איזה צבע של נעליים לעבוד הכי טוב עם ג 'ינס לבן? גלה עכשיו. | insightyv.com

איזה צבע של נעליים לעבוד הכי טוב עם ג ‘ינס לבן? גלה עכשיו.

לאחר פריט של פריט חדש, ג’ינס לבנים הפכו להיות מרכיב עיקרי בהרבה ארונות בגדים לנשים.

שלא כמו הג’ינס הכחולים הרגילים, הישן והגן, ג’ינס לבנים נראים קצת יותר לבושים. הם גורמים לך להרגיש קצת יותר מוכן לכל יום יש להציע. אבל, להיות ג ‘ינס, הם עדיין מזדמנים.

אבל אפילו אוהדים נלהבים ביותר של ג ‘ינס לבן לעתים קרובות רק ללבוש אותו באביב ובקיץ. אולי הם עדיין מצטרפים לתיאוריה הישנה של “לא לבן אחרי יום העבודה” שהורינו וסבינו הטיפו לה. אולי זה פשוט מרגיש להם טבעי יותר. או, זה יכול להיות שהם רק חושבים על סנדלים דליל וצבעי מזג אוויר חם כאשר הם חושבים מה להתאים עם הג ‘ינס שלהם לבן.

אני לגמרי מקבל את זה. אני עצמי אשם בכך. אבל, כולנו צריכים לנסות לזכור שיש מגוון רחב של צחצוח צבעים שנראים נהדר עם ג ‘ינס לבנים – ו, הם יכולים באותה מידה בסתיו ובחורף.

עדיין לא משוכנע? ראה כמה מהדוגמאות הבאות.

ניקול Richie, wearing white jeans, white high heeled shoes, and a thin black belt.

דונאטו סרדלה / Getty תמונות עבור ווג / Getty תמונות

לבן על לבן הוא כל כך שיק זה כמעט שאין לעמוד בפניו – במיוחד עבור הקיץ. וגם, בעוד אין כלל זה אומר לך יש ללבוש נעליים לבנות עם תלבושת לבנה, אין גם חוק נגד זה.

עבור שילוב זה, האפשרויות שלך הן אינסופיות למדי. ניתן להוסיף לבן או מעיל, יחד עם אביזרים צבעוניים או נייטרלי, או שאתה יכול להוסיף צבע לתערובת דרך החולצה או המעיל. אבל, מה אתה מחליט על צבע הקדמי, לא להדגיש את זה יותר מדי. זה כמעט בלתי אפשרי לבלבל את הג’ינס הלבנים ואת שילוב הנעליים הלבנות.

אבל, יש לי מילה אחת של אזהרה. אם אתה הולך על מראה מזדמנים, (עקבים חושבים וג ‘ינס), יש מרכיב חיוני אחד כדי לשמור על זה נראה נקי וחד: הנעליים שלך צריך להיות בצורת עצה העליון.

02
של 06

גוונים של אפור

האלי Berry, dressed in cropped white jeans, grey shoes, and gray tops.

ג ‘יימי מקארתי / Getty תמונות

אחד הצבעים האהובים עלי לצמד עם ג’ינס לבנים הוא אפור.

נעליים אפורות, מגפיים, משאבות, סנדלים או דירות. זה לא משנה, כי אפור ולבן הוא באמת רב ​​צבעים עונתיים.

בעוד ששילוב דינמי זה פועל היטב באביב ובסתיו, והוא מעביר יפה בקיץ ובחורף – במיוחד כאשר נזרקים אפורים כהים או שחורים לתוך התערובת.

03
של 06

נעליים שחורות

מאיקה Monroe, dressed in black high heel sandals, white jeans, and a white shirt.

סטיבן לובקין / גטי

ללבוש נעליים שחורות עם ג’ינס לבן הוא עוד מבט זה קל לשלוף. אבל, שוב, הרבה נשים לא חושב על זה, כי הם נוטים ללבוש ג ‘ינס לבן יותר בקיץ מאשר בחודשים קריר יותר. כתוצאה מכך, הם נוטים להגיע לנעליים בגוונים ניטרליים בהירים יותר.

אבל כמו שאמרתי, לא רק ג ‘ינס לבן מקובל השנה עגול, ג’ ינס לבן / שילוב נעליים שחורות יכול גם להיות משוחק בכל עת של השנה.

תלבושות המשתמשות בשחור ולבן בלבד, או בשחור, לבן ואפור הן שתיים מהמראה הפשוט ביותר לעבודה, אך אינן חשות מחויבות להיצמד לסוג כזה של צבעים בטוחים.

מכיוון שהנעליים השחורות שלך וג’ינס הלבנים שלך הן נייטרליות, הן יפעלו היטב עם כל צבע (ראה יותר על הצבע למטה) – אבל הם באמת יבריקו עם משהו דינמי כמו כחול אדום או כחול מלכותי.

04
של 06

נייטרלים וגווני כדור הארץ

מולי King, wearing white jeans with brown boots, and a cream sweater.

דייב מ. בנט / גטי

אז כיסינו את שלושת הנייטרלים הגדולים: לבנים, אפורים ושחורים. אבל, מה עם כל אלה נעליים נייטרלי כמו חול, חום בהיר, חום, בז ‘, עירום, פשתן, שנהב ושמנת?

קַל. כולם נראים נהדר עם ג ‘ינס לבנים.

נעליים ניטרליות קלות הם כנראה האפשרות הקלה ביותר עבור ג ‘ינס לבן בהיר. לכן זה שילוב כל כך פופולרי. אבל, אפילו נייטרלים באמצע הטון, וצלילי כדור הארץ נופלים, כמו חום, יכולים לעבוד יפה עם מכנסי ג’ינס לבנים, כל עוד שאר התלבושת שלך עובדת ביחד.

עוד דבר נחמד מאוד ללבוש את הצבעים האלה עם ג ‘ינס לבנים, היא כי הסגנון של הנעל הוא פחות חשוב ממה שזה יהיה עם, למשל, הנעלה השחורה – אשר יכול להיות מכריע אם אתה לא זהיר עם שאר התלבושת שלך.

אתה יכול לבחור סנדלים strappy, דירות כיסוי מלא, משאבות, או נעליים. זה לא ממש משנה, כי הניגוד יהיה הרבה יותר רך מאשר עם צבעים כהים.

05
של 06

אז, האם לבן ג ‘ינס ללכת עם כל צבע צחצוח?

קרוליין Scheufele (with Livia Firth), dressed in bright coral shoes, and white skinny jeans.

ונטורילי / וויריאמג ‘/ גטי

ובכן כן. אבל, שוב, לא בדיוק.

ברור שאתה פחית ללבוש אותם עם כל צבע של נעליים שאתה רוצה, אבל אתה בהחלט הולך לעשות דברים קלים על עצמך – ולקבל שילוב טבעי יותר – אם אתה מקל עם צבעים ברורים מאוד ואמיתיים.

הם יכולים להיות פסטלים או בריונים. אפילו כמה צבעים כהים לעבוד טוב מאוד. אבל, אם את הצבע של הנעליים שלך יכול להיות מתואר כמו מושתק, אפלולית, או מאובק, ייתכן שתרצה לשמור אותם עבור ג ‘ינס כי הם על קרם או שנהב בצד, במקום ללבוש אותם עם זוג כי הוא לבן, לבן בהיר.

06
של 06

אל תשכח מטאליקס

ויקטוריה Beckham, dressed in silver tank top; silver pointy-toed pumps; and white jeans.

ג ‘ייסון קמפן / FilmMagic / Getty תמונות

נעליים מתכתי וסנדלים נראים מדהימים עם ג’ינס לבנים, אבל שוב, ברור או טהור יותר את הצבע (וסיים), יותר טוב את השילוב הולך להיראות.

כסף הוא כנראה הפופולרי ביותר של שתי אפשרויות, אבל נחמד, בהיר או אפילו בהיר יותר שמפניה זהב הן אפשרויות נהדרות מדי. וזהב צהוב מספק קצת ניגוד.

מצד שני, מטאליקות עתיקות או מטושטשות ייראו כנראה קצת משעממות מדי או זקנות, על הבהירות ועל “החידוש” של ג’ינס לבנים טהורים. אותו הדבר ניתן לומר על בדיל ו הנעלה ברונזה.

No Replies to "איזה צבע של נעליים לעבוד הכי טוב עם ג 'ינס לבן? גלה עכשיו."

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 − = 59