כיצד לזהות סלון לא מאובטח או ספא עבור שעווה – insightyv.com

כיצד לזהות סלון לא מאובטח או ספא עבור שעווה

זה עצוב אבל נכון. אם הסלון או הספא אינו מתאמן בשעווה בטוחה, אתה יכול ללכת עם משהו הרבה יותר רציני מאשר גבות מעוותות או קו ביקיני אחיד. אתה יכול לקבל זיהום או אפילו מחלה. זה הבריאות שלך ויש לך זכות להגן על עצמך.

אמנם לא הכל ניתן למדוד רק מה שאתה רואה, הנה כמה דברים כלליים לחפש בעת בחירת סלון או ספא.

סימנים טובים שעווה בטוח

 • אתה ממלא שאלון לקוח. זה עוזר להם לברר אם יש לך כל אלרגיות, מצבים בריאותיים, או לוקחים כל תרופה אשר לא יגרום לך מועמד לקבל את הליך הסרת השיער. אם הם לוקחים בחשבון את הבריאות שלך עם שאלון (ראה אמצעי זהירות שעווה), הם נוטים יותר להיות הבאים אמצעים סניטריים מדי.
 • הנייר ממוקם למטה להסרת שיער הגוף. נייר (כמו במשרדו של הרופא) משמש לעתים קרובות עבור שעווה כי כל טיפות ניתן לזרוק משם. זה גם מראה את הלקוח שבו הם הנחת נקי. אם יש להם גיליונות למטה, לחפש את כל הסימנים של שיער או מוצר שאריות שעשויים להצביע על הסדינים לא השתנו לאחר הלקוח הקודם.
 • הטכנאי חובש כפפות. כל סוג של הסרת שיער יכול לצייר כמה תצפית של דם, גם אם זה כמות קטנה. העור הוא הרבה יותר פגיע זיהום מיד לאחר שעווה או סוכר. כפפות מסייעות להגן הן על הלקוח והן על הטכנאי. אם אתה מקבל שעווה ברזילאי והם מבקשים את עזרתך להחזיק את העור שלך, אז הם צריכים לתת לך כפפות מדי.
 • הם לא מטבלים פעמיים. לאחר מקל (המוליך) הוכנס למוצר ונגע בעור שלך, זה צריך להיות נזרק משם. המקל לא צריך לשים בחזרה לתוך סיר של שעווה או להדביק סוכר כי זה יכול לזהם את המוצר, ולאחר מכן להדביק לקוחות. אל תחשוב או תן להם לספר לך שעווה מספיק חם להרוג כל חיידק, זה לא! הפעם היחידה פעמיים טבילה היא לא בעיה בטיחותית כאשר הם מכניסים שעווה בסיר כי יהיה להשתמש רק בך, לזרוק אותו כאשר השירות שלך הוא סיים.
 • גלילי שעווה נקיים. עבור מהירות, כמה techs להשתמש רולר כדי להחיל את השעווה במקום מקל עץ. או את הראש רולר צריך להיות מוחלף עם אחד חד פעמי או ניקה ו מחוטא בין הלקוחות. זה יכול להיות קשה לדעת בוודאות אם הם עשו גם אחד, ואתה צריך לשאול. אבל אם יש שיער תקוע בראש לפני שהם מתחילים בך, אז אתה יכול להבטיח שזה לא סניטריים.
 • גרבונים ניתנים לך על שעווה ביקיני רגיל. הם חד-פעמיים והרבה יותר היגייניים מאשר ללבוש את הבד הרגיל שלך (או, תסלח לי) תחתוני משי בגלל כמה חיידקים שעשויים להיות עליהם. כמובן, זה לא שובר העסקה. אם הסלון אינו מציע אלה, אז אתה תמיד יכול להביא משלך או לשנות גרבונים טריים ממש לפני השירות שלך.

סימנים רעים שעשויים להצביע על שעווה לא בטוחים:

 • דברים בלגן בעת ​​סיור במתקן. אני צריך להגיד יותר?
 • המדפים והמכלים מאובקים. אם הם לא עושים את הניקוי הבסיסי, הם באמת הולכים להיות אמצעי התברואה הבאים?
 • מיישמים מוחזרים למגירה או ארון לאחר השימוש. יש פריטים שלא צריך להיות נזרק משם אבל צריך להיות מחוטא לאחר השימוש, כמו פינצטה מתכת, כי הם שטפו ו ספוג בפתרון חזק. אם הם משתמשים במלקח והכניסו אותו למקום שבו הם קיבלו אותו, אז הם לא מחטאים אותו בין הלקוחות.
 • שעוות סירים (יחידות חימום) יש שעווה על כל אותם. שעווה יכול להיות מבולגן, אבל מוצר מיוחד מנקה שעווה את הסירים, ולכן אין תירוץ.
 • הם מתקשים להסביר את אמצעי התברואה שלהם כשנשאל. אם הם לא יכולים לתאר את זה, לקבל עצבים או למעוד על המילים שלהם, אז הם כנראה לא עושים את מה שהם יודעים שהם צריכים להיות מחטאים.

No Replies to "כיצד לזהות סלון לא מאובטח או ספא עבור שעווה"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.