כיצד להסיר שיער אף עם שעווה & דרכים אחרות בבטחה | insightyv.com

כיצד להסיר שיער אף עם שעווה & דרכים אחרות בבטחה

בחירת איך להסיר שיער באף הוא קצת יותר מסובך מאשר בתחומים אחרים. השיער באף פועל כמסנן אוויר, העור בתוך האף עדין ויכול להיות קשה להגיע אליו.

אמנם אין צורך יש שיער מציץ החוצה, יש סיבה טובה לשמור לפחות חלק השיער, במקום להסיר אותו מן השורש. שיער הוא באף שלנו כדי לסנן את האוויר. זו הסיבה שאנחנו מעודדים לנשום דרך האף שלנו, במקום הפה שלנו.

לאחר מסנן הוא כל כך חשוב יותר אם מתגוררים באזור עם הרבה זיהום אם אתה מעשן או אסטמה. מעברי האף והריאות באמת מעריכים פחות רעלים. אמנם לא יכול להיות כמו הרבה מסנן על ידי חיתוך חצי ממנו, על ידי השארת כמה זה עדיין יכול לשרת חלק מתכליתו.

Friday
של 05
טוויזמרמן Facial Hair Scissors

תמונה באדיבות אמזון

טוב בחוץ

זוג טוב של מספריים שיער פנים הם הרבה יותר יעיל ובטוח יותר משיכת החוצה כל מספריים ישנים במגירה שלך. אלה הם קטנים מספיק כדי לקצץ את השיער הרצוי מבלי להסתכן nicks וחתכים כמו הקצוות מעוגלות עבור בטיחות. עם זאת, הם גדולים מדי כדי לקצץ שיער בתוך רוב האף. פשוט לנקות בין משתמש ולמשוך החוצה בתחומים אחרים כמו הגלים, השפם והאוזניים החיצוניות.

שני מדורג ביותר לחתוך שיער גס אין תלונות רבות מושך הם Twezerman ספא פנים מספריים שיער המוצג שמאלה (להשוות מחירים על אמזון) ו Rubis שוויץ האוזן / מספריים שיער האף (להשוות מחירים על אמזון).

No Replies to "כיצד להסיר שיער אף עם שעווה & דרכים אחרות בבטחה"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    43 + = 49