הדרך הנכונה לטפל נעלי עור – insightyv.com

הדרך הנכונה לטפל נעלי עור

טיפול נאות בנעלי עור לא רק עושה את הנעליים שלך נראה טוב, אבל זה גם משמר את החומר הטבעי, להוסיף את חייהם. ללא התניה וטיפול נאותים, עור מתייבש, ובסופו של דבר מתנפץ ומתמוטט, משאיר את הנעליים שלך ומגפיים בלגן מכוער. לזרוק מעיל של צחצוח על אותם עכשיו שוב עוזר. אבל כדי לשמור על המראה הגמיש של מוצרי העור שלך, עליך לשמור אותם נקיים, מותנה, מלוטש, ו מזג האוויר.

מוצרים חיוניים עבור עור נעליים טיפול

רוב המוצרים המשמשים לטיפול עור הנעל הנכון ניתן למצוא בחנות חומרה, חנות נעליים או חנות לתיקון נעליים. הקפד לקנות מוצרים העשויים עור חלק, לעומת אלה המשמשים על זמש או nubuck. אם זה עושה אותך עצבני כי אתה יכול לבלגן משהו, כל חנות לתיקון נעליים יהיה שמח לנקות, ללטש, ולמצב נעליים שלך במחיר.

עבור הפגישה DIY נעל, תצטרך את הפריטים הבאים: 

 • עיתון
 • כפפות
 • בד כותנה רכה או צ’מואה
 • מברשת נעליים רכה
 • נעלי עור חלקות
 • מרכך עור לנעלי עור חלקות
 • צחצוח נעליים או חלופה
 • מגן עור או המוצר איטום

ניקוי נעלי עור חלקות

לפני שתתחיל, ודא שגם אתה וגם משטח העבודה שלך מוגנים היטב. לפרוס את העיתון שלך, ללבוש כפפות, ולעבוד בחלל מאוורר היטב. אמצעי זהירות אלה חיוניים, כמו מוצרים רבים של טיפול בנעליים מכילים כימיקלים רעילים שיכולים להזיק לבני אדם ולריהוט.

ראשית, להסיר לכלוך על ידי ניקוי הנעליים שלך עם מנקה עור שנעשו במיוחד עבור עור חלק (אוכף סבון עובד היטב). השתמש בראש המוליך כדי להפיץ את המוצר על הנעליים שלך. לאחר מכן, להסיר את הלכלוך מפני השטח של הנעליים שלך באמצעות מברשת רכה שלך ואת תשומת לב מיוחדת הסדקים ואת הסדקים.

לאחר הניקוי הראשוני, תן ​​לנעליים שלך להתייבש לפני הזוהר אותם עם הבגד שלך או בד (חולצות ישנות עבודה נהדר, יותר מדי).  

נעלי עור

התניה נעלי העור שלך מרכך לחות הממברנה, להגן על זה מפני ייבוש החוצה פיצוח. כדי לעשות זאת, תחילה לבחור מרכך עשוי נעלי עור חלק. (הערה: מזגנים טבעיים סופגים היישר לתוך החומר והם בחירה טובה יותר מאשר מזגנים סינתטיים כי לשבת על גבי השטח של הנעל.) לשפשף כמות קטנה של צחצוח על הנעל עד הנעל כולה מכוסה. המתן מספר דקות ולאחר מכן מחק את כל המרכך הנותר מהנעליים. העור יספוג רק את מה שהוא צריך עבור הידרציה נאותה.

ליטוש נעלי עור עם פולנית נעליים מסורתיות

לקים נעליים זמינים נוזלים, creams, או משחות. צחצוח נוזלי מתייבש במהירות, אך הצבעים מוגבלים, כמו גם עמידותו. צחצוח הפולנית נמשך זמן רב יותר, אבל זה מבולגן ואיטי לעבוד עם. אז, לבחור קרם נעליים פולנית להקל על היישום, זמינות של צבעים, ללבוש עוד.

ראשית, בחר את הצבע המתאים של פולנית לנעליים שלך. ניתן לרכוש נעלי צחצוח מחנויות נעליים, חנויות לתיקון נעליים, חנויות לחנויות, וכן באמצעות קמעונאים מקוונים.

לאחר שבחרת את הצבע הנכון, להחיל את הלק על שטח קטן, בולט של הנעל כדי לבדוק ולהתאים אותו. לשפשף את הפולנית לתוך הנעל עם מטלית רכה ולאפשר לו להתייבש ביסודיות. לאחר הפולנית יבשה, נעליים נעליים שלך על ידי buffing אותם עם מטלית רכה או מברשת שנעשו במיוחד עבור נעליים זוהר.

הערה על רעלה פולנית צחצוח חלופות

צחצוח נעליים מסוימים מכילים כימיקלים רעילים שניתן לשאוף ולספוג דרך העור. אם תבחר להשתמש פולנית נעליים, ללבוש כפפות תוך כדי כך, עבודה באזור מאוורר היטב, לא לשתות אלכוהול בזמן ליטוש, כפי שהוא יכול להגדיל את ההשפעות של irritants כימיים, ולשמור על כל צחצוח נעליים מחוץ להישג ידם של שניהם ילדים ובעלי חיים.

צחצוח נעליים צריך להיות מטופל כמו חומר ביתי מסוכנים ומושלך כראוי.

סמרטוטים או בגדים המשמשים לליטוש יש להכיל, עם כל פסולת שיורית, בשקית ניילון אטום ו מושלך כפי שהיית צבעים רעילים או כימיקלים ביתיים. 

ובעוד כמה הלקים טוענים שאינם רעילים, רוב לא רשימה המרכיבים שלהם, מה שהופך אותו בלתי אפשרי לדעת מה בטוח. אז אם אתה רוצה למנוע צחצוח נעליים בכל מחיר, לקחת את נעלי העור שלך לתיקון חנות יש להם מלוטש בשבילך או להשתמש חלופות טבעיות כמו שמן זית או שמן אגוז. כדי לעשות זאת, לעבוד כמות קטנה של שמן לתוך הנעל ולאחר מכן buff ובוהק עם מטלית רכה או chamois. אבל שוב, נסה תיקון הבדיקה לפני השימוש בשמן על הנעל כולה.

הגנה על נעלי העור שלך

Weatherproofing נעלי העור שלך יגן עליהם מפני מים ואלמנטים אחרים שיכולים לשבור את החומר הטבעי לקצר את חיי הנעליים שלך. מוצרים שונים weatherproofing לשרת מטרות שונות, אז לבחור בתבונה. לדוגמה, אם אתה מבלה זמן בתנאים רטוב או מבולגן לסיים אטרקטיבי הוא קצת דאגה לך, לבחור מוצר דבורים על תרסיס מגן. מוצרי דונג במקום “מגן” על פני השטח של הנעל או אתחול, במקום זה נספג לתוך הדגן של העור. זה מספק מחסום גדול נגד מים, אבל החלת אותו על גבי טיפולים הבאים יכול לשנות את המראה של הנעליים שלך.

אם אתה באמת אכפת על המראה של הנעל או אתחול, תרסיס ריסוס צריך לעשות את הטריק מבלי לשנות את הסיום. סוג זה של המוצר weatherproofing הוא כמעט בלתי נראה ומספק מחסום לנשימה נגד תנאי רטוב מתון עד בינוני ולכלוך. קמעונאים מקוונים למכור מגוון רחב של מוצרים איטום, כולל אלה עבור עור חלק, זמש, או nubuck.

טיפים נוספים עבור עור נעליים טיפול

 • אם הנעליים שלך יש שכבות של הצטברות פולנית, השתמש מראש מנקה לפני תחילת הטיפול הנעל שלך עור.
 • אל תנסה לשנות את צבע הנעליים שלך עם פולנית נעליים. להתייעץ עם חנות לתיקון נעליים עבור עבודה צבע, אם צבע צחצוח שונים הוא הרצוי. 
 • הסר שרוכים לפני תחילת הטיפול הנעל שלך עור. ניתן לכבס את השרוכים בנפרד או להחליפם.
 • מצב נעלי עור חדש, אפילו לפני שאתה לובש אותם. זה יבטיח את ההגנה הטובה ביותר מההתחלה ו תחסוך לך זמן על ניקוי עתידי.

* הערה: ההוראות לעיל מיועדות למוצרים עשויים עור חלק בלבד. עבור נעלי זמש או נעלי נובוק או נעליים, אנא התייעץ עם חנות לתיקון הנעליים המקומית או חפש באינטרנט לקבלת הוראות.

No Replies to "הדרך הנכונה לטפל נעלי עור"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.