אתה יכול ללבוש גרבונים או גרביונים עם נעליים פתוחות? – insightyv.com

אתה יכול ללבוש גרבונים או גרביונים עם נעליים פתוחות?

לא משנה מה העדפה hosiery שלך, אם אתה אוהב לערבב להתאים גרביונים אטומים עם חצאיות ושמלות, או מחבב את המראה המושלם של גרביונים טהורים, אתה כנראה נרתע מן הנעליים בשל העובדה כי רגליים חשופות כבר “ב”.

מגזיני אופנה עשויים לומר כי זיווג כל סוג של hosiery עם הנעליים הפתוחות הוא מוגדר “לא!” אבל אנחנו אומרים חוקים נעשים כדי להישבר.

מדבר כמעט

ייעוץ זה יכול להיות נהדר אם היינו חיים בעולם ללא דליות וחבורות; שבו כולנו אהבנו את הרגליים; שבו לא הצטננו.

אבל זה לא העולם שרובנו חיים בו. למעשה, זה עולם שחלק מאיתנו אפילו לא ביקר.

אמנם, זה לא יוצר מראה מלוטש, מקצועי, סקסי או אפילו שולי אטרקטיבי כדי להיות מכורבל גרביונים בולטות את הקצוות של הנעליים שלך, אבל רק בגלל כמה אנשים ללבוש חולצת טריקו חולצות לא אומר אף אחד מאיתנו צריך ללבוש חולצות – זה פשוט אומר שאנחנו צריכים ללבוש אותם היטב.

סגנונות גרביונים עם הבוהן מחוזק בהחלט נראה דביק דביק שלנו של קצות הנעליים שלך. עם זאת, את הזכות זוג גרבונים יכול להיראות חלקה לחלוטין. בנוסף, תלוי עד כמה גדול הפתיחה של הנעל, אתה עלול למצוא את זה בקושי מורגש.

איפה למצוא חסרות טעם גרביים

כמה יצרנים החלו אפילו לייצר חסר או “פתוח toed” צינור, אז אתה יכול סלע האהוב עליך פיפ- toe העקבים ללא פחד. כמה אפשרויות מועדפות כוללות HUE של כל כך סקסית תחתונים גרביונים וברקשייר של צינור ללא בהונות.

בעוד אנו מעריץ של אפשרות זו עבור טהור, צבע עור hosiery, אנחנו לא יכולים לעזור לשים את הגרביים חסר טעם נראה קצת מוזר כאשר מתנדנד פחות “טבעי” צבע. זה קצת מטריד לראות רגל לבושה טייטס שחורים או אפורים עם בהונות בצבע בצבע מציץ מתוך הנעליים.

בשורה התחתונה

בסופו של יום, אופנה נועדה להיות כיף, קל דעת אנו יכולים להביע את הסגנונות האישיים שלנו.

אם אתה אוהב את המראה של גרבונים בנעליים פתוחות, מי אנחנו לנווט אותך משם? אם אתה מרגיש יפה ובטוח לומר, להתלבש הרגליים שלך כמו שאתה אוהב!

No Replies to "אתה יכול ללבוש גרבונים או גרביונים עם נעליים פתוחות?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.