זכר אתלטים ודגמים מי לגלח את הרגליים שלהם לא מפחדים להראות את זה – insightyv.com

זכר אתלטים ודגמים מי לגלח את הרגליים שלהם לא מפחדים להראות את זה

Friday
של 06

שחיינים, כמו מייקל פלפס

פלפס diving into pool

אל Bello / Getty תמונות

מייקל פלפס, כמו שחיינים מקצועיים רבים, הוא חלק מהגברים המגלחים את רגליהם. שחיינים לעתים קרובות להתגלח כי הם מרגישים שזה עוזר להפחית את החיכוך ואת התנגדות המים, כך שהם יכולים ללכת מהר יותר. רבים גם דיווחו שהם אוהבים את ההרגשה של המים הסוחפים את עורם החשוף.

סביר יותר שתראו גופים חסרי שיער כמעט לחלוטין צוללים אל תוך הבריכה יותר משעירים. שיער מן הרגליים, הידיים, בתי השחי, החזה, הגב ואפילו את הראש לעתים קרובות יוסר.

עם כל הגילוח הזה, הסיכויים של שערות צומחות וגושי תער עולים. ודא שאתה לומד כיצד לטפל שערות צומח. למידע נוסף על מוצרים, טיפים ועצות לגברים לגלח את גופם.

02
של 06

רוכבי אופניים

זָכָר race cyclist driving up mountain road

תמונות של טטי / גטי

גברים אחרים המגלחים את רגליהם הם רוכבי אופניים. רוב רוכבי האופניים המקצועיים שומרים על הרגליים היחפות, אז אולי אתה לא נראה רציני לגבי הספורט, אלא אם כן, גם אתה מתחיל לקחת את התער לרגליים שלך גם כן.

אבל כמה רוכבים מקצועיים יש סיבות אחרות. מאז השיער מוסיף בידוד, זה מרגיש קריר יותר יש רגליים יחפות. במהירויות נסע ותנאים הם רוכבים, הם חייבים ליפול. אז ניקוי רגליים חלקות יותר קל לעשות מאשר על שעירים – במיוחד כאשר הסרת הלהקה עזרים מעורבים. עיסוי, חלק משגרת ספורטאים רבים, הוא אמר להיות מהנה יותר על רגליים מגולח כי אין משיכה על השיער.

חוץ מזה, עם כל העבודה הקשה הזאת, מי יראה את כל שרירי הרגליים האלה חבויים מתחת לשיער?

הגילוח קצר כל כך, אם כי. שעווה, אם נעשה נכון, מסיר את זקיק השיער כולו יימשך הרבה יותר מאשר גילוח, עד שישה שבועות.

03
של 06

מפתחי הגוף

בֵּינוֹנִי adult man, lifting weights, low section

פיטר מילר / גטי

מפתחי הגוף לעתים קרובות לגלח את הרגליים, החזה, הגב, הידיים ואת בתי השחי, כך שתוכל לראות את ההגדרה של השרירים שלהם בבירור כאשר המתחרים. שעווה היא עוד אחת השיטות המועדפות שלהם כי הם ללא שיער הרבה יותר מאשר גילוח.

הסרת שיער creams, אם כי זמני כמו גילוח, הם גם slathered על מנת למנוע לקבל תער גילוח, nicks או חתכים. אבל היזהר, הסרת שיער creams יכול להשאיר שריפה כימית זה נראה הרבה יותר גרוע מאשר לשרוף תער.

קרם הגילוח חשוב באותה מידה כמו התער המשמש לניקוי גדול וגימור ללא כוויות. גילוח אמיץ הוא קרם מיוחד המיוצר במיוחד לגבר לגוף שמסייע בריכוך השיער ומרגיע את זקיק השיער לגילוח קרוב, חלק יותר.

לשים על שמן הגילוח מראש הוא צעד מהיר זה מוחל מתחת גילוח גילוח או שמנת. זה מגן על העור, כך שאתה מקבל גילוח נוח יותר ומסייע למנוע גירוי ואת גבשושיות bumps בעת moisturizing העור.

04
של 06

מודלים זכר

ג'ורג'יו Armani - Runway - Milan Men's Fashion Week Fall/Winter 2023/19

תמונות WireImage / Getty

מודלים רבים של גברים לגלח את הרגליים וחלקי גוף אחרים כמו החזה והגב שלהם. אבל לא תמיד למטה חלקה לחלוטין עם סכין גילוח. לעתים קרובות הם לקצץ את השיער עד 1/8 אינץ ‘כך השיער אינו ניתן לגילוי למצלמה, אבל הם לא מסכנים תופעות לוואי כמו תספורות, חתכים או תער.

יש הרבה trimmers ו groomers לגברים המאפשרים גילוח עם להבים מיוחדים או זמירה באורכים שונים. חלקם יש יכולת רטוב ויבש, כך שאתה יכול להשתמש בהם או מחוץ למקלחת. למד על 4 כלים למעלה manscaping.

05
של 06

שחקני כדורגל (כדורגל), כמו כריסטיאנו רונאלדו

אמיתי Madrid v Girona - La Liga

איכות ספורט תמונות / Getty תמונות

כמה בחורים אחרים לגלח את הרגליים הם כדורגל (או כדורגל אם אתה גר מחוץ לארה”ב) שחקנים כמו כריסטיאנו רונאלדו מפורטוגל. אתה לא יכול באמת לומר שיש רגליים חסרות שיער גורם להם לנסוע מהר יותר כמו שחיינים במים.

אבל בדיוק כמו ספורטאים אחרים, יש להם את הסיבות שלהם, כמו flaunting כי ההגדרה שריר. אין כמו להראות את הקבוצה האחרת מה הם נגד. אני גם חושב השיער מקבל משך על תקוע השומר הסנטר יש באמת לפגוע גם.

06
של 06

רצים

Meb running in the TCS New York City Marathon

אלזה / גטי

לא הייתי אומר שרוב הרצים מגלחים את הרגליים. אבל בגלל זה זה ספורט תובעני מאוד לשמור אותם חלקה מאותן סיבות כמו ספורטאים אחרים זכר: שמירה על מגניב, לא מושך על השיער עם עיסויים מראה שרירי הרגליים.

No Replies to "זכר אתלטים ודגמים מי לגלח את הרגליים שלהם לא מפחדים להראות את זה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.