סקירה של Starpil האירופי שעווה קשה שעווה מספרד – insightyv.com

סקירה של Starpil האירופי שעווה קשה שעווה מספרד

אני מאמין בשעווה סטארפיל, שעווה אירופית מספרד. אם שעוות אחרות שלהם להסיר שיער זה בקלות וללא הרבה כאב, אני יכול להיות מומר למותג חדש.

 • יַצרָן: סטארפיל
 • נוֹהָג: שיער קשה להסרת שיער
 • אפשרויות: ירוק, כחול, טבעי, רוז עלי כותרת, שוקולד, ארגמן ואצות

מקצוענים

 • ריח נחמד
 • לא נשבר או סדק
 • מסיר שיער קצר באמת

חסרונות

 • זמין רק באינטרנט

סקירה

כששעווה סטארפיל טבעי הגיעה אל הדלת שלי הייתי מסוקרן.

תארו לעצמכם בלוקים קטנים על 2 אינץ ‘על ידי 2 אינץ’ רבוע של שעווה קשה בשקית. לא היתה קערה של שעווה קשה לפתוח.

פחיות השעווה שלהם מתאימים רק בחמם שלהם ולכן קיבלתי גם את הפחית הריקה למקם את השעווה המתאימה לחום רגיל. הייתי ספקן כי אם אני הולך לקנות את זה כדי להשתמש בעסק שלי, אני בהחלט לא רוצה לקנות חדש warmers.

ניסיתי את זה וזה עבד בשני סאטן שלי חלקות כפול שעווה חם ו Amber העליון שעווה דוד. זה היה קצת יותר קטן מאשר הטנק, אבל שום סיבה לקנות עוד חם בשלב זה. פשוט הנחתי את אבני השעווה של סטארפיל בפח והנחתי לו לעשות את שלו. הוא נמס לתוך שעווה יפה בצבע דבש, והריח היה נחמד מאוד.

זה יכול להתמודד עם הברזילאי?

זוהי משמעות שעווה קשה כי זה לא צריך שום רצועות כדי להסיר. אני באמת הלכתי על זה עם שעווה זו ומיד השלים מלא שעווה הברזילאי והרגל ואהב את זה לחלוטין.

השעווה היתה קלה לשימוש עם מקלות השעווה הרגילים. זה נמשך כמו חמאת שום על כיכר לחם צרפתי. נתתי לו להתקרר קצת והרמתי והוצאתי כל שערה. שעווה קשה לפעמים סדקים או שוברת כאשר הוא הוסר, אבל זה לא שעווה. היא עשתה מה שהיא היתה אמורה בלי שום בעיות.

האתגר הבא: שיער קצר

רוב השעווה תסיר שיער כל עוד זה ¼ “ארוך. הייתי סקרן לראות אם הטענות של סטארפיל על עלייה של 1 מ”מ בשיער היו נכונות. זה הסיר אפילו את השיער הקצר ביותר ללא בעיה. התרשמתי שוב.

יכולתי לעשות שני ברזילאים, שתי שעוות רגליים מלאות, כמה גבות ושתי שפתיים. ועדיין נותר לי שפע של שעווה.

גורם הכאב

היה כאב מועט מאוד, אם בכלל. אני אשמח לומר שהטיפול הזה היה נטול כאבים כי המטפל היה מדהים, מאומן היטב, ופשוט למטה ימינה מדהים אבל אני לא יהיה בסדר אם אני לא נותן קצת אשראי שעווה סטארפיל טבעי אני משתמש.

ברצינות, זה היה אחד הטובים ביותר אם לא ה שעווה הטובה ביותר שיש לי אי פעם. לא היה כמעט שום כאב פרט לאי-נוחות הקלה. זה היה כאילו שעווה היא piper של שיער שערו, ואת השיער היה כמעט קופץ מתוך זקיק חם. בוא נגיד שהשיער לא החזיק מעמד בחיים יקרים שאיפשרו לו להיות נטולי כאבים.

ריח של דבש טרי (נקי, אבל לא מכריע) נשאר עם מה שנשאר לי. זה החזיר אותי מהסיבה שאני אוהבת להיות בחדר של אסתטיקה. זה בהחלט השאיר אותי רוצה לנסות את השעווה אחרים במשפחת סטארפיל, במיוחד שעווה שוקולד.

למצוא Starpil שעווה על אמזון.

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "סקירה של Starpil האירופי שעווה קשה שעווה מספרד"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.