מה ללבוש עם הדפס נעליים Leopard | insightyv.com

מה ללבוש עם הדפס נעליים Leopard

מה ללבוש עם הדפס נעליים Leopard

אחת הדרכים המהירות להוסיף קורטוב של אישיות לכל התלבושת היא לערבב זוג נעליים הדפס נמר. אבל, כמו פופולרי ומהנה כפי שהם, הדפסי נמר לא באמת עובד עם הכל. למעשה, אני יכול כנראה שם יותר צבעים ותלבושות לנמר הדפס נעליים לא עובד עם אני יכול פריטים שהם.

החדשות הטובות הן, כאשר אתה מקבל את השילוב הנכון, זה אחד קשה לנצח על דרמה, זוהר סקס אפיל.

להלן כמה טיפים על מה ללבוש עם נעלי הדפס נמר.

הבחירה הברורה לנמר הדפס נעליים: שחור

זה כמעט בלי לומר, אבל שמלות ערב שחורות, חצאיות, ומכנסיים הם התאמה מושלמת נעלי הדפס נמר. לא רק בגלל הדפסים נמר יש שחור בהם, אם כי זה בהחלט לא כואב, אלא גם בגלל שחור באמת הדגיש את הצלילים בהירים דפוסים נמר מסורתיים.

אז, זה אחד קל, ואתה יכול רק להזמין את הנמר שלך להדפיס נעליים ללבוש עם שחור בלבד, אבל זה יכול לקבל קצת משעמם. אז בואו לחקור כמה אפשרויות אחרות.

נייטראלים לבנים וקלים: בחירה טבעית יותר לנעלי הדפסה לנמר

לאחר השחור, הגוונים הכי קל לצמד עם נעלי הדפס נמר הם צבעים לבנים נייטרלי בהיר כמו חול, סומק, ושמנת. אם אתה סטיקלר אמיתי לפרטים, לחפש גוונים כי הם בהתאמה הדוק גוונים בהירים הנעליים הספציפיות שלך, אבל עבור רוב הבחירה נייטרליים בטווח הכללי זהה יהיה קרוב מספיק.

בדיוק כמו שחור, לבן צבעים אחרים נייטרלי בהיר חזק מספיק כדי להחזיק את עצמם נעלי דפוס, אבל הם בהחלט לא יכריע אותם.

אדום ואחרים צבעים בהירים

כל מה שאתה צריך הוא מבט מהיר על זוג Louboutin נמר להדפיס משאבות לראות איך עובד אדום עם נעלי הדפס נמר. למעשה, אם המטרה שלך היא לעצור את התנועה, הפתרון הוא פשוט: זוג שמלה אדומה בהירה עם נעלי הדפס נמר, ואולי חגורה שחורה רחבה.

אם אתה לא מחפש להגיע זֶה הרבה תשומת לב, פשוט להשתמש אדום כמו צבע מבטא עם אחד הגוונים האחרים ברשימה זו.

צבעים בהירים אחרים שפועלים היטב עם הדפסי נמר כוללים כתום, טטרז, וכאשר משתמשים בהם במשורה צבעים, ורודים וצהובים.

הדפסי Leopard עם גווני כדור הארץ וניטרלים אמצעיים

בעוד חאקי, זיתים ירוקים, חומים, גוונים חלודה יכול להיות overlooked על ידי כמה להיות יותר מדי, הם אופציה נהדרת כאשר אתה רוצה יותר צבע מאשר הצעות ניטרלי, והם בחירה הרבה יותר עדינה מאשר brights. גוונים נייטרליים בינוניים וגוונים אדמה הם גם אידיאליים עבור זיווג עם הדפסים נייטרלית גבעול כמו נמר וברדלס.

לקבלת מבט מלוכדת, להתאים את הטון של התלבושת שלך הנעליים. לדוגמה, אם נעלי ההדפסה של הנמר שאתה עובד בהן הן בשחור ולבן, נסה לצנן אמצע גוונים כמו זית ואפור. אם, לעומת זאת, הנעליים שלך תכונה בסיס קרם מציאותי יותר, אז זה גוונים חמים תרצה – תחשוב חלודות וחומים.

דנים הוא Leopard הדפסה של החבר הכי חם

ולבסוף, אם זה דירות, משאבות, או נעליים אתה מדבר, אחת הדרכים הפשוטות ביותר ללבוש נעלי הדפס נמר היא זוג אותם עם ג ‘ינס הישן הישן.

לקבלת מבט זה קלאסי, מזדמנים, וחסרי דאגות, נסה להתאים את הג’ינס האהובים עליך עם חולצת טריקו לבנה או טנק ארוך ורזה, ולהוסיף זוג הדפס נמר דירות בלרינה.

טיפים נוספים לבוש נעליים Leopard הדפסה

בעוד שאתה יכול בקלות זוג נעליים הדפס נמר עם תלבושת נייטרלי, מונוכרומטי כמו כל שחור, או כל שזוף, מה זה באמת נהדר הוא למשוך יחד שניים או יותר מוצק, צבעים ניטרליים. לדוגמה, חצאית שמנת, חולצה שחורה, חגורה אדומה ונעלי הדפסה לנמר.

אלא אם כן אתה באמת daredevy אופנה, אתה רוצה להימנע לובש הדפסים אחרים עם נעלי הדפס נמר, וגם אם אתה ילד פרוע, לחשוב פעמיים על זה. הדפסי Leopard הם מודגש, עסיסי, ורב עוצמה, ולכן הם צריכים מוצקים חזקים כדי לאזן אותם. זה לא אומר את שאר התלבושת שלך צריך להיות משעמם או bland, זה רק אומר כי האיזון יבוא צבע חזק אחר, כמו אדום או chartreuse, ולא מתוך הדפסה מתחרה

No Replies to "מה ללבוש עם הדפס נעליים Leopard"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    8 + 2 =