הדרך הנכונה לגבות גבות – insightyv.com

הדרך הנכונה לגבות גבות

אנו מספקים טיפים מקצועיים על איך לגבות גבות ולקבל את הצורה יפה או מטופח כי אתה מחפש. בעת שימוש פינצטה הוא זמן רב יותר מאשר לומר שעווה, יש לך יותר שליטה על השיער לך לקחת ולשמור, מה שהופך את המראה המדויק מאוד. זה גם מאוד זול לעשות זאת בעצמך אפשרות שיכולה להימשך שבועות בכל פעם.

קושי: קַל

זמן דרוש: 10 – 25 דקות בהתאם לעובי

הנה איך:

 1. קנה זוג פינצטה טוב. אם פינצטה שלך מחליקים או שבירת שיער, זה הולך לקחת לך הרבה יותר זמן ולתת לך פחות תוצאות רצויות. הבחירה שלי: Tweezerman Slant Tweezer (להשוות מחירים).

   

 2. החלט על צורת הגלים שלך. קראו את הצורה הגבהית צעד אחר צעד ואת מדריך הגברת לגברים אם אתם זקוקים לעזרה באילו שערות לקחת ולעזוב.

   

 3. משוך או סיכה לאחור השיער. אתה רוצה לראות את הגבות שלך בבירור, כך שתוכל לקבל את התוצאות הטובות ביותר.

   

 4. גזור את הגבות במידת הצורך. צחצחי את הגבות שלך ישר, ואם יש יותר שיער יוצא מהצורה הטבעית שלך על גבי, אז אתה צריך לקצץ. השתמש מסרק רגיל מסיר או מברשת גבה כדי לדחוף את השיער הגבות למעלה, ואז פשוט לקצץ מה הוא מחוץ לצורה עם מספריים קטנים (רצוי מספריים גבות). אם יש לך גבות ארוכות או מאוד עבותות, ייתכן שיהיה צורך בתפזורת גדולה יותר, ראה את שלב אחר שלב לגזום גלישה.

   

 1. לשטוף את הפנים עם מים חמים. אתה רוצה עור נקי ונקי, מים חמים עוזר להירגע העור זקיק השיער להסרה קלה יותר. נגב וייבש יבש כדי להסיר לחות.

   

 2. בחר את השערות שאתה מסיר. החל אייליינר לבן על השיער כי צריך ללכת על שתי הגבות: להלן, מעל ובין לבין.

   

 1. להתחיל את tweezing את הקשתות פנימה. החזק את העור מתוח ולהתחיל להסיר שערות עושה את הקשת על ידי אחיזה פינצטה נקי ליד בסיס השיער, מושך בכיוון שהוא גדל להסיר את השערות הגדולות, כהה קודם (תקבל שיערות בסדר קצת מאוחר יותר). לפני הסרת שיער נוסף על המצח הראשון, לשים את הקשת השנייה של הקשת פנימה.

   

 2. עבודה על העליונה. אם אתה מסיר שיער מכל החלק העליון של המצח, להיות זהיר. רק לקחת את מה שערות נאה הם מחוץ לצורה, על המצח הראשון ולאחר מכן השני. למידע נוסף: האם עלי להזיז את ראש הדפדפן?

   

 3. עבודה על האמצע. עכשיו להסיר את השיער מאמצע שני הגלים כי צריך ללכת.

   

 4. שמור מרחק. תסתכל, עומד במרחק מהמראה כדי לראות אם הגלים נראים מאוזנים חזותית עד כה.

   

 5. לכוונן. להוציא את כל השיער כי יש צורך לעשות גלים אפילו.

   

 6. הסרת שיער דק. לאחר הצורה היא, להתקרב למראה ולהסיר כל שערות אור, בסדר. אבק כל השיער מחוץ עם מגבת.

   

 7. להרגיע את העור. אם העור הוא אדום או מגורה, אתה יכול ליישם קרם פנים מרגיע עם צמר גפן. הקפד לא לקבל את המוצר ישירות בעיניים.

   

טיפים:

 1. לא לחפור פינצטה לתוך העור כדי לתפוס שיער קצר באמת או שאתה יכול לחתוך או לגרד את העור. חכה עד שזה יגדל בתוך כמה ימים, כך שניתן יהיה להסיר אותם בקלות רבה יותר.
 1. על ידי בעדינות מחזיק עור המשרד עם יד חופשית בזמן tweezing, פירושו פחות משיכה וכאב על העור.
 2. אם אתה מודאג לגבי כאב, להחיל תרסיס קהות (להשוות מחירים) כדי צמר גפן ולאחר מכן לאזור הגבה. הקפד לא להגיע ישירות בעיניים!
 3. Tweezing פעם בחודש ישמור את הצורה במקום ולהקל על לראות איזה שיער צריך להיות מוסר כפי שהוא גדל פנימה זה נהדר לעשות אחרי אמבטיה או מקלחת כאשר העור והשיער הוא התרכך מן החום והאדים.
 4. למידע נוסף עצות גבות בעיצוב.

מה אתה צריך:

 • זוג טוב של פינצטה
 • מראה

No Replies to "הדרך הנכונה לגבות גבות"

  Leave a reply

  Your email address will not be published.