גוזם trimmers כי הם קלים לשימוש, Affordable ולפעמים חינם – insightyv.com

גוזם trimmers כי הם קלים לשימוש, Affordable ולפעמים חינם

גבות trimmers לעזור לך לקחת את זה בתפזורת נוספת כך הגבות שלך לא נראה עבות, אשר גם שומר אותם groomed והחזיק במקום. עבור נשים להיפטר אורך עודף זה מאפשר את צורת המצח להיראות בצורה ברורה יותר, זמירה הוא בהחלט נחוץ אם אתה אוהב מראה מוגדרת מאוד.

כאן אנו פרופיל כמה מוצרים כולל התכונות שלהם, היתרונות והחסרונות. אבל אתה לא בהכרח צריך להוציא כסף. אתה יכול לשלוף פריטים שכבר יש לך בבית או לקבל אותם לטפל כאשר מקבל את התספורת.

04
של 07

קטן Trimmer עם קבצים מצורפים

וואהל All in 1 Grooming Kit

תמונה באדיבות אמזון

אם אתה כבר הבעלים של גוזם קטן עם קבצים מצורפים שונים (כמו groomer גוף קטן או גוזם זקן) אז אתה יכול למשוך אותו החוצה לקצץ הגבות שלך באמצעות שומר. שמור על המשמר כנגד העור ושניהם יהיו באותו אורך בדיוק.

התחל עם הקובץ המצורף שמחזיק את השיער הארוך ביותר, כפי שאתה תמיד יכול ללכת קצר יותר. אתה באמת צריך להיות זהיר עם שיער גס, גס כמו זה יהיה לדחוף ישר החוצה אם לחתוך קצר מדי. זקן זיפים הוא נחמד – גבות של זיפים לא!

כל עוד שומר נשאר על, לא יהיו שום נקודות קרח. אלה הם שווה את הכסף אם אתה הולך להשתמש בהם עבור grooming תחומים שונים.

Wahl כל אחד קיט קיט מוצג שמאל

השווה מחירים על אמזון

06
של 07

שאל את הסטייליסטית או הספר

איש getting hair cut

דימיטרי אוטיס / גטי

הייתי מתמחה לגזוז את השיער של גברים לא יותר מדי זמן לאחר קבלת רישיון הקוסמטיקה שלי. ללא עלות נוספת, הייתי לקצץ חצי הגבות של הגבר שלי.

אם הם לא שאלו אם אתה רוצה לעשות את זה, שאל אותם. אף פעם לא שמעתי על ספר או על סטייליסט שאחראי לגבות של גברים, אבל לבדוק בדיוק למקרה. אם אתה מקבל את התספורת על כל ארבעה עד שישה בסיס שבוע הם יישארו מטופחים וזה יהיה דבר אחד פחות תצטרך לדאוג או לעשות בעצמך.

חיתוך גבות נשים חינם עם תספורת היא לא הנורמה, אבל אתה תמיד יכול לשאול. עם זאת, עם שעווה גבה זה צריך להיכלל.

No Replies to "גוזם trimmers כי הם קלים לשימוש, Affordable ולפעמים חינם"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.