אני צריך לעסוס את החלק העליון של הגבות שלי? – insightyv.com

אני צריך לעסוס את החלק העליון של הגבות שלי?

שְׁאֵלָה: אני צריך להעיף את החלק העליון של הגבות שלי?

תשובה: אני זוכר שגדלתי בקריאה במגזינים של בני הנוער שלי שהסירתי את השיער על המצח שלך נחשב ליופי גדול ללא לא. אבל עכשיו אם אתה מקבל השחלה מקצועי, tweezing, שעווה או sugaring, רוב הזמן הם תסיר את השיער בסדר על הדף אלא אם כן אתה מבקש מהם לא.

זה לא אומר להיכנס הצורה העיקרית, רק הסרת strays שבו השיער צפוף.

אבל זה עניין של העדפה אישית אם זה נשאר או הולך.

מתי לקטוף את החלק העליון של הגבות שלך

 

  • קבל את המראה המוגדר. אם אתה אוהב את המראה של קווים מאוד חדים הגדרה, ניקוי למעלה עושה את זה אפשרי. ראה דוגמה כאן: צורת גבות מוגדרת.

‘בעיות’. כאשר שני הגלים לא מתחילים לחפש דומים, להיות מסוגל לעצב אותם על גבי יכול לגרום להם להיראות יותר אפילו אחד עם השני.

כאשר לא לקטוף את החלק העליון של הגבות שלך

  • גבה ראשון בעיצוב. להתחיל עם רק מקבל את התחתונה ואת השיער באמצע להסיר, ולראות אם זה עושה את הטריק. עושה הכל עם העיצוב הראשון שלך עשוי להיות פשוט יותר מדי, גם אם זה נראה נהדר. ניתן להסיר את השיער בפעם הבאה בפעם הבאה. (קבל כיצד: גבות בעיצוב צעד אחר צעד.)
  • אתה רוצה תחזוקה נמוכה או מראה טבעי יותר. זה לא עבור אלה שרוצים הגבות שלהם להיראות טבעי מאוד. זכור שזה עוד אזור זה צריך לשמור על קשר.
  • אתה גבר. זכור, לקחת את השיער העליון הוא הולך ליצור הגדרה ולהתחיל להיראות יותר נשי מאשר גברי. רוב הזמן גברים רק צריך גיזום טוב קצת לנקות, לא שיפוץ. (קבל כיצד לגברים: הגבה grooming צעד אחר צעד.)

קבל עצה גדולה יותר: למעלה הגבות טיפים בעיצוב.

No Replies to "אני צריך לעסוס את החלק העליון של הגבות שלי?"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.