סקירה: אפילדי מסיר שיער Remover – insightyv.com

סקירה: אפילדי מסיר שיער Remover

 בשורה התחתונה

Epilady מקרא היא מכונת בסדר כדי להסיר שיער בין שעווה או במקום גילוח. זה תוכנן להיות פחות כואב מאשר הקודם, המודל הישן.

להשוות מחירים

מקצוענים

 • עבודות מעיפות את השיער כולו מן הזקיק, כולל השורש
 • עיצוב אלחוטי עושה את זה קל להתמודד
 • לא כואב כמו שאתה חושב
 • ניתן להשתמש באזורים מרובים

חסרונות

 • נותר דק, שיער דק מאחור
 • יכול ליפול לתוך מיליון חתיכות אם ירד
 • לא בדיוק מהר – זה לוקח קצת זמן כדי להסיר שיער מכל חלק בגוף

תיאור

 • יַצרָן: Epilady
 • נוֹהָג: מַכשִׁיר אֶפִּילַציָה

סקירה מדריך – אגדה Epilady

Epilators עבודה ידנית על ידי הסרת שיער מן הזקיק באמצעות פינצטה או סלילי מרובים. הם יכולים להיות מופעל על ידי אדם ועבר עם הידיים, או חשמלי מופעל על כבל או כבל. Epilady עשה את אפילטור הראשון המפורסם באמצעות מכשיר חשמלי מופעל של סלילי.

חברות אחרות בעקבות ביצוע מכשירים משלהם, גם קורא להם epilators, שמגיעים עם מגוון רחב של תכונות וגדלים. Epilady עכשיו יש ארסנל שלם של אפילטורים, כולל האגדה שבה נדבר כאן.

מי רוצה לנסות את זה?

נאמר לי שאני הולך לקבל את האגדה Epilady לסקור ניסיתי הכל כדי לקבל מישהו אחר להשתמש בו. אפילו הצעתי לשלם ללקוח ואמרתי לה אם זה לא מוצא חן בעיניה, אני אעשה אותה בחינם במשך שנה.

היא הכחישה את בקשתי ופשוט צחקה. “תעשה חיים!” היו המילים האחרונות מפיה.

מיד מסרתי אותו לבעלי ואמרתי לו לנסות את זה או שהוא לא יקבל ארוחה מבושלת בבית במשך שבוע. הוא הניח אותו על זרועו והדליק אותו. ואז הוא ייבב כמו תינוק לרגע וכיבה אותו.

אני אתן לו מערבולת

לא נשאר לי שום ברירה אחרת, הייתי תקוע מנסה את זה לעצמי. קראתי את ההוראות והלכתי לחדר האמבטיה. לקחתי מקלחת חמה והתכוננתי למדוט את עצמי למצב שבו לא חשתי כאב. הרמתי את מכשיר העינויים הכחול והלבן בידי והפעלתי אותו. שמתי את זה על הרגל שלי ….

או – או

לא רע. לא כאב, רק קצת כאב מעצבן בזמן המלקטת משכה את השיער מן הזקיק. בדיוק כמו שאני נכנס לקצב זה – לקרוס! הוא נשמט מידי ונפל על רצפת האריחים. זה נראה כמו סרט בהילוך אטי בזמן שצפיתי באפילדיי פורקת את עצמה. ראשית, הכריכה התעופפה. ואז, כסף לבן פלסטיק בכל מקום! כל קרביו של אפילטור התמוטטו.

ראה גםאפילטורים 101

הסרת שיער …. בכל מקום

זה לא סוף הסיפור. הייתי צריך לחכות כדי לקבל את החדש. הפעם עמדתי להכות אותו. נכנסתי לחדר האמבטיה ופשוט הלכתי על זה. לפני שידעתי את זה, הורדתי שיער מהרגליים, בתי השחי שלי, ואת קו הביקיני שלי. כן, נתתי לעצמי ברזילאי עם אפילדי. מְטוּרָף? אולי, אבל זה עבד וזה עבד טוב. אחרי העקצוץ מעצבן הראשון, זה היה בסדר. אני לא אומר שזה היה נטול כאבים, אבל זה לא היה גרוע יותר מאשר שעווה.

הנפילה היחידה היא שזה לקח הרבה יותר זמן מאשר אם אני פשוט הלך לקבל שעווה. עם זאת, זה עבד.

דיל עם שיער יפה

שמתי לב כי השיער עדין לא היה קל כמו להסיר את השיער סמיך. הייתי צריך לעבור על האזור כמה פעמים כדי לוודא שיש לי כל שיער. היה לי גם שבר של השיער מעל העור. שמתי לב שזה קרה כאשר מיהרתי מהר מדי.

השווה מחירים על אמזון

גילוי: דגימות סקירה סופקו על ידי היצרן. לקבלת מידע נוסף, עיין במדיניות האתיקה שלנו.

No Replies to "סקירה: אפילדי מסיר שיער Remover"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.