מה כדאי לדעת בעת רכישת נעלי באולינג | insightyv.com

מה כדאי לדעת בעת רכישת נעלי באולינג

אם מעולם לא העזת לקנות זוג נעלי באולינג, אולי אתה לא יודע מאיפה להתחיל. אחרי הכל, מחוץ בסמטאות באולינג, sightings של נעלי באולינג הם נדירים. אבל אם אתה רוצה קערה לעתים קרובות יותר או לשפר את המשחק שלך, כדאי לשקול לקנות זוג. עם הטיפים הבאים, לקבוע אם הגיע הזמן לקנות נעלי באולינג ואת הפרטים שאתה צריך לדעת לפני הרכישה.

האם לשכור או לקנות 

אם אתה רק באולר מדי פעם או סתם קערה בשביל הכיף, נעלי באולינג שכורות יכול להיות כל מה שאתה צריך.

נעלי באולינג שכורות בדרך כלל יש אוניברסלי אוניברסלי המתאים bowlers תחילת או bowlers שאינם קערה לעתים קרובות. אם אתה מעוניין לשפר את המשחק או קערה באופן קבוע, אתה עשוי לגלות כי נעלי באולינג שכור הם חלקלק מדי מדי או לספק יותר מתיחה ממה שאתה רוצה. זוג נעלי באולינג משלך עשוי להיות מתאים יותר במקרה זה.

באולינג אפשרויות נעל: ביצועים או אתלטי

נעל באולינג בסגנון אתלטי יש את המראה והתחושה של הנעל כושר רגיל אבל הוא מותאם אישית עבור הספורט של באולינג. נעלי באולינג בסגנון אתלטי בדרך כלל יש סולידינג הזזה על שתי הנעליים, וזה טוב להתחיל bowlers או אנשים קערה פעם בשבוע או פחות. מצד שני, נעל באולינג ביצועים הוא בדיוק מה שהשם מרמז – נעל באולינג עבור באולינג אשר, על פי העיצוב, נועד לעזור להשיג ביצועים טובים יותר באולינג.

כיצד ביצועים באולינג נעליים שונות מאחרים

כל נעל באולינג ביצועים משרתת מטרה אחרת.

נעל באולינג אחת מחליקה, והאחרת לבלימה. זה בגלל זה, כי נעלי באולינג נועדו במיוחד עבור באולר ימין או ביד שמאל. הנעל להחלקה היא ההפך האחד של היד שבה אתה קערה. לדוגמה, באולר ימנית תהיה נעל שמאל כמו נעל הזזה.

  החורים 

  בביצועים או נעלי באולינג תחרותי, נעל הזזה תכונות הבלעדית שתאפשר את המגבעת בקלות להחליק במהלך המשלוח שלהם. לנעלי באולינג הבלמים יש יחיד המספק מתיחה והוא עשוי בדרך כלל מחומר חיכוך גבוה יותר, כגון גומי. אם אתה, או מתכנן להיות, באולר תחרותי, סביר להניח שאתה רוצה לשקול נעל עם רפידות הבלעדית להחלפה, כך השקופית שלך יכול להתאים את הסגנון שלך ואת פני השטח שבו אתה קערה.

  הזכות להתאים את נעלי באולינג

  נעלי באולינג לבוא במגוון רחב של רוחב. אמנם זה כנראה ברור כי אתה לא רוצה חזק מדי של התקף, חשוב גם להימנע נעל באולינג כי הוא רופף מדי. נעלי באולינג כי לא מתאים בנוחות יכול לזרוק את האיזון שלך, והוא יכול להיות בעל השפעה שלילית על המשחק שלך. למדוד את הרגליים, או יש להם נמדד מקצועית, גם אם אתה כבר יודע את הגודל – הרגליים יכולות להשתנות עם הזמן. 

  איכויות אחרות לשקול 

  נעלי באולינג עם רפידות מרופדות וצווארונים ורפידות מרופדות יספקו נוחות נוספת. הם יכולים גם לספק תמיכה ויציבות נוספת על ידי מזעור התנועה של הרגל שלך בתוך הנעל. יציבות נוספת זו יכולה לשפר את האיזון ובכך לשפר את הביצועים שלך.

  לקבלת נוחות מקסימלית, אתה גם רוצה לחפש נעלי באולינג כי יש uppers לנשימה.

  No Replies to "מה כדאי לדעת בעת רכישת נעלי באולינג"

   Leave a reply

   Your email address will not be published.

   + 57 = 65