למה לצפות במהלך שעווה ביקיני | insightyv.com

למה לצפות במהלך שעווה ביקיני

למה לצפות במהלך שעווה ביקיני

ישנן טכניקות רבות שעווה ביקיני אסתטית עשוי להשתמש עבור השירות שלך. רוב יבקש ממך לסייע וחלק יבקשו ממך לנוע. אסתטיקה או ספא יכול להיות סגנון משלהם לעשות דברים. אז לא להיות המום אם השירות משתנה קצת כל עוד זה סניטריים, אתה מרגיש בנוח, הם מקצועיים השיער מוסר ללא תופעות לוואי שליליות. הנה כמה דברים שעשויים להתרחש במהלך השירות שלך:

אתה עשוי להתגייס לעזרה. אל תיבהלו אם תתבקשו לשים את היד באזור הביקיני כדי להחזיק את העור כמו אסתטית מחזיקה את האזור ההפוך כדי להבטיח שהוא מוחזק המשרד, או מתוח. זה נוהג נפוץ מאוד ופשוט מאפשר שעווה להיות משכה כראוי.

סיבה: אם העור אינו מתוח, יש סיכוי גדול יותר של כאב, חבורות, ניתוק שיער, גירוי ואפילו הסרת עור.

ייתכן שתתבקש לעבור לתפקידים שונים. תלוי איזה סוג של שעווה ביקיני אתה נתקל, ‘בנד הרגליים למעלה’ או ‘בנד הרגליים החוצה’ עשוי להיות בקשה. עבור ברזילאית או כל שעווה ביקיני שבו הם מסירים הרבה שיער, אתה עשוי אפילו להתבקש לקבל על הידיים והברכיים או שכב על כדור פעילות גופנית.

סיבה: אז אתה מרגיש בנוח ככל האפשר ואת אסתטיקה שלך יכול להיכנס אלה קשה להגיע אזורים מבלי לך להתכופף לתוך בייגלה.

אזורים קטנים מוסרים. אסתטיקה שלך עשוי לעבוד ברצועות קטנות במקצת.

ואתה בטח צועק בראש שלך “עשה את זה מהר יותר או לפחות לקחת סעיפים גדולים יותר”. בניגוד לרגליים ולזרועות, אזור הביקיני עדין מאוד והשיער יכול לגדול בדרכים שונות. נראה שאנחנו מענים אותך, אבל אנחנו לא. אם אתה מקל עם זה הכאב יהפוך פחות ופחות (לקבל למעלה 10 עצות כדי להפחית כאבי שעווה).

סיבה: השיער צריך להיות מוסר נגד צמיחת השיער להיות מרומם מן השורש. עבודה בחלקים קטנים יותר, במיוחד כאשר הסרת הרבה או את רוב שיער ביקיני, מאפשר האסתטיקה לשנות כיוונים לפי הצורך ולקבל את התוצאות הטובות ביותר האפשריות.

ניתן להשתמש במספר שעוות. אתה עשוי לראות שורה של למעלה של שעווה כל מחומם מעלה בשימוש באותו שירות. יש להשתמש בשעווה רכה באזורים מסוימים וקשה לאחרים.

סיבה: רוב הזמן כל שעווה נבחר מסיבה מסוימת. לפעמים אסתטיקה יש העדפה, אבל יש אזורים ספציפיים באזור ביקיני הדורשים את השימוש שעווה מסוימת.

שעווה קשה עשוי לשמש הרבה. שעווה קשה, המכונה גם שעווה חשמלית, משמש בטמפרטורה נמוכה יותר רך או רצועה שעווה. זה מתקשה על העור, להתכווץ עוטפת את השיער והוא משך משם עם האצבעות, בעזרת עזרה של הכרטיסייה מיוחד או רצועת שעווה קשה אחרת כי הוסר מהגוף שלך.

סיבות: שעווה קשה נעשית במיוחד עבור הסרת שיער גס בקטעים קטנים. חסר כמה שערות על הראשון למשוך הוא נפוץ בגלל השינויים התכופים בכיוון של צמיחת השיער. אלא אם כן העור הוא רגיש מאוד, שעווה קשה ניתן להשתמש טכנית על אותו אזור פעמיים מבלי לגרום נזק (אדום מדי, העור הסיר) כי שעווה רכה חם עשוי.

מאז שעווה קשה אינו דורש רצועת מוסלין או pellon כדי להסיר אותו, קל יותר לראות איפה השעווה היה ממוקם ואיך זה יירד. (קרא עוד על אמצעי זהירות שעווה).

זה לא אותו שעווה כמו בפעם האחרונה. אתה יכול גם לזכור שעווה בצבע אדום המשמש עבור רוב השירות בביקור האחרון שלך ועכשיו זה ירוק. וכדי לחשוב על זה – הריח הזה של שעווה שונה מדי.

סיבה: תעשיית היופי תמיד יוצא עם מוצרים חדשים, כולל שעווה. לעתים קרובות הם מבוססים על מרכיב מסוים, כמו אלוורה או דובדבנים ויש להם מאפיינים שונים במקצת. לכן, זה עשוי להיות צבע שונה ריח.

זכור כי ישנן טכניקות רבות כי Esthetician להשתמש כדי להסיר שיער לא רצוי. אל תהיה המום אם כל Esthetician (אפילו באותו סלון או ספא) עושה דברים קצת שונה.

אם אתה לא אוהב משהו, בבקשה תגיד להם. אם יש לך תקשורת גדולה, הסרת השיער ילך בצורה חלקה. שום משחק מלים.

No Replies to "למה לצפות במהלך שעווה ביקיני"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    2 + 7 =