ראיון עבודה? אל תלבש את הנעליים האלה! – insightyv.com

ראיון עבודה? אל תלבש את הנעליים האלה!

אם אתם מחפשים לנחות עבודה במשרד, קודי הלבוש יכול להיות עסק רציני. אתה רוצה להיות בטוח שאתה מוכן היטב עבור כל ראיון עבודה, וזה כולל מה אתה לובש, מכף רגל ועד ראש.

בעוד מקומות עבודה רבים הופכים הרבה יותר רגוע על הלבוש של העובדים שלהם, מראה מקצועי הוא עדיין בעל חשיבות עליונה הרבה חברות. ואת הדרך שבה אתה מציג את עצמך ביום של ראיון עבודה ידבר כרכים המעסיק הפוטנציאלי שלך.

זה כולל את הנעליים שלך.

אם אתה בוגד בסגנון אשר לעתים נדירות משחק לפי הכללים, ייתכן שתצטרך קצת עזרה מתקנת לדעת מה הוא ולא מקובל במשרד מסורתי. הנה כמה הצעות על נעליים לֹא ללבוש לראיון עבודה.

5 סוגים של נעליים אתה אף פעם לא צריך ללבוש לראיון עבודה

1. נעלי התעמלות

עם מהבית צובר פופולריות משרדים רבים שיש גישה יותר נינוח של הארונות של העובדים שלהם, זה קל לנו לשכוח כי ראיון עבודה עדיין רומן רשמי במקצת. בעוד זוג קונברס charks עשוי להראות את הצד מזדמנים או artsy, ו זוג מאמנים עשוי להיות הבחירה הנוחה ביותר, כדי להפוך את הרושם הטוב ביותר שלך, לא ללבוש נעלי ספורט לראיון עבור משרה במשרד.

2. סנדלים ונעליים פתוחות

זה ברור כי כפכפים הם בחירה בלתי הולמת לראיון עבודה, אבל עבור עבודות מקצועיות רבות, אפילו סנדלים אלגנטי ועקב יש להימנע.

למשרדים רבים אין מדיניות נגד נעליים פתוחות, אבל יש כאלה. אז, עדיף לשחק את זה בטוח ולמצוא את קוד הלבוש לאחר הנחת את העבודה, ולא להסתכן על הראיון.

3. נעליים מבריקות או overlyished

ראיון העבודה הוא זמן שבו זה לא מתאים להיות מבריק. למעשה, גם לאחר נחת את העבודה, זה מקצועי יותר מתאים לשמור את metallics, גבישים, ו חתיכים עבור שעות לאחר.

4. עקבים גבוהים מאוד

ראשית, הם קשים להיכנס ואתה לא רוצה לפספס את הראיון כי אתה נקע בקרסול כאשר אתה רץ מאוחר. שנית, נעליים עם עקבים גבוהים מאוד יכול למעשה להקדיש תשומת לב רבה מדי הנעליים שלך. הדגש צריך להיות עליך ועל הכישורים שלך. לא על הנעליים שלך.

5. נעליים כי הם מלוכלכים, קרועים, או להראות סימנים אחרים של בלאי ו   

כדי לעשות רושם ראשוני נהדר, אתה צריך לשים לב לפרטים. הנעליים שלך צריך להיות מבריק או buffed; שפשוף ולכלוך. הם לא צריכים להיות כל זנים גלויים, קרעים או דמעות. בעוד נעליים חדשות צריך להסיר את כל החששות האלה, אתה עדיין צריך להיות זהיר. ודא כי הם נוחים וקל ללכת לפני יום הראיון בפועל. הדבר האחרון שאתה צריך זה להוסיף כאב ברגל לרשימת הדאגות שלך ביום הראיון.

הנעליים הנכונות עבור ראיון עבודה במשרד

הנעליים המתאימות ביותר עבור ראיונות עבודה במשרד יהיה נעליים השמלה.

  • דירות או עקבים של שלושה סנטימטרים או פחות. אין עקבים גבוהים מדי.
  • בהונות סגורות.
  • נקי, חד.
  • נעליים המשלימות את התלבושת שלך ואינן מתגברות עליה. הם צריכים להיות חופשיים מסיים מתכתי או קישוטים מופרז.

נעל אופנתי אפשרויות לראיון עבודה שלך

זה אולי נראה כאילו אתה נשאר רק עם כמה, אפשרויות משעמם.

אבל זה באמת לא המקרה. תן את החברה שאתה החלת ב, ואת המיקום שאתה מחיל עבור להכתיב איך יצירתיים הבחירות שלך הנעלה יכול להיות.

לדוגמה, אם אתה הולך על עמדה במגזין אופנה, אתה בהחלט רוצה את האישיות שלך ואת תחושת הסגנון לבוא דרך. בחר נעליים קלאסיות אך מסוגננות עם הדפס עדין או אופנתי, או אבזם גדול. אמנם אתה לא רוצה להסתכן הולך על הדף, אתה בהחלט לא רוצה להיתקל רגיל מדי או staid.

מצד שני, אם זה בנקאות או השקעה אתה אחרי, זה בהחלט הכי טוב להישאר בצד השמרני של הנעלה. אתה לא יכול להשתבש עם משאבה בסיסית בצבע המשלים את החליפה שלך. קצת חומרה קלאסית, כמו אבזם פשוט, יופיע שיק אופנתי, מבלי לחצות את הקו לתוך אופנתי.

No Replies to "ראיון עבודה? אל תלבש את הנעליים האלה!"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.