נעליים הכי טוב ללבוש עם חותלות – insightyv.com

נעליים הכי טוב ללבוש עם חותלות

הליג ‘ינג הם נוחים מאוד, והם יכולים להיות משוחק עם מגוון של חלקים, כמו סוודרים ארוכים בסתיו ובחורף, טוניקות דקות באביב ובקיץ. הם גם עובדים היטב כאשר שחוקים כמו גרבונים עם חצאיות ושמלות קצרות. יש להם מבקרים שלהם, עם זאת, וכמו רוב פריטי הלבוש, כמה דרכים ללבוש אותם הם בהחלט טובים יותר מאחרים. חלק גדול של ביצוע חותלות לעבוד בשבילך היא לבחור את הנעליים ואת המגפיים הנכון ללבוש איתם. זה לא קשה, ולמרבה המזל, האפשרויות בשפע.

Friday
של 04

Balerinas ועוד שטוח נעליים

שַׂחְקָנִית Katie Holmes, pictured wearing black ballet flats with black leggings.

צילום: ריי תמרה / Getty Images

דירות Balerina הם האהובים רב שנתי כדי זוג עם חותלות. אין פלא: יש להם את המראה הדק והמהיר שלהם במשותף. 

חתך נמוך של דירות בלרינה אומר כי צמרות הרגליים עדיין יהיה חשוף. זה דבר טוב כי זה יוצר שבר חזותי בין הנעליים לבין חותלות, אבל אף פריט לא overpowers השני. בנוסף, זה טריז קטן של העור מפנה תשומת לב לסגנון מעל ומתחת.

ככלל אצבע, ללכת עם בדירות בלט כי הם באותו צבע או כהה יותר את התחתונים שלך, או, אם אתה רוצה מראה קצת יותר אלגנטי, לנסות זוג דירות בלרי מתכתי. כסף יעבוד עם כל דבר כמעט, אבל צלילי כדור הארץ ואת הזהב metallics באמת רוק כאן. במשך פחות הבזק, לבחור בלרינה דהוי שטוח עם רק רמז של ניצוץ.

בנוסף לסגנונות בלט, נעלי שמלות שטוחות אחרות, כגון נעלי חזה, סלינגבק, פתוחות, ודירות מעשנים (כמו אלה המתוארות כאן) עובדות בדרך כלל היטב עם חותלות. זכור, אם כי: נמוך לחתוך סגנונות לעזוב את הרגל כמה העור מראה הם הטובים ביותר.

באביב ובקיץ, אתה יכול גם זיווגים ארוך עם סנדלים שטוחים, סנדלים; אלה עם רצועות עדינות באמת, עדין לעבוד הכי טוב.

הנה כמה אפשרויות גדול בדירות וסנדלים: 

 • פרנקו סארטו
 • קייט ספייד ניו יורק Willa Ballet שטוח
 • BC הנעלה Ragdoll אצבע טבעת סנדל
02
של 04

קומבו מושלם: חותלות עם מגפיים

גָבוֹהַ, cognac boots with simple, classic styling and full side zippers.

סטיב מאדן ‘שאוני’ תמונה: Zappos.com

למרות חותלות לעבוד היטב עם המגפיים של כמעט כל גובה, הם נראים נהדר במיוחד עם המגפיים הגבוהים.

אחת הסיבות לכך היא שילוב מנצח הוא שכאשר מזווג עם מגפיים של אמצע השוק או בגובה הברך, הטרינגים כמעט מתחילים להיראות כמו גרבונים, אבל הרבה יותר משמעותיים ואטומים. סיבה נוספת היא עובדת: המגפיים הגבוהים מכסים את השוקיים ומסייעים להילחם באפקט העיבוי של הרגל, שלפעמים יש לו.

לקבלת מבט מהנה, מזדמנים, נסה ללבוש חותלות עם גבוה, שטוח, תחרה- up, לחימה, slouchy, או רכיבה על מגפיים.

אם אתה רוצה להיראות קצת יותר מלוטש, לבחור מגפיים, ללא מבטא קלאסי שפגע בערך באמצע עגל או גבוה יותר.

הנה כמה אפשרויות טובות: 

 • סטיב מאדן
 • פרנקו סארטו
 • MIA נשים לחימה
03
של 04

ללבוש משאבות עם חותלות

מחודד pumps with red suede uppers, and mid-height, covered wedge heels.

בל מאת סיגרסון מוריסון ‘וויטני 2’ תמונה: Piperlime.com

הרבה נשים עם חותלות גבוהות עם עקבים גבוהים. שילוב זה בסדר אם אתה תקשור 1950 בנות pinup או, אם את חותלות מבריק, 1970s דיסקו דיוות. אם זה מראה הגלאם, הרטרו שאתה מחפש, אחר כך בכל האמצעים, יש במשאבות ובמעילי טריקו. זכור, עם זאת, ללבוש חולצה ארוכה, טוניקה, חצאית, או שמלה על השרוולים. אחרת, גם אתה תסתכל מְמוּלָא לתוך התלבושת שלך.

לקבלת מבט קל יותר להפשיל, נסה ללבוש נעלי עקב, משאבות עם עקבים טריז, או משאבות עם עקבים chunky עם התחתונים שלך. באופן אידיאלי, את חותלות צריך לפגוע הזכות, או רק מתחת, את החלק העליון של משאבות.

הנה כמה משאבות לבדוק: 

 • שפופרת La Victoire Celina שמלת משאבה
 • סטיוארט ויצמן
 • באמצעות ספיגה משאבת דארבי דארבי
04
של 04

מגפיים קרסול ו Booties

שָׁחוֹר western ankle boots with chunky low heels, unembellished suede uppers, and loose shafts.

סטיבן ‘מולחם’ תמונה: Heels.com

ללבוש מגפיים עם הקרסול יכול להיות קצת מסובך, אבל זה לא קשור שום דבר עם חותלות. למעשה, המגפיים הקרסוליים, באופן כללי, הם בעייתיים עבור נשים רבות. זה בגלל המקום המגפיים להכות על הרגליים, אשר, כפי שהשם מרמז, הוא בדרך כלל ממש מעל הקרסוליים. על כמה נשים, המגפיים הופכים את החלק העבה ביותר של העגל (החלק שמעל קצה המגף) להיראות עבה וקצר עוד יותר. מסיבה זו, מגפיים הקרסול שחוקים עם חותלות (או גרבונים) הם למעשה מחמיאים יותר מאשר כאשר הם שחוקים ברגליים יחפות.

אלא אם כן אתה באמת רוצה את הרגליים כדי להיראות קצר ו heavier, תצטרך לבחור את השילוב שלך / הקרסול- boot שילוב בזהירות. הימנע ערבוב מאוד בהיר או בצבעי פסטל עם מגפיים הקרסול כהה. לקבלת מראה רזה יותר, מלוכדת יותר, לבחור מגפיים הקרסול dressier; עבור סגנונות כי הם קצת משוחרר סביב הרגליים, להתאים את הצבע של חותלות עד המגפיים הקרסול, וכן לבחור צבעים כהים על שתי הטרינגים ואת המגפיים.

תחתונים קצרים יכולים לעבוד טוב מאוד עם חותלות ארוכות. פשוט בצע את הכללים הכלליים כי היית עבור זיווג גרביים עם נעליים: ודא את מכנסי טייץ לכסות את הרגל כולה ואת זוג שילוב עם חצאית העליון, או שמלה כי יגיע באמצע הירך או נמוך יותר.

בדוק כמה מגפיים גדול הקרסול כאן: 

 • סיגרסון מוריסון נאש

 • קרקס מאת סם אדלמן

 • מגפיים

No Replies to "נעליים הכי טוב ללבוש עם חותלות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.