כיצד לקבל צורה מושלמת שלך מקצועי שעווה גבות | insightyv.com

כיצד לקבל צורה מושלמת שלך מקצועי שעווה גבות

כיצד לקבל צורה מושלמת שלך מקצועי שעווה גבות

איך הגבות שלך שעווה היא לא חוויה מפחידה. כל מקום לא עושה דברים בדיוק אותו דבר. אבל נלמד אותך את היסודות של מה שאתה צריך לצפות מן הסלון שלך או ספא ביקור וכיצד לקבל את הצורה הרצויה במקום.

הסלון היוקרתי או הספא יוביל אתכם לחדר פרטי על מיטת פנים שבה תוכלו לשכב, והם יעטפו את השיער במגבת או ידחפו אותה בחזרה עם להקת ראש.

לעתים קרובות מוארת הפנים ואת האור המגדיל יהיה מופעל על מנת לראות את הגלים מקרוב ולהיות מסוגל לקבל את כל השיער האחרון. כמה סלונים המתמחים בעיקר שירותי שיער, פשוט קליפ השיער בחזרה ולעשות את הזכות שעווה בקערה שמפו.

ראה גם: גבות ברים וסלוני הברגה

מקצועי ייעוץ גבות שעווה

בשלב זה הם צריכים להתייעץ איתך על איך אתה רוצה את הגבות בצורת. האם אתה אוהב אותם מלא ומוגדר, רק לנקות, או קשת גבוהה? (ראה סגנונות גבות).

טכנאים רבים, במיוחד אלה המתמחים הגבות תסיר את השיער דליל מעל הצורה העיקרית של המצח. כמה טקאים ישאל אם זה בסדר ואחרים יהיה פשוט שעווה בלי לקבל את האישור שלך. אם אתה לא רוצה שום שיער להסיר מעל המצח, הקפד לספר להם.

טכנאי לא צריך פשוט להתחיל שעווה ב משם בגבות שלך בלי לדעת מה אתה רוצה את הגבות שלך להיראות.

לפני שהם נוגעים לגבות שלך, אתה צריך לתת להם את רוב המידע שאתה יכול. לפעמים הסבר זה לא מספיק. אם יש לך תמונות של צורות המצח ואת עובי שאתה אוהב, להביא אותם. זה ייתן להם חזותיים טובים.

ראה גםכיצד לגייס הגבות של גברים
 

שעווה ועיצוב

אם יש צורך, את הגלים יהיה trimmed עם מספריים.

זה עוזר השיער להישאר במקום ולא לשוטט מתוך הצורה. זה גם אחד הצעדים המאפשר לנשים לקבל גלים מוגדרים במיוחד.  

אל תפחדו וחושבים שהם לוקחים את כל הגלים שלך. עודף בתפזורת כי הוא הוסר עושה הרבה יותר מנקה נראה. מספריים משמשים חינם כאשר מסרק שיער למעלה זמירה מעל המצח. עם זאת, אם הם זמירה על הצורה העיקרית של המצח, המספריים ממוקמים מעל מסרק כך השיער הוא אפילו ואין סיכוי של נקודות קירח. 

הם ינקו את האזור הגבהי, מיישמים אבקת ולאחר מכן את השעווה החמה ואת רצועת בד או פלון (עבור שעווה רכה). אם הם משתמשים בשעווה קשה, לאחר ניקוי שמן אפילציה מראש הוא לשים לפני השעווה. אין רצועה היא לשים על שעווה קשה כי זה הופך לרצועה בפני עצמה. כאשר קשוחים, הוא נקרע במהירות. השעווה הראשונה שלך בטח תפגע קצת, אבל ישתפר בכל פעם. השיער שמתחת, באמצע הגבות ומעלה (אם תרצה) יוסר.

באופן אידיאלי, טק צריך ללבוש כפפות או לפחות כפפה על היד כי הוא קרוב לגעת בעור. זה עוזר לשמור על חיידקים מן העור שלך וגורמת לגירוי או שלאחר פצעונים.
 

ראה גם: למעלה 5 Numbing קרמים עבור שעווה

פוסט-דונג

ניקוי שעווה תסיר כל שאריות, ואת העור soother מסייע להרגיע את העור ואת להקל על האדמומיות. כל שערות זעירות שהחמיצו על ידי השעווה ינקו בעזרת מלקחיים כדי לכוונן את הגבות.

הטכנאי ייתן לך מראה כדי שתוכל לראות איך נראים הגבות שלך. אם הם היו בצורת רזה מדי, למרבה הצער אין הרבה מה שאתה יכול לעשות אבל להשתמש עיפרון גבות עד שהם לגדול בחזרה פנימה אבל, אם הם עדיין עבים עדיין אז לשאול את הטכנאי כדי להפוך אותם מדלל.

אם אתה אוהב את הדרך שבה הם מעוצבים, לקבוע פגישה עומד. הגלים שלך תמיד ייראה נהדר, ואף פעם לא יגדל.

ראה את כל הדרכים לעצב גבות ב: הסרת שיער הגבה

No Replies to "כיצד לקבל צורה מושלמת שלך מקצועי שעווה גבות"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    7 + 2 =