למה Birkenstocks יש להישאר כל כך פופולרי כל כך הרבה זמן – insightyv.com

למה Birkenstocks יש להישאר כל כך פופולרי כל כך הרבה זמן

בשנות ה -60 וה -70, לא יכולת לקרוא לעצמך היפי ראוי בלי להחזיק זוג נעליים של בירקנשטוק. בשנות ה -80, הם החלו לתפוס עם אנשי מקצוע רפואיים. בשנות ה -90, הדור X staked הטענה שלהם, ובמאה ה -21, הם משוחק על ידי שני hipsters ו copycats יוקרה ו כבר מחדש על ידי fashionistas.

ההיסטוריה בצד, יש כמה סיבות כי בירקנשטוק הוא שם ביתי.

המוצרים שלהם הם נוחים להפליא. המותג היה ידידותי לסביבה כאשר עדיין לא היה קל להיות “ירוק”. לבסוף, סנדלים ונעליים יש מראה פשוט, מזדמנים, כי פונה לאנשים מכל הגילאים, ומכל תחומי החיים.

מפתח נוחות

מאז הנוחות של הנעלה הוא כל כך סובייקטיבי, המבקרים בדרך כלל צריכים להעפיל הצהרות על ידי אומר משהו כמו “הנעליים האלה היו נוחים לִי.”עם Birkenstocks, אין כתב ויתור כזה נחוצים.מבט מהיר על ביקורות של לקוחות בכל קמעונאי מקוון יראה לך בדיוק כמה טוב המותג הזה מדרג לנוחות.

אנשים רבים מוצאים שהם מסוגלים ללבוש זוג סנדלים בירקנשטוק ימין מהקופסה ללא שום אי נוחות כלשהי. אבל אם אתה לא רגיל למערכת התמיכה קשת שלהם, ייתכן שיהיה עליך להתאים את הזמן. הם ממליצים לכופף את כף הרגל כמה פעמים לפני שתנסה אותם, והגבלת זמן ללבוש שלך כמה שעות במשך חמש עד שש בלאי.

ידידותית לסביבה, מתחדשת, בירקנשטוק

הרבה לפני שזה היה מה לעשות, בירקנשטוק היה ידידותי מאוד לסביבה. במהלך השנים, הם המשיכו להשתמש באיכות פרמיה, טבעי, מתחדשת, למחזור חומר בידוד טבעי.

הרגל המשמש את כל המוצרים שלהם עשוי יוטה, לטקס, פקק.

סוליות הפקק המפורסמות שלהם עשויות מעצי אלון, ללא עצים או חתכים בתהליך. הם נעשים באמצעות קליפת, אשר מוסר ולאחר מכן מותר לגדול מחדש.

היבט נוסף, כי הרבה אנשים כמו על נעלי Birkenstock הוא שהם לחלוטין לתיקון ו מתחדשת, שמירה על נעליים יותר מתוך המזבלות, ולתת ללקוח קצת יותר באנג עבור הכסף שלהם.

אתה יכול להשתמש באינטרנט שלהם לתקן ו מאתר קמעונאי למצוא חנות לתיקון לידך. Birkenstocks ניתן גם בדואר לתיקון. לקבלת מידע נוסף, בקר באתר האינטרנט של אנשי קשר לשירות לקוחות.

האם בירקנשטוק נעליים מגניב או אופנתי?

באופן טבעי, זה תלוי מי אתה שואל, אבל יש לגיון של אוהדים אשר יגידו לך שיש כמה דברים קרים יותר מאשר זוג סנדלים בירקנשטוק או נעליים. הם אוהבים את המראה המסורתי, הפשוט של בירקס האגדי שלהם. יותר בסיסי, יותר טוב.

ולמי שכבר לא אוהד, תסתכל על האוסף האחרון שלהם. כמובן, הם עדיין נראים כמו בירקנשטוק, אבל יש עשרות סגנונות שונים ומגוון עצום של אפשרויות, כולל פטנט, זמש, מתכתי, nubuck, עור, קלועה, או EVA uppers; שקף או סגנון חוטי; אבזמים או שרוכים; ולפעמים אפילו חרוזים או קישוטים ריינסטון.

אחד הסגנון האהוב הוא Gizeh עבור אוהדים של כפכפים, אבל עבור אלה מכם המעדיפים שקופיות, יש אפשרויות נוספות.

קניית נעלי בירקנשטוק

אם תקציב הקניות של הנעליים שלך מאפשר נסיעה אל אזור הנעליים של החנות הכללית המקומית שלך, ייתכן שתמצא את בירקנשטוק קצת יקר. אבל המחירים שלהם להשוות עם רוב המותגים המיינסטרים, והם למעשה זול יותר מאשר רבים אחרים high-end נעלי נוחות. יש להם מודלים EVA Essentials עבור כמחצית המחיר של הפקק ועור מודלים.

  • קנה על Birkenstocks ב Amazon.com
  • Birkenstock.com: עיין בסגנונות הנוכחיים ורכש מהיצרן.

קמעונאים מקוונים נוספים של בירקנשטוק סנדלים ונעליים

זיוף נעליים Birkenstock הם מספיק חשש כי הם ממליצים בחום לקנות רק מסוחר מורשה.

היזהר של אתר המציע הספינה ממדינה אחרת, כמו זה סימן של Birkenstock מזויף.

No Replies to "למה Birkenstocks יש להישאר כל כך פופולרי כל כך הרבה זמן"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.