן אוקספורד מכה את האיזון המושלם. למרות שזה לא נחשב נעל רשמית, אם זה הסגנון הנכון ואת הצבע, זה יכול להיות משוחק לכל אירוע.

החומר גם מוסיף צדדיות: oxfords יכול להיות עשוי עור, זמש, בד. פעמים רבות יצרני הנעליים יהפכו את הסוליות של oxfords צבע בהיר להוסיף מגע ייחודי.

בגדי גברים הם מגמה גוברת אופנה של נשים, ואת אוקספורד היא דוגמה מעולה. הם נוח והם מוסיפים כשרון לכל התלבושת. הפונקציונליות שלהם גם עושה להם נעליים גדול ללבוש לעבודה, במיוחד אם הנסיעות שלך כולל קצת הליכה, והם זוג עם כל סוג של תלבושת מזדמנים בקלות כמו נעליים אחרות.

אם אתה אוהב גובה, נסה עקב אוקספורד. נעלי אוקספורד דומות למגפיים הקרסוליים והם סבירים, אך מסוגננים. העקב הוא בדרך כלל מוערמים חסון, וזה גם מופיע כמו טריז.

No Replies to "מה הם נעלי אוקספורד?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.