נעלי ספורט של שנות ה -90 | insightyv.com

נעלי ספורט של שנות ה -90

הנה רשימה של נעלי ספורט פופולריות בולטות אשר שוחררו בשנות התשעים כגון מאמן האוויר נייקי, נייקי אייר מאמן SC II, איזון חדש M998, Nike SB Dunk, ירדן רטרו 6, Vans חצי מונית, משאבת ריבוק אומני, אייר ג’ורדן השישי , Asics ג ‘ל ליטה III, טיסה נייקי האוויר Huarache, איזון חדש 1500, ואת אייר ג’ ורדן הרביעי

1990, שוחרר נייק מאמן האוויר נייקי SC – קלאסי המקורי. אז בשנת 1991, השיקה נייקי את נייקי אייר מאמן SC II לגברים שרוצים עיצוב קלאסי, פרמיום עם תמיכה רבה. מיועד לרוץ או זמן בחדר הכושר, אלה באמצע נעליים נעליים להציע תמיכה מוגברת בקרסול כאשר אתה צריך את זה ביותר. תוכלו להבחין בפרמיום להתאים ולהרגיש עם מלא גרגר העליון עור, יחד עם רצועות תמיכה שהופכים בכושר טוב. PU midsole יחד עם יחידת מקס אייר לספק ריפוד ותמיכה מוגברת, ואת תבנית ופל ב outsole grips כמעט כל משטח עבור גרירה גדול.

02
מתוך 11

איזון חדש

נעלי ספורט של שנות ה -90

יצא בשנת 1993, New Balance 998 תוכנן במקור עבור רצים מסגרת גדולה. עם זאת, sneakerheads לאט התחיל לשים לב להם על עיצוב מלוטש ופשטני – צדדיות חוצות. שמציעות נעלי ספורט רטרו עם עיצוב טכנו, 998 מערבב את הטוב ביותר של הישן עם החדש. צוות העיצוב שמר על הקליפה של בעיטה וינטאג ‘והתמקד בשכלול הנוחות והתמיכה שבפנים. התוצאה היא מה שאתה רואה כאן.

03
מתוך 11

דאנק

נעלי ספורט של שנות ה -90

בשנת 1998, החלה נייק הפקה של דאנק שוב, ואת הנעל במהרה הפך נעלי ספורט פופולרי עבור מחליקים בשל היציבות ואת פרופיל נמוך בלבד אשר שיפור ביצועי הארקה. אז בשנת 2002, נייק יצר דאנק במיוחד עבור סקייטבורד, המכונה Nike Dunk SB. הוא כולל תוספת “מרופדת לשון” (נפוץ בין סקייטבורד נעלי ספורט) ו נייק פטנט של זום האוויר insole. מאז, ה- Dunk SB הפך לסמל פופולרי עבור אספני התעמלות נלהבים, ופגע בסצינת האופנה ברחוב. נייקי כרגע משתפת פעולה עם מעצבים רבים כדי ליצור מהדורה מיוחדת אספנות Dunks. הפופולריות של Dunks גדל כל כך רחב, כי הוא הניע נייקי ליצור סוגים רבים אחרים של נעליים במיוחד עבור סקייטבורד כגון פול רודריגז, של טרי, בלייזר, ואת מהדורות צוות שם כמה.

04
מתוך 11

ג’ורדן רטרו 6

נעלי ספורט של שנות ה -90

כדי להעריך את הירדן רטרו 6, אתה צריך להתחיל בהתחלה. כל זה התחיל ב -1991, כשהפרסומת המקורית של אייר ג’ורדן שוחררה, זה היה הירדן הראשון עם שלל פנימי והוא התפארה בעיצוב מרשים, הכרטיסיה למשוך השראה של פורשה ויחידת וי-אייר. זה היה גם הנעל MJ לבש כפי שהוא כבשו את הליגה ואת הגמר MVP. הירדן רטרו 6 הוא גרסה retroed של הנעל הקלאסית, המציע מראה רענן עם אותם פרטים איקוניים. הנעל מגיע ארוז במיוחד “בתיבה בתוך קופסה” כדי לשמור על הקופסה המקורית מלהיות פגום ומסייע לשמור אותו “מצב אספן”.

05
מתוך 11

חצי משאית

נעלי ספורט של שנות ה -90

הושק בשנת 1991, חצי מונית הוא צללית קלאסית הכוללת העליון זמש העליון טכני באמצע סקייט הנעליים סגנון עם הבוהן עגול. שים את זיוף olley מאחוריך אלה בעיטות חזקות מ Vans. כנראה אחד הנעליים chunkiest האהובים עלי על הפלנטה.

No Replies to "נעלי ספורט של שנות ה -90"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    47 − = 44