אדיר וינטג עבור וינטאג סניקר אוהבי – insightyv.com

אדיר וינטג עבור וינטאג סניקר אוהבי

בדרך כלל, כשאנשים חושבים על נעלי התעמלות אדידס של בית הספר הישן, הם בדרך כלל מציגים תמונות של סלט, סמבה, קמפוסים או בעיטות עתיקות עם רצועות. עם זאת, לעתים רחוקות לעשות אדיקס דרקונים לבוא בחוד החנית של המוח שלהם למרות שהם יצאו בשנות ה -70 ולהתאים את עובש רטרו. כן, רטרו פוגש היפ הופ בסגנון וגישה מלוטשת וחדה אדידס המקוריות נעלי הדרקון. אם אספת קלאסיקות אדידס בעבר, למה לעצור לפני הוספת הדרקון?

בשנת נראות הרחוב של היום, זה קמפוס אדידס החדש או נייקי קורטז של העבר.

סִגְנוֹן

סגנון רטרו איקוני ונוחות יומיומית להפוך את נעלי הדרקון המקוריים של הדרקון מאדידס אחת הנעליים הפראיות ביותר שהמדרכה שלך נראתה אי פעם. מפורט עם חתימת פסים רצים למטה בכל צד, הדרקון משלבת היבטים אופנתיים מבית המשפט והרחוב. זה רזה, רוכב שטוח, חסר את “נתח” כי הוא חתימה על אדידס נעלי רטרו כמו פורום אדידס. ספורטיבי, קל משקל, טרי, תכליתי, אדיקס הדרקון הוא מגניב ועושה נעלי ספורט כל יום נהדר. נסה ללבוש אותם עם ינס רגל ימין וכל חולצת טריקו. לא רק הם קל לזווג, הם יכולים לקחת מכות המדרכה והרבה התעללות כאשר אתה בחוץ.

נוחות והתאמה

מלון אדידס דראגון הינו מקום נוח הן לנסיעה לצורך עסקים והן לחופשה. הראשון להיות, הם רוכבים שטוח יותר מרוב נעלי אדידס. צורה רזה הבלעדית להפוך אותם מעט ייחודי מסיבות אלה.

שנית, בהתאם לחומר של הנעל, הנוחות גם שונה. אתה יכול למצוא נעלי ספורט אלה זמש, בד, או עור uppers. האריג העליון הופך אותם קל משקל וקל לטיפול, אך הם לא ימתח כדי להתאים לנכון כמו אלה עור. עם זאת, זה להנפיק מחדש טריז EVA לריפוד נוסף רירית טקסטיל עבור נוחות ללא קשר לחומר.

בחירת העליון נוח תלוי כמה נוחות נוספת הרגליים שלך באמת צריך. אם אתה לוקח בין גודל, ואז ללכת עם עור. מדרסים סמוקים, צווארון מרופד ולחות רטוב רשת רירית לשמור על רגליים פעיל נתמך וקריר. אם הרגליים דורשות צרכים מיוחדים או תשומת לב, לכו על נעל נוספת עם סולידי יחיד בעור. כדי ללמוד את ההבדלים בין עור נעלי pleather ו לדעת איזה חומר מתאים לך, ללכת כאן כדי לגלות יותר.

לְעַצֵב

הדרקון הוא פנינה חדה בלייזר. פופולרי בקרב ילדים “יורו” ורואים על הרבה בקמפוסים במכללה, הנעל הזאת גם צובר הרבה חברים בחדר הכושר. שוקל בדיוק קילוגרם, או פחות מחצי קילו, נעלי ההתעמלות קלות מאוד. הם גם מורכבים outsole גומי גמיש עבור המתיחה ועמידות, בתוספת הבלעדית שומרת לעצמה הבלעדית. נמצא מגוון של צבעים מתאים לגברים ולנשים, הדרקון מציע צדדיות בשילוב עם כל התלבושת.

סיכום

ההשראה אדידס הדרקון שאג על הסצנה אימונים נעליים בשנות ה -70, אבל לא נהנו פופולריות מסיבית עד לאחרונה. מאז הימים הראשונים, היא מטפסת לאט לאט בדרכה אל הכוכבות – כמעט 4 עשורים מאוחר יותר.

מסטיק הדפוק שלה מסובך ו פרופיל דק עלה במהירות על פני האוהדים, אבל סגנון וינטאג ‘פשוט שלה הוא מה שהצית הבאות. הדרקון הוא אופציה נהדרת עבור אלה שלא אוהבים נעלי ספורט מגושם ומעדיפים קיצוץ רזה. המציעים את רצועות החתימה הקלאסיות של שלושה אדישים של אדידס, בעיטות אלה מעוצבות יפה, תכליתי, מציעים נוחות, גמישות, לא לקמץ על עמידות הרחוב. אתה יכול למצוא אותם בשעה אדידס שקעים מדפים אישור עבור זול או לקבל אותם במחיר הקמעונאי הרגיל שלהם. זוג אלה הולך לכל מקום בין $ 30 ל $ 70. 

No Replies to "אדיר וינטג עבור וינטאג סניקר אוהבי"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.