מה כדאי לדעת לפני גילוח הגבות שלך | insightyv.com

מה כדאי לדעת לפני גילוח הגבות שלך

מה כדאי לדעת לפני גילוח הגבות שלך

גילוח הגבות עשוי להיראות כמו דרך קלה ומהירה לעיצוב, אבל זה לא רעיון טוב. לפני שאתה הולך לקחת סכין גילוח ליד העיניים שלך, לחשוב פעמיים, הנה למה:

  1. עור דק. האזור ליד הגבות שלך הוא מאוד עדין כמו העור הוא הרבה יותר רזה מאשר מקומות רבים על הפנים והגוף. אז אתה מפעיל את הסיכון של מקבל שריטות או לחתוך. זכור, אתה לא יכול להסתיר את הפנים תחת בגדים כמו הרגליים או קו ביקיני.
  1. תוצאות ללא תוצאות. מנסה לשים את הגבות שלך יכול להיות מסובך מספיק עם שעווה או tweezing. הוספת קרם גילוח לתערובת, ואתה פשוט עשה את זה מקבל צורה מושלמת יותר מסובך יותר.
  2. זיפים לא יפה. גבות השיער הוא גס למדי, גילוח יוצר קצה קהה. זה שונה כאשר כל זקיק השיער מוסר (כמו שעווה או tweezing) כי זה יגדל בחזרה עם קצה נוצה, מחודד. הקצה הקהה שנגרם על-ידי גילוח גורם לשיער להיראות כאילו הוא עבה יותר.
  3. קצרת מועד. גילוח רק לוקח שיער אפילו עם העור. אז התוצאות שלך לא יחזיק מעמד זמן רב, אבל תתחיל לראות זיפים או צל ביום הבא או משהו כזה. זה אומר שאתה צריך לגלח אותם כמעט כל יום כדי לשמור על התוצאות שלך.

במקום גילוח הגבות, נסה אלה אפשרויות מתמשכת יותר

ישנן שיטות רבות אחרות להסרת שיער להסיר את כל זקיק השיער מן השורש. אפשרויות כגון: שעווה, סוכר, השחלה ו tweezing הם הרבה יותר בטוח מאשר באמצעות סכין גילוח יעזוב את הגבות בצורת שבועות בכל פעם.

אז בבקשה, לא לגלח את הגבות שלך!

עוד עזרה

אם אתה צריך קצת עזרה על איך לעצב את הגבות, יש לנו כמה משאבים בחינם נהדר. הגבה שלנו בעיצוב צעד אחר צעד מנחה אותך באמצעות מודל שבו המצח שלך צריך להתחיל, קשת וסיום. כמו כן, דפדף סגנונות הגבה על פי גיל ותכונות פנים אחרות.

 

No Replies to "מה כדאי לדעת לפני גילוח הגבות שלך"

    Leave a reply

    Your email address will not be published.

    66 + = 69